а на Мерилин Менсън ще ходи ли някой?

  • 1 321
  • 26
  •   1
Отговори
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 216
аз не, след Дж. М. не мога да отделя пак 2 дни, за да ходя по мероприятия  Sad. ако бях в София и при разумна цена на билета, бих посетила. без да съм фен си мисля, че ще бъде готино и забавно да се види тоя чешит Simple Smile

# 1
  • Мнения: 6 992
А колко е билетът newsm78 Че аз искам да ида, ама повече от 40 кинта не мога да събера и да се скъсам Joy А иначе аз искам заради Тайп 0 Негатив. Мерилин не ми се гледа толкоз, ама ще го изгледам, де.  Laughing

# 2
  • София
  • Мнения: 2 845
аз имам намерение да ида
заради Тайп О Негатив

# 3
  • Мнения: 213
А колко е билетът newsm78 Че аз искам да ида, ама повече от 40 кинта не мога да събера и да се скъсам Joy А иначе аз искам заради Тайп 0 Негатив. Мерилин не ми се гледа толкоз, ама ще го изгледам, де.  Laughing
На тревата са 30 ама вече са свършили май - поне онлайн са.
На трибуните са по 40/50
Иначе на мен ми се ще да ида.

# 4
  • Мнения: 677
Аз - на всяка цена!

# 5
  • Мнения: 1 243
И ние мислим да ходим Simple Smile Аз си мислех,че билетите са по 30 лв, а в дните преди концерта ще станат до 50  Rolling Eyes Май съм в заблуда,а!?

# 6
  • Мнения: 794
Аз не съм толко изтънчено-извратена, няма да отида!

# 7
  • Мнения: 2 229
Кога е концертът??

# 8
  • Мнения: 1 146
4 юли.

За билетите знам, че тези по 30 лв. са се свършили (те са на терена, до сцената). Евентуално в деня на концерта ще пуснат, но не е сигурно. Останали са от 50 лв (те са някакви ВИП) и от ... не помня колко бяха другите около 40 някъде.

# 9
  • Мнения: 139
Мен ме е страх  #Shocked

# 10
  • София
  • Мнения: 1 074

 Peace
И билети имаме вече Wink

# 11
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 216
еййй, блазе на тез, дето ще отидат. ще е готино, със сигурност.
интересно, че много познати, а виждам и тук хора, ще ходят заради съпорта (Тайп О Негатив). айде, ще разправяте!

# 12
  • Мнения: 213
Аз вече имам билет

# 13
  • София
  • Мнения: 2 845
 Rolling Eyes  толкова писахте цял месец, а днес никой не се обажда

да бутна темата аз тогава

# 14
  • Мнения: 799
Е, айде, де, Драгонке, никва активност този път  Mr. Green
Аз съм там, с голяма група. За съжаление - пенсионерска (искат да ходим много рано, за да не се тъпчели по входовете, та в 6:30 ще сме там  #Crazy)
След приключението Ред Хот в Сърбия сигурно никой концерт няма да ми е забавен  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт