странно събуждане

  • 583
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 115
Здравейте.
Дъщеря ми е на 2 месеца. Отскоро започна да се събужда по доста странен начин - размахва ръце, върти се и издава разни звуци, после се успокоява за малко и пак така докато се разбуди съвсем. Иначе спи спокойно, по няколко часа, а през нощта - с едно събуждане за папкане. Притеснявам се дали това е нормално. Някой друг да се е сблъсквал с подобен проблем? Има ли нещо тревожно в подобено поведение?

# 1
  • Мнения: 11 003
Нормално е според мен. Рая никога не се е будила от раз, винаги започва с мрънкане и въртене, спира, после пак - докато се разсъни напълно и се развика с пълна сила Laughing

# 2
  • Мнения: 296
Мисля, че е нормално защото и при нас е така Laughing Вика докато се събуди някой и го чуе да му обърнат внимание. Не се притеснявай Hug

Последна редакция: нд, 03 юни 2007, 09:16 от meril

# 3
  • Мнения: 326
Не е странно, а напълно нормално.... Peace

# 4
  • Мнения: 3 069
Няма място за притеснение Simple Smile
Викки е същия от съвсем малко детенце.Сега дори се преструва, че продължава да спи и като не му обърна внимание започва да рита и размахва ръце.

# 5
  • Мнения: 983
И ние сме така  Peace

# 6
  • Мнения: 250
Синът ми също се буди по същия начин.

# 7
  • Мнения: 4 451
Нищо странно не виждам, всичко е наред! Peace

# 8
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Ами говори си детето и моя бебо прави така - много по-добре е , отколкото да се буди с рев за ядене Peace

# 9
  • Мнения: 705
Нашият е много по-голям, но също е странен, когато се рабуди през нощта (не сутрин). Има толкова неадекватни реакции (предимно на ръцете), че ме плаши. Налагам си да мисля, че е наред, защото иначе ще изпадна в паника. На сутринта наистина всичко е наред.

(въпреки разликата във възрастта) Мисля, че е нормално детето да не изглежда както обикновено в състояние на полусън.

Освен това, както прочетох някъде, децата сънуват още от утробата. Може и да е вярно.

# 10
  • Мнения: 4 784
И Калоян често прави така

# 11
  • Мнения: 1 085
И аз си мисля че всичко е наред.Спокойно

Общи условия

Активация на акаунт