Аз, май, го оби4ам пове4е...

  • 3 809
  • 47
  •   1
Отговори
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Здравейте моми4ета. Та така, от няколко дни ме е налегнала тази мисъл. Имам 4увството, 4е аз го оби4ам много пове4е отколкото той мен. Знам, 4е е нормално след брака 4увствата да поолегнат, но при мен не е така. Бу6уват си и то в нова сила. Немога да се сдържа да не го погаля и целуна като мина покрай него. 4ак ве4ер немога да спя понякога. Абе като цяло, все едно се влЮбвам в него за втори път.
&те кажете, ами това е 4удесно, къде е проблема. Въпросът е там, 4е липсата на съ6тото внимание от негова страна, много ме измъ4ва. Иска ми се и аз да полу4авам съ6тите ласки и внимание, които давам. Знам, укротил се е и се 4увства сигурен, а и мъжете не показват така емоциите си. НАкак си, оба4е това не ми стига, не се 4увствам емоционално запълнена.

Та как е при вас, има ли го съ6тия момент с ва6ите половинки?

# 1
  • Мнения: X
Никога няма равна любов!Винаги единият обича повече!
Има мъже,а дори и повечето,които не показват толкова явно,колкото на нас ни се иска, чувствата си.На мен, би ми било досадно,да ме прегръща и целува постоянно. Sick

# 2
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 374
Може би си по-чувствителна от бременноста и хормоните.
Аз бях същата, понякога мислех, че не обича, че не показва достатъчно любовта си, плачех и се натъжавах от неща на които сега се смея  Embarassed
Не го мисли толкова, успокой се и гледай позитивно на нещата.

# 3
  • Мнения: 1 668
Когато един човек постоянно получава ласки и  внимание той сякаш эабравя, че в живота  неможе само да получаваш а трябва и да даваш,  мисля, че точно това се е получило при вас а и при много други двойки се получава така.  Моят съвет е просто седни и поговори с него по въпроса, кажи му че имаш нужда той да иэраэява малко повече чуствата си към теб Wink Желая ти успех и дълаг семеен живот  bouquet

# 4
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
има  разли4ни на4ини да се  изразяваме- по-емоционалните сме  нон-стоп за проявяване на любовта, но има и по-сдържани хора, по-натоварени с ежедневието и битовизмите,! при нас един тласък за осъзнаване беше  недорузумение с едни  любовни смс и обаждания на един натега4! не трябва да те приема  като даденост, нека размърда егото си!

# 5
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Ами за4еквала съм темата, но без резултат. Просто ми става ясно, 4е не го забелязва. Явно е от по- сдържаните. А ина4е, не е от хормоните и бременността. И преди си бях така, открит 4овек съм и държа 4овека до мен да знае как се 4увствам. Явно трябва да се примиря, но пък е трудно и аз имам потребности.

# 6
  • Мнения: X
Ами явно, природата си знае работата.Трябва да има баланс.Ако и той беше като тебе,представяш ли си, какво щеше да бъде. Joy

# 7
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Ами не му мисли толкова някои мъже не са чак толкова любвеобвилни ,както жените .

# 8
  • Мнения: 2 270
Винаги единия обича повече и съответно страда повече!

# 9
  • Мнения: 2 336
И при нас е май така. Аз започвам да го обичам все повече. Като че ли той преди беше по - влюбения. Сега ролите май са се разменили. Понякога ми се иска да не го обичах толкова много, за да мога по - трезво да живея.
Следя всяка думичка, засягам се от най - малкото, търся си вниманието и когато не го получавам наистина много страдам.
А пък, че мъжете не са като нас това е сигурно.
Знам, че си ме обича, ама просто е такъв.  #2gunfire

# 10
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Моят мъж определено страда и се оплаква, че не съм му показвала чувствата си, даже казва че аз съм "мъжа" в тази връзка. Непрекъснато ми повтаря, че не го целувам непрекъснато, че не му се обаждам през деня, а само той, което пък дава обратния резултат - все повече пестя ласките си и искам "да дишам"  ooooh!. Много държа на него, обичам го, но това мърморене досажда.
Та така, съвет към авторката - не му насаждай това като задължение, така го отблъскваш може би, опитай се да изглеждаш и да бъдеш жизнерадостна и ведра - това ще го привлече.

# 11
  • Мнения: 6 991
Обратното е при нас. Оплаква се, че съм много по-студена и не така нежна и ласкава, както в началото. Може и да има нещо такова, но при нас е, защото живеем отделно. Ако се бях отдала на чувствата си в началото, щях да откача две години разделени...Така, студена, си ми беше по-добре. Само малко ме е страх да не продължа така и като се съберем, но мисля, че няма да бъде така. newsm78

# 12
  • Мнения: 22 520
Никога няма равна любов!Винаги единият обича повече!
Има мъже,а дори и повечето,които не показват толкова явно,колкото на нас ни се иска, чувствата си.На мен, би ми било досадно,да ме прегръща и целува постоянно. Sick
Peace

# 13
  • Мнения: 1 733
И при нас е май така. Аз започвам да го обичам все повече. Като че ли той преди беше по - влюбения. Сега ролите май са се разменили. Понякога ми се иска да не го обичах толкова много, за да мога по - трезво да живея.
Следя всяка думичка, засягам се от най - малкото, търся си вниманието и когато не го получавам наистина много страдам.
А пък, че мъжете не са като нас това е сигурно.
Знам, че си ме обича, ама просто е такъв. 
И аз съм така. Обаче като се замисля, май си създавам проблем без да има причина за това. И защо трябва да развалям нещо хубавозаради моите глупости??? Не вярвам, че мъжът ти те обича по-малко, просто (като всички мъже) не е толкова показен, за разлика от нас...

# 14
  • Мнения: 3 394
moia maj mranka 4e ne sam go glezela s tceluvki i pro4ie 4esto Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт