Отново конкурс за фотошопки - нови идеи и предложения!

  • 6 902
  • 183
  •   1
Отговори
# 15
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Може и пак няколко подтеми за конкурс да направим - пак за колаж, нещо като картичка и задължително снимка. Последните бяха страхотни...

# 16
  • Мнения: 1 873
Мира чудесна идея, може би трябва да се направи подбор на няколко продукта в различни категории, за да е по- конкретно.
Аз предлагам идея за реклама на витрина или проект за пространствено оформление по тема примерно мода, музика, природа и т.н.

# 17
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Мира чудесна идея, може би трябва да се направи подбор на няколко продукта в различни категории, за да е по- конкретно.
Аз предлагам идея за реклама на витрина или проект за пространствено оформление по тема примерно мода, музика, природа и т.н.

В момента не ми идват идеи... Embarassed Затова разчитам и на вас, момичета! А колкото до твоята идея, ККаРмеНчеТо, не я разбирам, но сигурно е интересна!

# 18
  • Мнения: 11 308
Тъй, тъй, сега по късни догми ( Joy) ще ме карате да мисля.

# 19
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Ето и моите предложения.
-три категории:рекламен плакат, колаж по стих/на sage, но преведете го, моля, за незнаещите/ и снимка/тук фотографките да си изберат тема/
-да се рекламира продукт-сапун, шампоан, телевизор, или не знам какво, но да е един продукт за всички.
-за всеки следващ конкурс различни форумки да дават идеята, ето Jaly има идеи, Дяволина и тя преди време предложи интересни неща.
-не мисля, че е толкова трудно, по-скоро е различно, нали това е идеята, да се забавляваме и обучаваме едновременно.

# 20
  • Мнения: 11 308
нали това е идеята, да се забавляваме и обучаваме едновременно.
Много си права!
За да няма после коментари като "без дъх и влияние на  клуб Фотошоп на БГ мамма"  Whistling Joy

# 21
  • Мнения: 11 607
Аз съм в публиката......Пу-Пу-Пу...да не забравите после и за сеиржийте награда.....

# 22
  • София
  • Мнения: 6 743
А не може ли да е просто РЕКЛАМА, а всеки сам да реши какво ще рекламира  Mr. Green

# 23
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
мами, аз по фотошопските теми не пиша, но разглеждам какво правите и гласувах тайно  Rolling Eyes за картичка и корица на списание...

видях невероятни неща, поздравление на взелите участие.

сега пиша, защото имам една идея за тема:

вие вече сте се ориентирате към реклама. скоро четах във вестника, че България няма национален символ, с който да се рекламира като туристическа дестинация - розата била стара вече като идея, а и не отговораяла на приоритетите и прочие...

та идеята ми е, че всеки може да помисли какво за него в България като образ.
 ако иска да представи родината си пред чужденци, които идея си нямат за нашата култура, какво бихме показали.

предизвикателството е, че хем трябва да избягаме от клишетата, в които мислим родината, хем да погледнем отстрани и да преценим кое е ценното, кое е търговското.

от друга страна резултатите могат да бъдат изпратени до съответното ведомство, отговорно на националния ни образ в медийното пространство...и бг-мамма да стане още по популярна, този път с креативност!!!

от сега мога да си представя, че ще има доста добри предложения.  bouquet

# 24
  • София
  • Мнения: 6 743
Страхотна идея - БРАВО - мисля, че може да поработим по въпроса  Hug Какво ще кажете момичета?

# 25
  • Мнения: 11 308
Страхотна идея - БРАВО - мисля, че може да поработим по въпроса  Hug Какво ще кажете момичета?
Assyalein,поздравления!

# 26
  • София
  • Мнения: 6 743
Ами да започваме тогава  Mr. Green Поне по тази категория  Hug А другите като ги уточним, може Микки да пусне официалните изисквания  Hug

# 27
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
Страхотна идея - БРАВО - мисля, че може да поработим по въпроса  Hug Какво ще кажете момичета?
Assyalein,поздравления!

благодаря ви!

днес прочетах това
http://www.segabg.com/online/article.asp?issueid=2664&sectio … =4&id=0000903

стана ми гадно...

а и не веднъж в чужбина ми се е налагало да защитавам честта на българската жена пред идиоти, които си мислят, че щом сме от Източния блок и сме леки жени. за мен е въпрос на достойнство да се гордея с произхода си.

уви за нашите политици не е така и ми става още по-гадно  Cry

ако ми остане време ще се радвам и аз да се включа в конкурса, но не обещавам, а и шопа не ми е силната страна, запалих се покрай вас.  bouquet

П.П. може би ще е добре, всеки да помисли и за мото. т.е. при разработване на идеята да се представя не само визулната част, а и мото, което да пасва на концепта.

така конкурсът ще е не само за визуален образ на Бг,а по-скоро за идея за политика в тази област... тъй като според мен в Бг няма няма никакъва концепция за разработването на медиен образ на Бг в европейското или световното пространство.

дали успех да изясня каква ми е идеята?!

# 28
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
А другите като ги уточним, може Микки да пусне официалните изисквания  Hug
Този път отстъпвам правото на Мира, все пак идеята беше нейна. Ще помагам разбира се, ако има въпроси.
asyalein, съгласна съм с идеята-Реклама на България!

# 29
  • Мнения: 11 607
Глас от публиката - искам и аз реклама на България....

Общи условия

Активация на акаунт