Henna tattoo - къде, цени ....

  • 75 867
  • 75
  •   1
Отговори
# 30
Правила със си татуитовка с кана в Турция на морето, качеството беше екстра! Много готино направено, но и парите бяха много хубави.  Laughing Поръчах си кана от тази, която се води дистрибуторка единствена за БГ от Хена Хаус и се оказа чиста химия. Получихме алергия смеейството като се нарисувахме; получихме токсично изгаряне на кожата. Не може от билки да се получи нещо такова! И онзи ден написах името им в гуугъл и видях колко много хора се зарибяват да си купуват и студия и т.н., и колко много поразии е направила тази дистрибуторка на хората...

# 31
  • Мнения: 60
Искам да се нарисувам  Grinning , та питането е към тези, които знаят къде мога да си направя henna tattoo, приблизителна цена и всякаква друга информация. Става въпрос за София. Благодаря предварително
Здравейте, има и друг вариант да си направите временна татуировка или да си нарисувате нещо! Това става със специални професионални алкохолни бои абсолютно безвредни за кожата, които правят Тattoo симулация също и с цвят на Къна. Могат да се нанасят с четка или Аерограф.

# 32
Някой тук каза ,4е ми паднала жеднага! Може да стане само ако не е направена сместа както трябва! като си я купи имаше ли инструкции? каната се смесва специален прах1:4кана и се разрежда с спирт! правиш си го кашичка и като вземе да се сгъстява разреждаш..но не повече от веднъж...ако желаеш да продължиш си смесваш пак същите пропорции кана и пудра и пак спирт и така....

# 33
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Правила съм си хенна, но не тук, а в чужбина. Рисува ми я една мароканка, при тях това е традиция. Къната, с която ме рисува беше тъмнозелена на цвят.След като изсъхне се излющва. Остава рисунката, цвета на пигмента от самата къна е кафяв. При мен хенна изтрая 3 седмици. Нямах кожни проблеми. При първа възможност ще кача снимка.  Grinning

# 34
  • Мнения: 148
Мами само да попитам... През месец Март ходих в Египед и си купих кана, обаче не знам с какво да я разредя... Някой може ли да ми даде съвет...?  bouquet

# 35
  • В приказките.........Пловдив
  • Мнения: 115
Една приятелка ще ходи в Турция предролагам и там има къна.Въпросът ми е как да й обесня какво точно да ми вземе какво е точното наименование на къната за татуси?

# 36
Dnes si napravih tattos sys kana nito sam sipvala limonov sok , nito spirt. Kupih si obiknovena kana ot 1lv i tattosa mi stana mn gotin. Ulovkata e da ne e na mqsto kadeto ima kosamcheta. Edinstvenoto e che ne e tamno cherna ami e po-skoro tamno siva.

# 37
  • Мнения: 141
Преди години един приятел имаше един татус, който трябваше да го мокри с вода, за да не се махне и му слагаше специално водичка да си поседи така, не знам как се казва това, но поразпитайте, защото беше много оферта-няколко месеца му седя.

А ето тук има хенна http://www.magazinche.com/ имаше и шаблончета и бяха към 10тина лева.

# 38
  • В приказките.........Пловдив
  • Мнения: 115
Аз не мога да намеря в сайта такива за 10 лв. има хенна за 70лв.

# 39
  • Мнения: 141
Ами бях гледала в самия магазин, на сайта не съм търсила

# 40
  • Мнения: 0
Здравейте, преди време и аз правих на моя приятел татус с къна и доколкото си спомням я разредихме с черен чай.Стана хубаво, но се отми за седмица или две.Пожелавам ви успех в мацането. Wink

# 41
  • Мнения: 38
Дали няма някое арабско момиче тук, което може да прави такива татуси /срещу заплащане, разбира се/. Все пак при тях това е традиция. Може и на ЛС.

# 42
аз съм виждала само на морето,и там обикновено се рисувам,
но се заличават,що да не се заличават,
имат трайност около 20 дни,и след това не личи къде,какво си имал... Wink

точно така:) освен, ако не хванеш тен и под татус да бъде по-бяло, но това също е временно явление Stuck Out Tongue

# 43
  • Мнения: 104
Моя приятелка от Украйна  се занимава от няколко години с хенна тату, повече с индийски мотиви, ако имате интерес мога да пратя снимки на нейни работи и е-майл на лични.

# 44
iskam da mi pomagate kak svata smesta na black henna-ta znam samo 4e ima indiska henna limon i 4eren 4ai i nz kak staa smesta molq pomognete me

Общи условия

Активация на акаунт