Кръвоизлив

  • 1 433
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 085
Може ли да се получи кръвоизлив когато се прави секс повреме на менструация защото четох в друг форум но нямаше аргументи защо може.

# 1
  • Мнения: 276
Аз лично не съм чувала подобно нещо!Но че е не особенно приятно и има опастност от замърсяване е друга тема на разговор!При секс мръсната кръв се връща към кухината на матката тъй като по време на цикъл е отворен входа към нея и се получава именно това замърсяване!
Дано съм обяснила на разбираем език!

# 2
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
незнам за кръвоизлив дали може да се получи, защото количеството кръв, които трябва да изтече с изхвърлянето на яйцеклетката всеки месец и точно определено, понякога има и допълнително кървене, но много рядко. Казват, че месечно жената губи около 250 гр. кръв фиксирано количество. Така, че може да не се получи кръвоизлив, но входа на матката е отворен и микробите и други гадории могат да предизвикат инфекция, а и знам, че така най-често се хваща хламидия.

# 3
  • Мнения: 1 085
Благодаря ви много за отговорите.

# 4
  • София
  • Мнения: 2 521
може да не се получи кръвоизлив, но входа на матката е отворен и микробите и други гадории могат да предизвикат инфекция, а и знам, че така най-често се хваща хламидия.
Абсолютно вярно, това е и моето мнение!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт