Тъпият Виит ми съсипа кожата, помогнете ми моля.

  • 2 753
  • 33
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 577
 Close Ох другарчета, направо съм бясна на себе си - знам, че Виит не става, ама пусто - реших да пробвам новия им крем за под мишници.

Направо съм адски разранена, не мога да си вгидна ръката да простирам (дърпа ме  кожата), не мога да си отпусна ръцете защото допира до тяло или блуза причинява болка. и пари.

Ако е имало подобен случай, някой препатил -  с какво да намажа сега кожата?

Изобщо не мога да сложа дезодорант или рол-он, едвам взех душ, реве ми се.  Cry Някаква идея - аз се намазах с бебешка пудра, но не успокои.

П.П. Излишно е да казвам, да не се връзвате на новата реклама за крем-депилатоар

# 1
  • Мнения: 2 829
 Sad Sad Sad----много гадно---не съм имала подобен проблем--с бочко не става ли newsm78 да се облекчи поне малко болката

# 2
  • Мнения: 5 577
 Hug Златна си - намазах с бочко, ще пиша за резултат, сега поне си прибирам ръцете спокойно.

# 3
  • Мнения: 2 237
Много гадно,аз за това отдавна не ги ползвам (пробвах веднъж и щях да остана без кожа на....оная работа   Embarassed  )
Най-тъпото което се сещам е да намажеш с крем "Здраве",да изхвърлиш Вийта и да чакаш да ти мине.


 Hug

# 4
  • София
  • Мнения: 34
какво е бочко?  Embarassed

# 5
  • Мнения: 5 577
hehe, крем за бебешки дупета.


Най-тъпото което се сещам е да намажеш с крем "Здраве",да изхвърлиш Вийта и да чакаш да ти мине.


 Sad Най ме притеснява, че утре за работа няма да мога да си сложа дезодорант, преставяте ли си? Sick

# 6
  • Мнения: 120
Много неприятно наистина Sad  Да не би това да е алергична реакция ?  Sad

Аз ползвам един депилатоар на Veet от два три месеца редовно и не съм имала проблем...

Колкото и тъпо или гадно може да прозвучи - ще зарастне по-бързо, ако го намажеш с урина ( по същата причина , по която бабите казват на малките деца да си напишкат порязаното пръстче ).

# 7
  • Мнения: 2 237
 "Бочко" е детско кремче против подсичане,хубаво е.

# 8
  • Мнения: 7 837
Затова на всички подобни продукти пише, да се пробва на малка част от тялото и ако няма реакция и обрив до 24 часа, тогава да се използва. Застраховат се именно срещу алергичните реакции.

Четете преди да ползвате  Simple Smile

# 9
  • Мнения: 1 424
Намажи с тънък слой крем, успокоява  кожата   Peace 
Според мен просто Вийт не ти понасят,аз лично съм много доволна от крема им  Peace

# 10
  • Мнения: 5 647
Пробвай с крем Здраве. Дано ти помогне.

# 11
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 457
Ползвам Вийт от много години да не би да си просрочила времето,защото аз,веднъж така направих и няма да ти казвам за какво чудо ставаше на въпрос Blush
Пожелавам ти до утре нищо да ти няма Hug

# 12
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
И аз не съм доволна, ама изобщо. Никаква работа не върши.
Почнах да пиша постинга си с истинските чувства, които изпитвам към Виит, ама стана не за пред хора. Та горното ми изречение е възможно най-мекото изказване за него.

# 13
  • Мнения: 5 228
Какъв точно е проблемът? Ако е алергична реакция, пробвай с алергозан или нещо такова да намажеш. В този случай не е добре да се омазнява кожата.
Ако кожата е като изгорена от депилатоара, тогава по-добре Бочко, но можеш да пробваш и с Дефламол - той също много успокоява раздразнена кожа.

# 14
  • Мнения: 113
Ужасен проблем. Shocked
Съчуствам ти и дано ти мине до утре,но ако ли не бягай на кожен лекар.Възможно е да си чуствителна към такава обезкосмяваща козметика.

Общи условия

Активация на акаунт