Отговори
  • Мнения: 16
Здравейте мили момичета!
Пиша от името на една приятелка, на която преди няколко дни й откриха миома на матката с размери 10/9 см(колкото бебешка глава). Трябва спешно да се оперира, но от няколко места вече й казват, че има голям риск да бъде отстранена матката заедно с миомата или да се увреди до степен, че да не може да има деца или в най-добрия случай да може да забременее, но да не е способна да износи плода. Тя е само на 30 год, не е омъжена и като всяка жена иска да има детенце вбъдеще.
Молбата ми към вас е, ако можете да препоръчате добър хирург в Пловдив или София или някоя от вас да сподели, ако е преживяла подобен проблем.
Много ви благодаря предварително!!

# 1
  • Мнения: 384
ВМИ- Пловдив,проф.Милчев.

# 2
  • Мнения: X
д-р  елиза тюфекчиева майчин дом софия.гинеколог хирург, страхотен специалист

# 3
  • Мнения: 18
na 35 godini me operiraxa ot mioma, d-r Na4ev, v " mai4in dom" sofia! i na men iskaxa da mi maxat matkata razni spetsialisti! minalata godina zabremeniax i sega imam edna kukla na 5 mesetsa! Gospod zderave da mu dava na doktora!

# 4
  • Мнения: 468
Виждам, че търсиш възможности в София или Пловдив, но все пак посочвам име извън тези два град, защото лекарят си заслужава. Доц. Лазаров, Ст. Загора - завеждащ катедра по акушерство и гинекология към Тракийски университет, завеждащ клиника по акушерство и гинекология към ВМИ Ст. Загора и най - важното блестящ хирург. Миомата ми беше 13 см, а си имам и бебе и матка благодарение на него. Оперира и в други градове в България.

Успех и късмет на приятелката ти!

# 5
Подкрепям Tusana, Елиза Тюфекчиева.   bouquet за нея!!!

# 6
  • София
  • Мнения: 2 834
Няма по-добър оперативен гинеколог от доц. Попова от 5-та градска! Наистина е корифей в областта си!

# 7
  • Мнения: 2 309
д-р Динчо Георгиев - Св.София Peace

# 8
  • София
  • Мнения: 4 570
ВМИ- Пловдив,проф.Милчев.
И аз съм за него. Много е добър.

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 926
Преди един месец лежах във ВМИ Пловдив  и там имаше една жена на 30 г. също с миома. Размерите й бяха колкото портокал. Оперираха я успешно, без да отстраняват матката. Доколкото знам я оперира доц. Пехливанов. Той е шеф на консервативна гинекология.

# 10
  • Мнения: 16
Много благодаря на всички за бързите ви отзиви!!!  bouquet Страхотни сте!!! Peace

# 11
  • Мнения: 265
Виждам, чевече сте получили доста отговори, но ще ви препоръчам проф.Горчев от клиника "Св.Марина" в Плевен.Преди година  ме оперира от миома-3/5 см и киста на яйчника, без да отстранява матката.Всички специалисти там са много добри,условията също.Правят и лапароскопски операций.Само че ,не работят със Здравната каса.Имат сайт, от който може да научите повече,но не помня точно адреса.Пуснете в търсачката Св.Марина и ще излезе.Желая ви успех!

# 12
  • Мнения: 393
Миналата година по това време оперираха маика ми ама на нея директно и махнаха матката.Доктора който я оперира работи във Окръжна болница София.Майка ми е доволна и много пъти при прегледи са и казвали че доктора добре си е свършил работата. Забравих името да спомена д-р Новачков

Общи условия

Активация на акаунт