Мотор?!От кога?!

  • 10 564
  • 41
  •   1
Отговори
# 30
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Според мен не е нормално дете на 6-7г да кара нещо подобно.

To и не може да го кара. Детето трябва да е поне 9-10годишно, че да се оправи с моторчето. Абе това си е умален вариант на голям мотор. Има си газ, чрез жило, спирачки и т.н. И пише, че развива не малка скорост...  Tired

# 31
  • Мнения: 27 524
Над 15, според мен.
Те и цигарите не са препоръчителни, но познавам първокласници, които пушат  Rolling Eyes

# 32
  • Мнения: 6 029
Над 15, според мен.
Те и цигарите не са препоръчителни, но познавам първокласници, които пушат  Rolling Eyes

ъх. че те не би трябвало да се продават на лица под 18... и цигарите, и моторите, ама на...

# 33
  • София
  • Мнения: 7 673
Големият ми син е на 16 и докато живее с мен ще види такова нещо през крив макарон!! Crossing Arms
Не стига, че чичо му два пъти го блъскат, докато той е на мотор - единия път кола, втория -бус.
А баща му си спука черепа и получи сътресение именно с такова моторче, въпреки че дълги години беше състезател и е карал като луд огромни машини! Ами точно с такова се преби! SadОт месеци още не се е оправил! Пък на децата да позволя? Ама верно никога!

# 34
  • Мнения: 8 769
Аз още не съм виждала такова дрисне да кара бъзикне като онова от снимките...но никога не е късно...
Аз лично съм против. Смятам даже, че всеки здравомислещ не би позволил на детето си подобна "играчка".
За опасностите е ясно, ама де са полицаите, които не глобяват? Щото ако за возилото трябва книжка, то хлапето под 18 със сигурност е вътре с двата крака.
Ебаси снобарията и чудото.... Sick

# 35
  • Мнения: 923
Божичкооо, и аз не знах че е мода.
Добре че още не са почнали ме врънкат за такова нещо
Със сигурност не бих се съгласила

# 36
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
И бащите го били карали това моторче...
Ей така изглеждат:


Е, как ви изглежда?  Thinking

# 37
  • Мнения: 6 029
много забавно:) великан...

# 38
  • Мнения: 1 230
Колело - до 16. После ако иска - да си вади книжка и да кара на пътя. Сигурна съм, че дотогава други работи ще са му в главата...

# 39
  • Мнения: 8 769
доста смешно, между краката на татенцето... Crazy

# 40
  • Мнения: 3 576
Много сладки моторчета Simple Smile
Случайно да знаете сайт или магазин където се продават подобни мини-бъгита??
Ние имам електрическо, но ми се иска да му вземем мъничко на бензин. Видях веднъж на морето, но нямаше как да питам откъде е купувано.

И преди да скокнете - ще си го караме на двора Wink

# 41
  • София
  • Мнения: 172
За мен също въпросните моторчета не са за толкова малки деца. Докато си седях кротко в квартала, в София дори не подозирах за тази мода сред децата и несъмнено сред техните родители. Но като отидох при майка ми в Дупница, направо се втрещих, колко много деца на цитираната възраст карат не само моторчета, но и бъгита и с каква скорост само... Дори за малко да се блъсне в автобуса ни едно такова моторче, но карано от млад мъж, който не бива, че беше в нарушение, но и направи знак, че сме мръднали нещо май.

Общи условия

Активация на акаунт