Само на 13 год.

  • 1 697
  • 15
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 7 723
 Shocked Ужас!!!  ooooh!
Горкичкото....  Sad
Дано почива в мир душичката му  Praynig
Съболезнования на горките му родители и близки...  Confused

# 2
  • Мнения: 669
Мир на праха му! Praynig

# 3
  • Мнения: 1 425
Милото  Praynig
Много мъчно ми става, като загиват деца  Confused А къде са били родителите? Нямало ли е кой да го предпази?  Confused

# 4
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
 Praynig
Ужасно е да го кажа, но какво е правило пред мантинелата ( или поне така пише в статията)?

# 5
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Praynig
Ужасно е да го кажа, но какво е правило пред мантинелата ( или поне така пише в статията)?

И аз това питам - все пак е било не "само на 13", а на цели 13  Cry

# 6
  • Мнения: 7 474
В новините казаха, че е снимал с камера, а бащата е бил близо до него, но на безопасно място  Confused Горкото момче  Praynig

# 7
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 215
да, ние разбрахме още като стана, наши познати бяха на ралито.
за съжаление, много често се случват такива неща Cry
не знам чия е вината. на бащата, че го е пуснал на това място, на самото дете - все пак е в разумна възраст...

# 8
  • Мнения: 2 677
Баща му трябва да лежи в затвора! Че е проявил такава безотговорност!

# 9
  • Мнения: 1 069
Просто ужасна история! Cry

# 10
  • Мнения: 238
и бащата и самото дете са така да се каже близки с този спорт и то не от скоро.наистина виновния е най-малко шофьора.много неша могат да се кажат,но думите в случея са излишни...  Cry

Нека почива в мир момчето  Flowers Rose

# 11
  • Мнения: 4 555
Наистина много тъжно  Cry

Но като ще говорим за вина, според мен голяма част от нея е на организаторите за това, че са допускали хора пред мантинелата.
Зрителите би трябвало да стоят на определени места и да има полицаи, които да гледат всички да са зад мантинелата Sad

# 12
  • Мнения: 3 760
Ужас!
Бог да прости малката душичка!
 Cry

# 13
  • Мнения: 335
Тук е доста по-ясно:
http://dnes.dir.bg/2007/06/03/news1742818.html

Ужасно е за детето, за родителите, за шофьора (за него кошмарът се повтаря след друг случай в предишно рали).

# 14
  • София
  • Мнения: 4 866
Преди години на рали "Шипка" имаше подобен инцидент. Бях там. И тогава пострадалите бяха нарушили правилата за безопасност - стояха пред ограничителните ленти на външната страна на завоя. Дали ако до всеки зрител стои полицай с палка, ще се научим, че мантинелите не са там, за да бъдат прескачани?
Знам, че винаги може да се случи инцидент, дори при стриктно спазване на мерките за безопасност, но не трябва ли все пак да правим всичко, което зависи от нас?

Общи условия

Активация на акаунт