Пак сме с температура

  • 2 095
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 58
Сега започна да накашля,може да е от хремата.Незнам дали е вирус,но два дни я оставих само на лечение за темп.и продължаваше затова отидохме на лекар.Притесняваме факта,че ми е правила пневмонии само за 24 часа.Миналото лято първата пневмония беше в края на юни, през юли изкара една ангина и един бронхит и август отново пневмония.Постъпихме в детско отделение и злед изписването ни тръгнахме за Ст.Загора да правим пълни изследвания.От тогава цяла зима не ходи на ясла,но и на бабите им свършиха всички отпуски и сега пак се наложи да ходи на ясла.И резултата е на лице.Една седмица ходи,две е болна.Последният път темп. я сваляхме само по бабишки,но сега неуспях и затова потърсих лекар.
Но трябва да семисли позитивно,дори и на болестите.

# 16
  • Мнения: 2 082
ох,разбирам,че хич не ти е лесно...само,че температурата не е болест.например по грипно време,дъщеря ми беше 6 дни с температура.всички настояваха да и давам АБ,купих го даже ,но не и го дадох и така се оправи сама.просто трябва да даваш АБ наистина ,ако се налага,а не заради това ,че може да стане на пневмония.ами ако не стане?затова уж лекарите трябва да преценят,а те бързат да изписват АБ за ,,всеки случай''.пази я по същото време,когато е изкарала предните пневмонии,защото често повтарят.поне при нас беше така...

# 17
  • Мнения: 58
Точно това ме притеснява,казват,че пневмонията си гледала датата.Незнам как ще успея да я опазя.Май ще трябва да я спирам пак от яслата за неограничен период от време.
Вече започвам да се замислям дали да не опитам да я лекувам с хомеопатия,и без това неможе да приема АБ като другите деца.Но трябва да намеря добър хомеопат в Сливен,където живеем.
Вие как изкарвате вирусите?

# 18
  • Мнения: 2 082
ами малката досега има две гнойни ангини за две години.другите неша не ги смятам,защото са по-дребни-хреми през седмица,скоро бяхме с огромни афти в устата и т.н.гледам максимално да избягвам лекарства.в носа слагам капки от прополис,а за имунитет им правя мед със смлени лимони и орехи.явно вашето''слабо място''е в гърдите.при нас баткото беше така и го израстна към шестата година.АБ сриват имунитета и когато не е наистина наложително гледай да ги избягваш.абе съвети лесно се дават...  Simple Smile

# 19
  • Мнения: 58
Вече се чудя дали изобщо да я пускам на ясла.Имам и друг проблем.Тя не говори т.е. казва само /мама,тати,баба и как правят животните/ а е на 2г.7м.

# 20
  • Мнения: 2 082
консултации правила ли си с някой.не знам-при логопед ли се ходи?нещо по бебешки не говори ли?моята дъщеря също проговори сравнително късно и в сравнение с някои деца си говори съвсем по бебешки.ако има кой да я гледа е по-добре в къщи за да не се разболява и позакрепне...

# 21
  • Мнения: 58
Правили сме изследвания,чува,изпълнява команди,даже да е с гръб към този който я вика пак чува.Ако сме в различни стай я викам и идва,носи неща които съм искала,така,че чува.Говори си нейни бебешки работи и дори като гледа някой как говори се опитва да го повтори,но нещо все едно я спира.Незнам дали може да се дължи на това,че има трета сливица и дори уголемени други две.
Сигурно ще я гледаме пак в нас,но през тези 10 дни когато беше на ясла показваше какво са учили там или поне какво правят другите деца.Това можеше само да ме радва,защото това сигурно е по-бързият начин да проговори като е в контакт с други деца.Дано да укрепне и пак да я пусна,но проблемът е че незнам как да разбера кога е укрепнала достатъчно,и дали като отиде на ясла няма пак да се разболее.

# 22
  • Мнения: 417
Доста е индивидуално с проговарянето. Моят син тръгна на ясла на 1.г. и10 месеца. След това на градина на 2.5 г. Проговори на навършени три, като имаше в речника си не повече от десет думи. Има и сестра с която е постоянно заедно, но и това не помогна. Явно си зависи от детето. Така, че не съжалявай за контактите, които пропуска ако има проблеми със здравето. Тях ще навакса после.

# 23
  • Мнения: 58
Може би ще я оставя в къщи поне докато извадим сливицата.Дано се окаже,че всички тези болести са от нея.Много ми се иска сега като оздравее да и давам нещо за подсилване на организма.
Благодаря на всички,които пишат.  bouquet

# 24
  • Мнения: 2 082
а как сте днес?давай пресни сокове ,мед или пчелно млечице,прополис...

# 25
  • Мнения: 58
  От вчера малко накашля,давам сироп против кашлица.Иначе продължават инжекциите.
Честно да ти кажа,че е много злояда,не яде никакви плодове,зеленчуци,за сокове и дума да не става.
  Притеснява ме това,че трябва да я подсиля по някакъв начин,а незнам кой е този начин.
  Не е от децата,които искат даже да си опитат от нещо.

Общи условия

Активация на акаунт