Кой сега ще се вреди на 29.02.08 да роди? /04.06. - 10.06./

  • 11 966
  • 298
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 446
Това е първата ми тема в "Искам бебе"

И да се разберем: от мен темата, от вас положителните тестчета!

На тези, които сега ще гонят яйцето /като мен/ - пожелавам да го хванат.

На останалите  EFP

Последна редакция: нд, 03 юни 2007, 23:53 от Славундер

# 1
  • Мнения: 186
Ето аз ще се запиша!
Имам още 4 дена до лелката, дано този път да я пропусна надявам се да видя EFP
Имам 37 градуса температура, а БТ ми е 5 дена 37 градуса
Дай боже да стане  newsm17
Успех на всички чакащи  newsm10

# 2
  • Мнения: 1 436
 Shocked Славундерче, много напред мислиш - датите не са ли 04.06 - 10.06  newsm78?

Записвам се за ловуваща, а вие стискайте палци ову-то да се изтипоса в четвъртък, че до сряда съм на конференция   Wink

Успешна седмичка на всички

# 3
  • Мнения: 1 792
айде да ви е на късмет с положителни тестове темата а на мен с изследванията. Hug
да бе ДАТИТЕ НЕЩО НЕ СА В ЧАС newsm78 Thinking или звездите са по друго време Laughing Mr. Green

# 4
  • Мнения: 1 446
Shocked Славундерче, много напред мислиш - датите не са ли 04.06 - 10.06  newsm78?


Мани, бегай. Пак се изложихме пред чужденците  Mr. Green Айде, готово.

# 5
  • Мнения: 4 242
Говорещата със звездите е напред с материала явно, покрай тия видения в бъдещето изгуби връзка с времето  Grinning Ама заглавието е супер и дано седмичката е късметлийска за всички ви!  Praynig Моля се от сърце и душа сладуранки!

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Супер заглавие; айде да е на късмет Peace Славундер, сложи линк към чата и биз това повечето сме все там Mr. Green

# 7
  • Мнения: 1 436
Мани, бегай. Пак се изложихме пред чужденците  Mr. Green Айде, готово.

Crossing Arms Първо чата ме дискриминира, сега и ти  Mr. Green. И ние в чужбина душа носим, въпреки писанията в клюкарника  Wink

welcome на evelinar и KikiNiki

Meри, ха честита ти лентичка  bouquet

Като се върна в четвъртък, тази тема да е избутана на втора страница от теми за положителни тестчета. Казах, хау!  Crossing Arms Mr. Green

# 8
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
Добро утро,
Първа за деня, дано и първа за седмицата с  EFP
И втора да съм ще го преживея  newsm62 smile3534

Лека седмица и да е на късмет на всички  newsm51 newsm51 newsm51

Чао от мен! (да изпия едно  food010) И за вас има!
  love001  love001  love001

# 9
  • v. turnovo
  • Мнения: 987
Добро утро и от мен! Лека и успешна седмица ви желая с много положителни тестове! Hug

# 10
  • София
  • Мнения: 1 247
Добро утро, мили момичета!!! Темичката наистина е много укоражаваща...Аз ще се радвам тази седмица на вашите чертички, понеже днес май ще ме навести червената гадост, тъй като Т ми доста падна...Е...толкоз дълъг цикъл май не съм имала, но дано е предвестие за хубавата новина следващия месец...понеже свалих гарда и обявих на почти всички, че си правим бебче...Просто беше неизбежно-вече съм на 30 и е явно, че трябва да мислим за дете...Искрено се надявам откровеността ми да помогне...Не че се надъхвам, но мисля че съм способна да забременея и да родя и знам, че това ще се случи...И...за първи път май няма да роня сълзи, защото исках да ми дойде, да започна всичко отначало с нови сили и настройка...С Божия помощ и с много любов съм сигурна, че бебчо ще се появи...
Лека седмичка желая на всички ви!!!! Hug

# 11
  • Мнения: 218
Добро утро,мили момичета! Пожелавам на всички ни лека и усмихната седмица,изпълнена с много положителни тестчета!  bouquet  bouquet  bouquet

# 12
  • Мнения: 2 270
Добро утро!
Прекрасна темичка! Hug
Дано ви е на късмет! Hug Praynig Heart Eyes

# 13
  • Варна
  • Мнения: 1 023
Честита нова темичка и дано ни донесе късмет.  bouquet
Само неразбрах dari75 има ли  EFP?

# 14
  • БУРГАС
  • Мнения: 682
Айде добро утро! Много успешна да ви е новата седмичка и на НЕчакащите и на ловуващите, и на изследващите се!  bouquet
Нали знайте колко много ви обичкам всички? Силно ви прегръщам и ви желая слънчев ден!

Общи условия

Активация на акаунт