Монодиета-да отслабнем без да гладуваме!!! - епизод 2

  • 21 357
  • 353
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
  pepta, май влюбена,
Добре дошли!

# 16
  • София
  • Мнения: 301
привет!

Пепита, благодарско за новата тема. Hug Страхотна както винаги! Peace Вчера се покрих и не съм ви чела.

Аз не съм се мерила нито вчера нито днес, защото бях в сериозни прегрешения. Днес мисля да съм на айран цял ден. Продължавам пълен напред, независимо от големите прегрешения.

Повела съм сериозна борба с килограми и целулит, че на 19 юни заминаваме на морска почивка и направо ми се плаче. Crazy Още не съм си купила бански - надявам се още да се повталя и точно преди заминаването ще си го купя....

Сега се връщам в старата тема за да изчета всичко, което сте написали. Peace

# 17
  • Мнения: 621
Кой до къде я докара? Аз си изпапах скоропостижно доматите, че много ги обичам и сега размишлявам дали да не си взема една готова салатка на Кенар от печени чушки. Пак миии много гладноооо ... и цигарите не помагат Rolling Eyes А бях решила да ги отказвам  Embarassed

# 18
  • Мнения: X
ааа, аз днес съм сериозна - хрупам си динята и това е.
Резултатите трудно се постигат, воля трябва...

# 19
  • Мнения: 621
Край, решено! Отивам на пазара на лов за домати Mr. Green

# 20
  • Мнения: 928
Здравейте слабеещи,
аз днес нарочно станах и не се изтеглих и сега много ме е яд и ми е интересно какво става с моите кг.Реших да не се качвам на кантара,но незнам как ще издържа до утре Laughing Иначе мерките ми са същите Rolling Eyes
Мишенце, 3кг според не са хич малко за сега  Peace Честит ти нов бански  bouquet

galateia,сладурска снимка имате  Peace Дано слезеш и по надолу  Praynig Praynig Praynig

красофифа,пробвай и няма да съжаляваш  Peace

май влюбена,Sunsunny  welcome welcome welcome welcome welcome

silvia1111,моя кантар също така "играе" и хич не е приятно,но се надявам нещата да се променят.Спазвай си всичко и резултата няма да закъснее  Hug

pepta,моля те, не се обиждай така  Naughty Има ли постоянство и мотив всички ще успеем smile3521  welcome

Mari77,
от време на време ни "зарязваш" много яко  yes ама няма да ти се сърдим  newsm47 .... шегувам се...  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 21
  • Мнения: 928
Кой до къде я докара? Аз си изпапах скоропостижно доматите, че много ги обичам и сега размишлявам дали да не си взема една готова салатка на Кенар от печени чушки. Пак миии много гладноооо ... и цигарите не помагат Rolling Eyes А бях решила да ги отказвам  Embarassed
Край, решено! Отивам на пазара на лов за домати Mr. Green
galateia , взе ли си пушка ? #Sniper #Sniper #Sniper
 newsm62
Пий водичка,може да ти залъже глада.Занимавай се с нещо-да ти отнема вниманието.Ако не- хапвай си доматки Peace Аз съм на един портокал,но си взех праскови и грейпфрути.Днес не ми се искаше пак да съм на плодове,ама моята сестра /тя е на 2500км,но е с мен в диетата  Laughing/ каза,че трябвало след картофите да сме ядяли плодове и аз се съгласих newsm78 , а така се бях настроила за сиренце  Sad    Как да е- няма нищо по-добро от още един ден на плодчета  Peace

# 22
  • Мнения: 621
Уф, толкоз овда изпих, че вече на локва станах, ама пустий апетит  Sad И ако ви кажа, че вече съм на почти 1,3 кг  домати и ми е  Sick

Пепитка, благодарско!!!

Продължавам с водичка пък дано до довечера да ми мине, че е много срамно да преядеш с домати ...

# 23
  • Мнения: 1 416
момичета тук съм обаче много ми е зле  Sick Sick Sick гърлото много ме боли и не мога да преглъщам така че вместо черешки ще съм на чайче   food010  food010  food010 няма начин ще отложа хапването за утре а може и в други ден ,а гласа така ми е паднал че съм перфектната жена за всеки мъж и да повишавам тон нищо не се чува  Crazy Crazy Crazy

# 24
  • Мнения: 928
galateia,може да си на 1.300кг домати,ама поне не си гладна нали? Според мен пак си хапни по-късно като огладнееш,по-добре да си в повече отколкото да гладуваш и да не ти е комфортно.Дано ти намалее апетита Praynig

мами 73,бързо да оздравяваш Naughty HugВземи нещо друго да пиеш-само с чайче ще стане много по-бавно Hug

Аз днес съм метнала да чистя,но се мяркам от време на време де  Hug Hug Hug

galateia,защо си махна снимката?Много сте сладички там Peace

# 25
  • Мнения: 406
Аз след два дни яко хапване, днес мислех, че ще съм качила, но си държа на моите 57кг. Явно поотприщих метаболизма си... От днес съм пак при вас, но не съм гладна и още не знам с какво да почна наново... Затова днес мисля да изкарам на водичка или ако много изгладнея да го пиша зеленчуков ден и да хапна лека салатка...

# 26
  • Мнения: 621
galateia,защо си махна снимката?Много сте сладички там Peace

Стори ми се много голяма, ама ей сегинка я слагам пак Grinning

# 27
  • Мнения: 928
galateia,защо си махна снимката?Много сте сладички там Peace

Стори ми се много голяма, ама ей сегинка я слагам пак Grinning
А така, предната също е много сладка  Peace

Smile!,радвам се за теб  Peace

# 28
  • Мнения: 247
Тез картофки така без подправки почти не хапвам  Outta Joint , но поне в началото ще се опитам да съм по стриктна  Wink
Утре са плодовете та да ви питам те не трябва ли да са едни и същи за деня?  Rolling Eyes

# 29
  • Мнения: 2 147
Здравей Пепита,  Simple Smile
доколкото следя темите ти съчетаваш монодиета със страхотната Thinking
... и какъв е резултата Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт