Има ли ми нешто?

  • 846
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 48
Скъпи майки ,искам да ви питам случва ли ви се от голямата  любов към детето си да се притеснявате да не му се случи нешто лошо?Имам периоди ,в които сам  в постоянно напрежение да не се разболее,да не се удари лошо,да не й се случи нешто без да имам основание.Когато кихне или се изкашля или пак малко сополки започвам да го мисля-разболяла ли се е ,ще ни се разминели и така.Недай си боже да гледам по телевизия болни деца се разстройвам много.Миналата година на морето бях постоянно в напрежение дали ще се разболеем ,защтото масово бяха с разстройство и повръщане-размина ни се ,но не успях да се насладя на почивката.Като сме по рождени дни и детски кътове е същтото.Това,което ви описах  не  ми се случва постоянно, само       ако ми влезе лоша мисъл в главата.Радвам се на здраво,енергично и     добро дете ,което много обичам .Случвало ви се е и на вас или на мен ми нещто?Имам моменти ,който смятам ,че са повечето от мрачните съм много спокойна и се чудя как може да се държа така и да ми минават такива мисли през главата.Според вас има ли ми нещто ,хлопали ми дъската.Благодара на всичко,които ми отговорят

# 1
  • Монтана
  • Мнения: 1 010
Не няма ти нищо. Не се притеснявай това се случва на всяка майка която мисли за детето си. Аз дори съм стояла над креватчето когато беше бебе и съм слушала дали диша според мен всичко това е нормално.

# 2
  • Мнения: 9 077
Майчините тревоги край нямат...нормално е, но все пак не се оставяй страхът да вземе превес, мисли реалистично и трезво и не позволявай лошата мисъл да прерастне в параноя.

# 3
  • София
  • Мнения: 208
И мен така ме е страх от всичко......,направо се панирам малко нещо да им стане на моите дечица.Вчера напр.малкият си повърна кус-куса и накрая започна да повръща нещо кафеникаво,първо ми мина мисълта че повръща кръв,после се загледах то май е от нещо шоколадово....но веднага бях готова да звъня на мъжът ми да тръгва от работа.Аз винаги като тръгва за някъде моят мъж,го подсещам да си вземе телефона,за да му звъня веднага ей така за всеки случай да не стане нещо.Абе луда работа Crazy.Но това сме майките,правим го от много силна обич,та аз обичам децата си много повече от мен.Ти сега имаш едно и се страхуваш за него много много,а утре като имаш две ще се страхуваш два пъти по много много!!!Поздрави от още една крейзи мама!

Общи условия

Активация на акаунт