Първа лятна темичка 04-10 юни

  • 2 889
  • 79
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 110
Ralfi, остава по малко време към 2 след полунощ и за снимките  Simple Smile  Прати ми 2-3 на меила да се пробвам с твоя племенник ако искаш де.
А за паркета зора ми бе6е само 4е нямам ел.трион и с нормалния много трудно режа.... ама нищо де, нау4их се.

Приятен уиикенд на вси4ки, а при нас пак вали Tired

Последна редакция: сб, 09 юни 2007, 13:02 от kariluis

# 76
  • Мнения: 1 526
Цялата солена седя и си чакам рада за банята, че дребните са я окопирали.
Цитат
Тали Дан, да носиш много поздрави на БГ и разбира се Резка, ако се видите. Приятни плажни моменти Ви желая!
Калидке, не само мислим да се видим ами и нещо повече. Още повече Вик и Елина са родени на една дата, в същата година и празнуваме заедно РДтата!
Отивам да врътна тараторче...

# 77
  • Мнения: 5 475
Да се разпиша за съботата! Wink

 Ралфи,честито на племенника! HugВсе здрав и послушен да расте!   bouquet
А за дъщерята - много съм доволна до сега от нея - много добре се справяше и в САЩ и сега в Италиа.Много е самостоятелна и бих казала ,че повече сме като приятелки,отколкото като майка и дъщеря.Дай боже така да продължи. Praynig Hug

Калидка,засега е рано да се мисли за годишнината,нека първо си идем до Бг,че близо 3 години не съм си ходила. Rolling Eyes
 
 Тали,и на мен ми писна от тая здравна каса  Twisted Evil Колко пъти ходи баща ми да се разправя,накрая пак си ми висят стари заължения ,че и нови ми трупат.. #Cussing out

 Ти до кога ще си в Бг?  newsm78  Ние сме в София от 8 до 26 юли ,с пауза от седмица на Златните ,между 10 и 17. Wink

# 78
  • Мнения: 5 183
Привет, милички!
Аз съм доста по-добре ве4е.
При нас времето е много променливо. През деня бяхме на двора по тениски. Приве4ер излизахме на разходка с дебели блузи и зимни якета с Томи.

Калида, Светлето е от София, но сме си обещали да си гостуваме аз на нея и тя на мен по веднъж. Ще видим как то4но ще го измислим.

Ралфиета, 4естито тримесе4ие на племенника ти!   bouquet

# 79
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
 Hug Heart Eyesот нас....
малкото спи, мама се е приготвила 3а финала...

Тали, много отдавна сьм фен на тениса, но никога не сьм играла.....

Калида, от всичко, което си написала, нито едно не го практикувам в момента, 3а сьжаление Rolling Eyes....сега сьм на вьлна тичане след колелото на Шокито....ама  и това си е спорт  Joy Joy Joy....

много сьм доволна от Кейси Стонер, сега очаквам и победата на Феди и довечера ще се 3аформя купон....

айде до после  Hug Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт