Първа лятна темичка 04-10 юни

  • 2 889
  • 79
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
хайде да ни е слънчева и весела
да ни е добре дошло лятото, макар че при някои дойде по-рано, други зарадва по-късно



пожелавам на всички много приятни емоции, напр.:

http://www.hallberg-rassy.se/gallery/hr54/HR54Sailing2Szamer.jpg

или

http://c3p0.c3.funpic.org/album/cache/4da7e12064fe73142cd1664ee88d9e3c.jpg

или нещо друго по ваше желание

приятен и слънчев ден


# 1
  • Мнения: 811
Пу първа  Peace.
Не съм писала до сега в от4етната,но ви 4ета редовно.Обещавам да съм редовна и с писането.

PetyaL,много са хубави предложенията ти за приятни емоции  Wink.Миналате седмица пропуснахме плажа,така 4е се надявам тази да сме там.


От мен по едно ароматно кафе за събуждане и добър ден




                                           

Приятна и лека седмица на вси4ки ви   bouquet

# 2
  • Мнения: 1 017


Добро утро и от мен, сладурки  Hug

Хич не съм ви забравила, само дето тичАм насам натам  Crazy
Тази събота си изпратих Гого в Бг, и миналата цяла седмица ми беШе криво  Sad Ама какво да се прави..
Опитвах да ви попрочитам, ама съм изпуснала сума ти неЩа, сигурна съм  Hug Та Ще наваксвам.

Бях пропуснала и снимките на на звездното ни момченце, ама си получих лична   Flutter И му се радвах на бузките  Hug

Оставям ви за сега, с пожелания за много хубава и слънчЕва седмица. Тук е такова приказно лято, чЕ не ми се стои и минута в офиса..обачЕ трябва  Rolling Eyes Но пък довечера сигурно сме с кануто...СноЩи се разхождах посред "ноЩ", такова хубаво слънце ни грееШе  Laughing Обожавам белите ноЩи  Hug Денят ми практичЕски никога не свърШва  Party

  bouquet Heart Eyes  bouquet Heart Eyes  bouquet Heart Eyes  bouquet

# 3
  • Мнения: 5 475
Спорна седмичка и от мен на всички!  bouquet

 Hug Алест ,добре си ни дошла,че редичките ни яко оредяха и има нужда от нови попълнения. Wink

Мерси за кафенцето на Алест и чудесните пейзажи на Петя! Hug

# 4
  • Мнения: 1 909
Привет и от нашите ширини! Май ще откриваме плажа - вчера в късния следобед ходихме със Сашо да пробваме водата, че той ревна за плаж точно както на картинката на аватара ми. На първо пипане с крак ми се видя доста студеничка, но после се оказа съвсем търпима. Съжалих, че не си бях взела банския, но се разхождахме по брега, Сашо се цамбурка на скаличките и търси мидички, изобщо - много приятно!

Вчера пък тук беше празника на мама. Като питах Сашо като какво ме обича, и той след известни размишления, каза..... Je t'aime comme une...баница Grinning

Весела и слънчева седмичка на всички  grinning039

# 5
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Добро утро и от мен  Mr. Green

Ралфиета, при нас най-накрая се появи и слънце. Имахме и гости уикенда, и единия ден хубаво ни накваси  hahaha

Ели, отдавна не беше се появявала в седмичната темичка. Ивалекс, и тя след като роди, спря да ни посещава  Confused

Звезди, как е малкия Ерик? Продължава ли тати да сменя памперсите?  Mr. Green

Зайченце, този път май всичко на състезанието е минало по вода. Че и с медал.  bowuu

Мамо Б, това, с несвършването на деня е малко страшничко  newsm78

Алест, чудесно кафенце  Hug

Лек ден на всички!   bouquet

# 6
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
3аписвам се и а3 в седмичната  Hug Heart Eyes

Калида, да,видяхме бебо ....много е сладка....а днес бяхме и при един голям мьж, който сьщо се е появил на 21 май на бял свят....ама 3ве3дното ни момче равно няма  Hug Heart Eyes

# 7
  • Мнения: 2 959
ПетяЛ, много лятно начало за новата седмичка- толкова мечти, слънце и синева! Как е младежа Ти, учи ли още или вече е ваканция, фитнеса продължаваш ли го?
Вес, май доста си се притеснявала за това гости след като от толкоз време не се появя при нас?! Доволни ли са посетителите, хареса ли им Испания?
...Не съм писала до сега...но ви 4ета редовно...
Алест, винаги има първи път, явно таз седмичка красивият цветен пейзаж Те провокира, дано да си сдържиш обещанието.
...а днес бяхме и при един голям мьж, който сьщо се е появил на 21 май ...
Амейка, много бебета покрай Теб, нещо май съдбата подготвя?!
Габи, Дунде, къде сте горещи испански Момичета, явно слънцето и плажовете Ви зоват?! Как са Ви момчетата, Вие сте мъжки Мами?!
Вал, появяването Ти миналата седмичка надявам се не беше инцидентно, нали?! Как върви съчетаването на ученето, работата и гледането на малчугана?
Романтичке, стягаш ли багажа за морската почивка?
Зайченце, Сонитка, Макдирокче, как сте, вече май лятото дойде при вас?
Чумби, явно скоро ще се наложи да сменяш и аватара и надписа под него, с тез плажни мигове на Лазурният бряг. Очевидно правиш много вкусна баница, след като Алекса Те обича толкоз?!
Мамо Щтрумпф, ще има ли и таз година море за вас с малкият Смърф Тони, миналата бяхте много възторжени с Щтрумпфетка и Матео?
Бебчо, Ти кога ще се присъединяваш към скандинавските Момичета?
Тролска принцеско, къде се загуби, надявам се не болести Те отдалечават?
Мамо Б, много емоционална седмичка ще Ти бъде таз докато се настроиш че Гогата е далеч от Теб, къде ще бъде малчугана при тати или при Майчето Ти? Да питам за конференцията на тукашна земя има ли смисъл?!
Звездна Мамо, как е Ерик, отшумяха ли афтите или каквото е било? Как е кърмаческото ти ежедневие?
Холандските Лаленца- Карилиусче, Мимка, Морки как сте, май и при Вас е хубаво времето?
Немските Момичета вече съвсем са на вълна сладоледи и срещи. Това Сърфлайн, Вечерница, Мистик, Татяна, Пепеляшката,...
Зимните далечни слънчица- Майка, Румянка, Слави, как върви при Вас, студено ли, започнаха ли дъждовете?
Ките, как си там на край света, Съседке? Как вървят гоблените или вече си на шиене на тоалети?
Ели, успех с ремонтите на дечинска почва!
Тали Дан, как сте с Вик и Мади, пооправи ли се положението, усмириха ли се страстите?
Ивалекс, как сте с Верчето и Мама, явно не Ти остава много време за нас, но ние Те чакаме, да знаеш?!

Хубава и спорна нова седмичка Ви желая!

# 8
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Калидка, ние бяхме със Щрумфет "по женски", без бебоци. Тони още не е стигал до 4ерно море  Wink А мене може и това лято да ме огрее, но не съм правила още планове. Ина4е цяло лято ще сме "на стаж" при баба да го у4им Смърфа на български, защото въпреки 4е аз му говоря само бг, пове4ето му думи4ки са френски  Confused

А Дана как е?  Hug  Не е ли скоро рожденният и ден или се лъжа  newsm78

Лека седми4ка на вси4ки  Hug

# 9
  • Мнения: 2 959
...Не е ли скоро рожденният и ден...
Мамо Щтрумпф, каквото обещаеш не забравяш, обеща на Ели нова снимка и резултата е налице! Голям сладур е Смърфа с таз каска, купихте ли вече колело за нея? А Дана ми е везничка- есенно бебе е.

# 10
  • Мнения: 1 017


Добро утро, слънчЕвки  Hug

Обожавам го това временце тук  Hug Само дето трябва в офиса да стоя  Rolling Eyes
По този повод, Вес, хич да не е страШно, чЕ денят не свърШва: така като излезна от работа, имам пред себе си колкото ми дуШа иска слънце...чак до "тъмни зори" (24ч), които всъЩност са неЩо между изгрев и залез.. Crazy (Ще взема да направя довечЕра снимка, та да видите  Hug)

Калида, конференцията беШе страхотна, много съм доволна, че присъствах, нови неЩа анаучих, и умни хора среЩнах  Hug
Не знаех, че Дана сладурана ми е съзодийничка  Hug
И Монтреал ми хареса, въпреки, че не от самото начало. Това, по което си "изплакнах очите" бяха арт магазините. Даже и пръстен си купих   Party

На новото попълнение Алест  Hug Hug Hug

А какво е станало със звездното момченце, какви неЩица са се появили по устичката? Пропуснала съм  Rolling Eyes

Мамо Щрумф, вчера излизахме на риба. Ама НИЩО  Crossing Arms Гледахме ги мъниците по повърхността, ама даже те не се излъгаха да се закачАт..Май е оЩе раничко, всъЩност водата тъкмо почна да се стопля...А пък за мидсамър ме планували дъъълга риболовна екскурзия. Не знам дали Ще я правим в Лапландия (има страхотни реки със сьомга там), или в някой национален парк...Лапландия ме спира заради комарите по това време: като птици са...и хапят като птици  Crazy

И да, да ви кажа, чЕ къЩата ми е празна без слънцето ми. 2 дни само го няма, обаче...мъча се да не мисля непрекъсната за него, обачЕ вчЕра ходих да проверявам дали е завит  ooooh!, а в неделя тръгнах да гладя дрехи за градината  Crazy Ама важното е, че се забавлява с татко си, и чЕ е Щастлив.

Хайде, сладурки, чао от мен засега  Hug
Споделете си от кафето ми, моля (Калидка, съвсем съм отхвърлила чая последните 2 седмици  Embarassed)

# 11
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Мамо Б, вземам си от кафето  Hug  Мъжо ходи в неделя за риба, но и той нищо не хвана, освен няколко дребосъка. А предния уикенд ми донесе 1-килограмова риба, от хищните е , но не е щука. Оказа се много вкусна, с бяло со4но месо, ама не знам на български как се казва. Това лято той няма да идва в БГ и му се иска и той да си направи една риболовна екскурзия, 4увала съм 4е в Ирландия има такива. Но организираните са много скъпи, а и той не иска да е непрекъснато в група-предпо4ите 1 ден да му покажат място и техники и после сам да се оправя. Та и ние сме на тази тема  Wink

Калидка, има си но бебешка триколка, а ина4е си взехме от специалните седалки за колела.
Между другото, дево4ки, виждали ли сте в БГ такива седалки  newsm78

# 12
  • Мнения: 3 521
Добро утро дами,
Весел и успешен ден на всички  bouquet

# 13
  • Мнения: 253
ДОбро утро Слънчевки!
А пък тук зимата пак ни изненада....! Sad  ама няма да ви развалям лятното настроение с дъжд и вятър!

Набързо се разписвам и бегам по задачи, че много са ми се насъбрали напоследък ooooh!

Лека и спорна седмичка на всички!  bouquet Hug  bouquet Hug

# 14
  • Мнения: 6 390
Здрасти банда
ние очакаме тропическа седмица  Wink Grinning
Из изпуснах снимките на Ерик  Embarassed
Звездееееее Hug дай насам  Wink Hug

Бобсън
Гогата за бг ли си замина  Party че съм пропуснала и това  Blush

Смърфи
за цяло лято в бг, даже френския ще забрави  Wink Grinning

Поздрави на цялата банда   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт