Като във филм на ужасите

  • 3 820
  • 89
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 27 524
Моята заплата е 120­130 лв  Shocked

Каква е тази заплата?  newsm78

# 31
  • Мнения: 1 299
Моята заплата е 120­130 лв  Shocked

Каква е тази заплата?  newsm78

това и аз го забелязах  Shocked
мислех да го напиша тук ама се отвеях...

# 32
  • Мнения: 27 524
Може би 120-130...

# 33
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Ами те, ако са агресивни, не съм сигурна, че ще ги иска приемно семейство.

# 34
  • Мнения: 1 299
и аз така помислих...но това не е заплата, а помощи

# 35
  • Мнения: 25 600
Моята заплата е 120­130 лв  Shocked

Каква е тази заплата?  newsm78

Най-вероятно става дума за 120-130 лв, граматиката не е най-силната страна на нашата журналистика.  Mr. Green

А за приемните семейства... Много сме далече още от това. Да не говорим, че има случаи, които са толкова тежки, че не са по силите на обикновен човек, освен ако не е родител...

# 36
  • Мнения: 2 407
Ако е вярно, нямам думи Shocked

# 37
  • Мнения: 17
Това тяхното е стая с катинар и решетки - очевидно направена за сигурността, както на болните, така и на родителите. "Клетка" вярно звучи зловещо.
Има степени на невменяемост /юр. термин/ при които може би се налагат такива мерки - не сме на място, нито аз, нито ти - а и аз лично не съм компетентна да правя оценки.
За агресията също не сме сигурни, че да изпадаме в излишни емоции.

точно това е и моето мнение.

# 38
  • Бургас/София
  • Мнения: 309
На мъжа ми родителите са от това село, ходим 2-3 пъти годишно там, но не съм чула за тоя случай. Миналата година имаше подобна статия във вестник "ШОУ"

# 39
  • Мнения: 1 299
На мъжа ми родителите са от това село, ходим 2-3 пъти годишно там, но не съм чула за тоя случай. Миналата година имаше подобна статия във вестник "ШОУ"
Ако има такова нещо, хората в селото трябеа да знаят, а вестник ШОУ ни е ясен що за вестник е

# 40
  • Мнения: 420
Статията е откровенно глупава, и писана от човек, смятащ публиката си за сеирджийска, да не говорим, че автора издиша на много места.
Тези деца, те не са такива вече де, но при шизофрениците например е много засилен сексуалния нагон, затова и често се случва "изнасилване " на шизофреник, сложих кавички, защото шизовреника иска, желае, този контакт. Друг е въпроса дали дава сметка и осъзнава какво що...Нагона е в случая водещ за шизофренния. В статията говорят за 26 годишни индивиди, от двата пола, много агресивни и т.н. Или има нещо неизказано, или е поредната изключително просташка и обиждаща хората с отклонения в развитието си статия. Аз лично залагам на второто. Не се улавяйте на подобни гадости, плод на болни мозъци!

# 41
  • Мнения: 4 585
Момичета, изобщо не сте в час с проблемите в нашето здравеопазване, социалните
и агенцията за закрила на детето. Мога да ви дам поне 10 линка за теми тук, в
BG-Mamma, от които е видно, че желание на родители и финансови възможности
не са достатъчно условие да получи едно дете правилна диагноза и адекватно лечение.
Страх и Ужас вее от към болничните заведения. Пожелавам ви дечицата ви да
са здравички.
За социалните писах.
За агенцията за закрила на детето - те си размърдват задниците СЛЕД като някой случай
получи широк обществен отзвук.
Пример: Рецидивист е имал в продължение на една година публичен дом, с деца от дом.

# 42
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
незнам защо, но нещо не вярвам на тази статия

# 43
  • Мнения: 46
  newsm78 Надявам се, че това не е вярно!
 В статията ми направи впечатление следното -  как така им правят клетка / слагат решетки / още докато са на една годинка, нима и  на годинка тези деца са били агресивни, опасни и какво ли още не от описаното  Tired - бие на долна лъжа и подигравка отвсякъде  Crossing Arms

# 44
  • Мнения: 2 759
                     Голяма драма. Съчувствам на родителите и им се възхищавам, че са задържали децата. Ако е вярно.

Общи условия

Активация на акаунт