раждането

  • 4 484
  • 125
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 440
Отговорих ДА, защото поисках определена акушерка да присъства на раждането и й дадох пари от благодарност, без тя да ми е искала нещо Naughty Лекарят обаче си поиска 50лв. Tired

# 46
не съм плащала не е и нужно.

# 47
  • София
  • Мнения: 3 787
Избрах си доктор,при когото да раждам.И си заплатих съответната услуга.

# 48
  • Мнения: 296
Аз нищо не съм плащала. Раждах в частна болница, която работи със здравната каса. Много съм доволна от обслужването и чистотата в самата болница. След като родих по наше желание почерпихме персонала, и отделно докторката, но пари не съм им давала.

# 49
  • Мнения: 13 804
Не съм имала уговорка, макар че до последно се двоумях. Родих с дежурен лекар и акушерка и слава богу безпроблемно...
НО
ми е ясно че е въпрос на късмет и ако се беше случило нещо с детенцето не знам как щях да го преживея...
Въпросът е много пластов.
Определено лекарите разчитат на това, че никой не би пожалил пари за да не се случат ексцесии. Не е честно обаче да им се плаща допълнително за това за което им се плаща по принцип. Често когато плащаш е само за да си осигуриш спокойствието и не се налага сериозна лекарска намеса, както и често пак си плащаш но не получаваш нищо адекватно в замяна, а дори понякога и обратно - случва и нещастие, за което лекарите винаги имат "разумно обяснение"
Честно казано, не знам кой е "по-малкия дявол"

# 50
  • Мнения: 7 418
 Имах уговорка с лекар,който не успя да присъства на раждането.Израждаше ме дежурен екип,който след това ми поиска пари,все едно сме имали уговорка....... Shocked
 В края се споразумяхме за по-малка сума.

# 51
  • Бургас
  • Мнения: 702
Платих. Исках секцио, а нямах показания за това.
Купих си спокойствие и внимание. Изобщо не съжалявам.

# 52
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Не съм си плащала,въпреки,че раждах секцио.
Получих качествено мед.обслужване и невероятно добро отношение от лекарите и персонала.

# 53
  • Мнения: 393
Платих си, защото сама избрах лекаря, който да ме изражда и останах изключително доволна.  Peace

# 54
  • София
  • Мнения: 3 064
Не съм плащала. Нямам забележки.

# 55
  • София
  • Мнения: 2 030
Не съм плащала. Раждах в Шейново при дежурния екип. Доволна съм и смятам пак така да раждам.

# 56
  • Стара Загора
  • Мнения: 743
Аз също родих при дежурния екип и не съм плащала на никой, но явно попаднах на съвестни лекар и акушерка, защото останах много доволна от отношението им  Peace

# 57
  • Мнения: 6 461
За първото раждане не съм плащала .
За второто имах уговорка с лекар ,който под никакъв предлог не ми е искал пари.
След като родих и отидох да ми маха конците му занесох почерпка и вътре бяхме сложили благодарности.

# 58
  • Мнения: 270
Не, не съм плащала.

# 59

Общи условия

Активация на акаунт