ДЕКЕМВРИ ще съм горда мама на малък мъж или на дама!

  • 12 210
  • 299
  •   1
Отговори
# 30
  • СОФИЯ
  • Мнения: 157
vencho Разбрах,че живееш в Букурещ и много се зарадвах!Аз преди да се омъжа учих в Крайова 1 година.И още имам симпатии към всичко свързано с Румъния!  bouquet

# 31
  • Мнения: 534
добро утро!  bouquet
Galchoo1, аз поисках да ми запишат час в седмицата от 02.07. до 06.07, защото тогава се падам 18 г.с. и те ми казаха, че записват ВЕЧЕ за 12.07. и аз се съгласих...
лек и хубав ден от мен Heart Eyes

# 32
  • Мнения: 83
Добро утро момичета Simple Smile
Маленуш, ЧРД (на патерица)   bouquet Да си здрава и щастлива и декември да си родиш най-прекрасното бебе на света!
Аз днес заминавам за моренцето и ми е леко притеснено за пътуването, но пък стигнем ли там ще съм най-щастливата   grinning039  sport027 или пък umbrella
Да пишете много и все хубави неща, а който отсъства после ще си наваксва.
Ники26 ще съм в Приморско12 дена, ако имаш път насам звънни. Пращам ти моя номер на лични.
Хубав ден и приятни емоции на всички!

# 33
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Добро утро!темата е страхотна!Поздравления!Да Ви попитам момичета аз сам от Бургас и мисля да си запазя час за Димитрова за триизмерен за края на месеца!С първото дете една позната гинеколожка от София ми записа час една седмица предварително.Знаете ли нещо има ли голям наплив.има ли часове.за да започна да я търся моятя позната от сега.да ми запише час.Благодаря предварително

# 34
  • Мнения: 534
irina_boneva, според мен трябва да звъннеш във "Фемина", да питаш дали имат час и ако ти откажат, тогава да търсиш познатата...
(2) 983 30 20 - това е телефона на МЦ"Фемина"  Peace

# 35
  • София
  • Мнения: 2 845
Добро утро, момичета!

Ох, още не съм си записала час за ФМ - ужасна съм! Всъщност моята лекарка е много добър ехографист и никога не ме праща другаде, но аз на своя глава миналия път ходих при Мазнейкова (тайно) и сега смятам да направя същото. Имам една приятелка, която е приятелка с нея, тя обеща днес да й се обади, че да ме набута някъде по часовете.

GOLDEN ROSE, радвам се, че ти липсвам. Mr. Green По принцип пиша само в работно време. Вкъщи имам интернет, ама нямам време.

Момичета, помислете за срещата! Само че ми обещайте да не ми се подигравате, че съм толкова дебела! Blush

# 36
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
да благодаря ти много.аз и се обадих преди малко да ми запише час от 23.06 нататък по принцип бяхме се уговорили така понеже и първия път ми записа и така.Знаеш ли каква е цената предния път платих50лв.

# 37
  • Мнения: 2 641
добро утро и от мен Simple Smile
тази нощ сънувах някакъв еротичен сън с някакъв парашутист Wink интересно дори съм заспала явно.
венчо брат ми е с диабет но на мен не са ми пускали такива изследвания, а казвам като ме питат за него. незнам дали е наследствено защото преди него не е имало други с диабет.
ивалинаи може би ще си сменя часа за по натам защото исках да ида на ФМ към 20 седмица, а на 12 юли ще съм в доста по ранна седмица.
клер ти си се побъркала с тези килограми Simple Smile споко бе жена важно е после да ги свалиш, а не като мен обратно.
Ивалинаи забравих да ти кажа какви яки цифри си направила на заглавната страница. Аз като една мама дето е ходила бая време на спортни танци, много оценявам мацките накацали върху буквите  Hug

# 38
  • София
  • Мнения: 2 845
Мдам! Станали са ми фикс-идея. Но това не влияе на апетита ми, уви! Embarassed

Хм. И аз скоро сънувах еротичен сън. Явно хормоните се оправят и от никакво желание за секс ще отидем в другата крайност, май! Хилехме се с някой по повод това, че първите седмици не ми се правеше, но понякога го правех заради мъжа ми, пък после ще е обратното - той ще го прави заради мен! Ми то секс с хипопотам кой ще прави доброволно, освен от жалост! Joy

# 39
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
не се притеснявайте за килограмите ще ги свалим

# 40
  • Мнения: 534
ааааааааа..........та рекохте "секс" та се сетих да ви питам...поправвате ли от време на време Embarassed...аз ако ви кажа от кога държа мъжа ми на "диета" сигурно ще ме обявите за луда....ама за по-сигурно Thinking
съвсем искрено ви завиждам за евентуалната срещица  Sad...ама пък вие ша са снимате Grinning и все едно и ние ще сме били с вас Hug

# 41
  • Мнения: 280
СЕКС ...  newsm78 това какво беше  Joy

На мен не ми дават лекарите, заради рисковата бременност, но не се оплаквам и желанието липсва  Grinning
Още не съм закусвала и нямам идея какво ми се яде и яде ли ми се изобщо. Шашава работа  Simple Smile

# 42
  • Мнения: 534
СЕКС ...  newsm78 това какво беше  Joy

На мен не ми дават лекарите, заради рисковата бременност, но не се оплаквам и желанието липсва  Grinning
Още не съм закусвала и нямам идея какво ми се яде и яде ли ми се изобщо. Шашава работа  Simple Smile

dari, сещам се какво беше казал доктора на една мама от един друг форум, когато го попитала за секс - той рекъл, може, но по отделно Joy

# 43
  • Мнения: 630
Здравейте момичета!
Стискайте ми палци - ще имам нужда. След малко отивам на лекар, защото зацапването нещо не спря. Вчера ме понаплашиха приятелки с опит в кървенето през бременноста. Абе вече има ли безпроблемна бременност   newsm78. Май ще спирам работа, а никак не ми се стои в къщи - просто ще се удвоя.
До скоро   bouquet

# 44
  • Мнения: 1 065
amadis, стискам палци! Имала съм зацапване по време на бременността с дъщеря ми, но нещата могат да бъдат овладяни, успокой се. Пък като останеш в къщи ще си висим двете горе и ще четем  Grinning
За секса- без да питам още на първия преглед док ми каза- всичко ти е разрешено, но гледаме да сме внимателни все пак. Истината е, че по- зле ми влияе шофирането на мъжа ми, отколкото секса.

Общи условия

Активация на акаунт