Автобронзанта на Рубела

  • 10 103
  • 80
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 906
Автобронзанта на Рубела като тези на Джонсън и Гарние ли е ?Всеки ден ли се маже,или още след първия път добиваш тен?И ако е така ,през колко дена се нанася отново?
А от тези на Джонсън и Гарние има ли ефект, след колко време се вижда и колко е траен?

# 31
  • Мнения: 5 577
И аз го имам, да не остана по-назад. Едно мазане имам - препоръчвам. Доволна съм и блести много приятно.

# 32
  • Варна
  • Мнения: 246
Мацки,защо така е дефицитен тоя автобронзант. Обиколих няколко парфюмерии, ама ударух на камък. Към варненки освен в Елитис има ли го другате?Мерси предварително

# 33
  • Мнения: 952
И аз го имам, да не остана по-назад. Едно мазане имам - препоръчвам. Доволна съм и блести много приятно.

я бързо обади откъде го купи Mr. Green

# 34
  • Мнения: 5 577
За Русе - има го в парфюмерията до Паучитата - 4.10 за лице, 4.20 - за тяло.  Peace

# 35
  • Мнения: 917
При мен са по 3.99 лв, за другите м-ни не знам.

Къде е магазина ти,за да дойдем и да си купим Peace

Казвай казвай че обикалях доста  Joy казвай къде си се скрила и да нападаме автобронзантите  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 36
  • Мнения: 1 299
Е не!!! И аз се запалих по това нещо, обаче не искам да се нацапотя и да стои неестевено (аз съм много бяла по принцип). Колко време след намазването проличава???

# 37
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 215
всеки автобронзант проличава след няколко часа.

# 38
  • Мнения: 1 299
мен ме е страх да не стана на петна, отново  Embarassed

# 39
  • Мнения: 3 743
мен ме е страх да не стана на петна, отново  Embarassed

Колкото и автобронзанти да съм използвала винаги след отмиването ставам на петна Confused. Последния път дори си купих доста скъп и хубав, направи ми страхотен тен, но след няколко дни пак станах на петна.

# 40
Здравейте отново момичета,радвам се че вече някои от вас са пробвали този автобронзант и им е допаднал.Аз вече привършвам първата опаковка и мога да ви кажа,че открих и друга негова положителна черта.Бях ви писала,че при първото си намазване вече се бях намазала с Джонсън и доста жълтеех.Освен това забелязах,че сега, кагато е топло и се поизпотиш доста се цапат дрехите.Белият ми сутиен за един ден стана жълт.Пере се,но не е много приятно.Когато тенът от Джонсън падна и остана само този на Рубела установих,че при него зацапването е незначително.Има,но не чак до такава степен.Просто не мога да повярвам,че този български продукт е толкова сполучлив.Усетих и че автобронзанта има изсушаващ ефект върху кожата,затова реших първо да се мажа с лосион за тяло,а веднага след него и автобронзанта.Става доста добре.Засега все още никой не е разбрал,че съм с изкуствен тен и ме поздравяват,че най-сетне съм решила да ходя на плаж и да се откажа от автобронзантите:))

# 41
  • Мнения: 4 770
  Моля ви, снимайте го и го покажете!  Praynig   Аз засега не мога да отида да се пека и имам спешна нужда...  Rolling Eyes  А и не съм от голям град и не мога да се възползвам от вашите описания....  ooooh!

# 42
  • Мнения: 374
За Русе - има го в парфюмерията до Паучитата - 4.10 за лице, 4.20 - за тяло.  Peace
Peace Ммного мерси.и това ще пробвам.имам на нивея и евелин.от нивеята хич не съм доволна, а евелин е оклна второто мазане хваща, ама като вземе да се бели...  Close трябва да го изтъркаш и след това наново.много кофти  #2gunfire

# 43
  • Мнения: 374
И още нещо-незнам вие доколко изцяло се мажете, но когато съм с чехли, пръстите на краката ми винаги белеят  Joy
а ръцете от китките надолу по-често ли ги мажете?все пак сме мами и нормално е за ръцете ни много често да са във вода  1dishes
и в крайна сметка като вземе да се бели тенът как постъпвате?махате го изцяло може би

# 44
  • Мнения: 4 076
В Бургас знаете ли къде може да се намери?
Сарата в Лазур,на щанда със слънцезащитните  Peace

Общи условия

Активация на акаунт