след какво закъснение теста за бременост е ефективен

  • 6 113
  • 86
  •   1
Отговори
  • Мнения: 63
Здравейте
Можете ли някой да каже след какво закъснение теста за бременост е ефективен!?

# 1
  • Мнения: 862
Исти   отвори Библиотеката на форума. Вътре ще намериш много информация за тестовете за бременност. По принцип тест за бременност можеш да направиш ден след закъснението.

# 2
  • Мнения: 1 335
Можете ли някой да каже след какво закъснение теста за бременост е ефективен!?
Всички можем! Joy
Ако питаш за уринарния - би трябвало да отчете достоверен резултат ден след закъснението. Обаче някои момичета са имали резултат преди закъснение. Аз съм от тия, дето тестовете са отрицателни пи наличие на бременност.
Имай малко търпение и изчакай закъснение   bouquet

# 3
  • Мнения: 326
Днес ходих в аптеката и питах за много чувствителен тест за бременност, който отчита дори и без закъснение. Аптекарката ми каза, че такъв тест още не е измислен. Тестовете отчитали бременност след 10 дни закъснение.

# 4
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Днес ходих в аптеката и питах за много чувствителен тест за бременност, който отчита дори и без закъснение. Аптекарката ми каза, че такъв тест още не е измислен. Тестовете отчитали бременност след 10 дни закъснение.
   Оле майко.  ooooh!
   Може да отчете и преди закъснение, може да отчете и чак в третия месец на бремеността.
   При мен първия път отчете супер бледа втора чертичка на 15 дневно закъснение, сега отчете преди закъснението.

# 5
  • Мнения: 4 700
Днес ходих в аптеката и питах за много чувствителен тест за бременност, който отчита дори и без закъснение. Аптекарката ми каза, че такъв тест още не е измислен. Тестовете отчитали бременност след 10 дни закъснение.

Има тестове, които уж отчитат 3 дни преди zакъснението. АЗ такъв не бих си направила по ред причини. Но чак пък 10 дни zакъснение.  #Crazy Нормалните тестове отчитат след 1 ден zакъснение. Но винаги е раzлично. На мен ми отчете на датата.

# 6
  • Мнения: 3 010
................. Аз съм от тия, дето тестовете са отрицателни пи наличие на бременност.


Честно ли ?  Shocked

# 7
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Денди, кажи най-накрая какво става?

# 8
  • Мнения: 3 010
Денди, кажи най-накрая какво става?

ейййй бонбоноооооо  Flutter писала съм ве4е на хиляда места айде стига 4е на хората им писна от мен, не стига 4е много много не се вясвам в теаи форуми ами и накрая тука ги занимавам.....  Mr. Green

# 9
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Ама досега ти гледах снимките на теста. Бе слънце, това е положелен тест бе... Видях, че още не щеш да правиш кръвен до 40-тия ден, ма вземи се засили, а?  Heart Eyes

# 10
  • Мнения: 3 010
милааа това не е нормален тееест, ела да го видиш в момента какъв е размацан и линиите са малко криви, а бе много странно...... стига сте ме навивали.... гледам да се навивам аз 4е не съм бременна, щото после много боли

# 11
  • Мнения: 3 010
Само забележи на тестовата черта и липсва долният ляв ъгъл  Mr. Green  Crazy малеееее ако ме чуе моя док. направо ще ме препрати вече при друг специалист, както последно ме заплашиииии..... Stop малко психо съм ве4еее  #2gunfire

# 12
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Не те навивам, бре!
  Само чакам с нетърпение резултата - какъвто и да е той, Най-мразя да съм в неведение,  предпочитам да знам. Предполагам и ти.
   Гледай сега, долен ляв, десен ъгъл........... Mr. Green Няма значение!!!
   Има втора черта и ми е странно - все има някакво обяснение.
   

# 13
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Аз като си говорим за онези доктори .... ми на мен абонамент трябва да ми направят.
   Този път кат' забременях първия тест беше с втора, но сравнително бледа черта.
   Втория тест направен след 48 часа беше с наситена втора.
   Третия тест /кой ме би през ръцете да го правя?  #2gunfire/ след още 48 часа пак беше с бледа черта. Бях полудяла, какви ли не мисли ми минаваха през главата. Чудех се защо вместо да става по-наситена, тя избледнява, а и трит теста бяха ШУЪР ЧЕК.
   Денди, каквото и да става миличко, те гушкам и ти желая много, ма много късмет!
п.п. Знам, че много рядко влизаш в ИБ и ПЗ, но пък аз ти се радвам на постингите по другите форуми.   bouquet

# 14
  • Мнения: 27 524
2 дни. На мен ми показа след 2 дни.

Общи условия

Активация на акаунт