Среща с бившите съученици

  • 9 183
  • 71
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 6 992
Е  Joy Това беше училището, в което исках да уча. Никога не се знае кой друг кръгъл идиот ще бъде приет там Rolling Eyes

# 46
  • Мнения: 3 268
"Кръглите идиоти" не ги приемат в елитни училища.Малки изключения винаги има,но ти казваш,че само ти си била доброто дете,а те са били "идиотите".Значи някъде има грешка.Или в твоя избор,или в самата теб.

# 47
  • Мнения: 6 992
Хаха, ок Wink Така да бъде Laughing

# 48
  • Мнения: 3 268
От постовете ти винаги е лъхало доста голямо самочувстие и висока самооценка.Много е хубаво това,защото за да успее човек в наше време,трябва да има самочувствие,а ти си млада и тепърва ще успяваш в живота.Не подценяваш ли обаче твърде много хората около теб?

# 49
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Бих отишла с най-голямо удоволствие, само че няма кой да организира.
Нито от основното, нито от гимназията, нито от университета!
Изглежда, че на нито едно от трите места не е имало и няма "ядка"!

# 50
  • Мнения: 804
"Кръглите идиоти" не ги приемат в елитни училища.Малки изключения винаги има,но ти казваш,че само ти си била доброто дете,а те са били "идиотите".Значи някъде има грешка.Или в твоя избор,или в самата теб.
newsm78 newsm78
И в елитните училища има "идиоти", но те са "елитни идиоти"! На срещата с моите съученици просто те се бяха превърнали във "възрастни елитни идиоти".

# 51
  • Мнения: 6 992
Я, не ми се е постнал отговорът...
Стефани, не знам къде го видя това самочувствие...Напротив, аз имам ужасно ниско самочувствие, считам се за много некадърна, не съм успяла в това , в което исках, няма и да успея, защото не ми достигат нито сили, нито талант...
По-студена съм, което понякога кара хората да мислят, че съм надменна и ги подценявам.

# 52
  • Мнения: 3 268
Да,във всеки випуск си има по няколко такива,но на места са маса,на други-единици.Ето това е същественото.
"Кръглите идиоти" не ги приемат в елитни училища.Малки изключения винаги има,но ти казваш,че само ти си била доброто дете,а те са били "идиотите".Значи някъде има грешка.Или в твоя избор,или в самата теб.
newsm78 newsm78
И в елитните училища има "идиоти", но те са "елитни идиоти"! На срещата с моите съученици просто те се бяха превърнали във "възрастни елитни идиоти".

# 53
  • Мнения: 3 268
Я, не ми се е постнал отговорът...
Стефани, не знам къде го видя това самочувствие...Напротив, аз имам ужасно ниско самочувствие, считам се за много некадърна, не съм успяла в това , в което исках, няма и да успея, защото не ми достигат нито сили, нито талант...
По-студена съм, което понякога кара хората да мислят, че съм надменна и ги подценявам.
В такъв случай имаш комплекси.Преодолей ги тогава докато е време.Целият живот е пред теб.

# 54
  • Мнения: 9 865
Стефани, съжалявам че ще оспамя темата, но ме предизвика.

Не знам на колко години си, но ще ти кажа само, че в елитните училища има повече наркомани и депресари, отколкото си мислиш.
Ако си учила през 60-70-80-те години е било едно. Днес е друго.
В най-елитните гимназии има от всичко и то по много. Не е въпрос на избор, а въпрос на късмет в класа всички или повечето да си паснете.

# 55
  • Мнения: 3 268
Аз съм една мооооого възрастна жена,учила през 80-те години,но пък имам син,който учи в една от най-елитните гимназии в София и повярвай ми там не е пълно с наркомани.Точно затова учи там,а не в Първа английска.

# 56
  • Мнения: 9 865
Аз съм една мооооого възрастна жена,учила през 80-те години,но пък имам син,който учи в една от най-елитните гимназии в София и повярвай ми там не е пълно с наркомани.Точно затова учи там,а не в Първа английска.

Вярвам ти, че ти вярваш в онова, в което вярваш. Не се съмнявам, че синът ти е най-доброто дете и не пуши, не пие и само си учи уроците, но бъди по-обективна. Или пък бъди каквато си, всъщност аз те харесвам. И не си възрастна жена, не искам да бия по такива теми, не съм комплексирана на тема възраст.
Мир! Peace

# 57
  • Мнения: 804
Аз съм една мооооого възрастна жена,учила през 80-те години,но пък имам син,който учи в една от най-елитните гимназии в София и повярвай ми там не е пълно с наркомани.Точно затова учи там,а не в Първа английска.
Провери по-добре. Не е точно така. Май вече всички пушат трева.

# 58
  • Мнения: 3 268
Изобщо не е най-доброто дете и ми създава куп проблеми,но точно наркотици не е вземал никога и не пуши.Спортува много ,макар,че с неговия спорт ми се изправя косата и в неделя пак бяхме в Пирогов.Темата беше за съучениците и нека пак я върнем там,където беше.Моите спомени са повече от прекрасни с тези хора и затова винаги ге виждам с тях с удоволствие. Peace

# 59
  • Мнения: 369
Аз завърших елитна гимназия преди 6 години, имам и преки наблюдения върху с 1-2 години по-малките класове в русенските гимназии. И споделям мнението на Стефани, че истинските идиоти в тези училища са много по-малко отколкото в техникумите например. Който наистина само от глупости се вълнува и изобщо не учи, бива изключвам! ( с редки изключения, ако татенаистина е много богат) Предполагам, че през последните години са се променили нещата, но все пак в тази тема няма много завършили след 2003-та, нали?
Дори да има 2-3-5-ма простака в един клас, остават над 15 наистина интелигентни хора все пак. Това, че някой си пушел и ходил на дискотеки, изобщо не е признак, че е лош или тъп човек.  Embarassed Е, да мислиш за деца в училище е малко прекалено и наистина няма как да срещнеш много сродни души. Но и би било скучно, ако всички мислеха като нас и се интересуваха само от същите неща, които нас ни вълнуват.  Crazy

Еовин, моля те, опитай да търсиш доброто и уникалното в хората, а не да ги осъждаш по шепа признаци. Не е нужно да раздаваш целувки под път и над път, просто бъди по-отворена към света, не мисля че ще съжаляваш.  Peace

А към останалите- след като гимназиите са пълни с наркоманчета и идиотчета, къде тогава са свестните деца? Не може само 1/20 от учениците в България да са достойни за общуване!  Shocked И какво е да си свестен? Да не пушиш и да не пиеш? С какво това определя дали човекът би бил добър приятел, който да е там за теб? Сигурно другите така си мислят за аутсайдерите пък- "Тая е пълна идиотка, от никого не се интересува, само от себе си, вирнала си носа до небето и се мисли за по-висша.". Вярвам, че хората, дори и тийнейджърите, са доста по-комплексни същества и трябва да бъдат приемани малко по-позитивно и с разбиране  Hug

Общи условия

Активация на акаунт