Как си представям форумецът Х

  • 6 852
  • 145
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 907
Уха, дойде и моят ред да се смея  Laughing
Пускам базици САМО за хора, които не съм виждала на снимка, иначе няма да е честно. А и всичко е в кръга на шегата.

Лиска


Калинка


Mrs.G


Бубка


Минервата


G&J


Калида


Кейси


Да продължавам ли? Simple Smile
Тандурче, ето че привилегията да те познавам ми изигра гаден номер, не става да се избазикам с теб  Mr. Green

Последна редакция: ср, 06 юни 2007, 14:04 от mystic

# 16
  • Мнения: 2 907
Оооо, забравих да уважа и Сопранов, който от скоро пише при нас в немската. Как да го пропусне човек  Wink




 hahaha Joy

П.С. Сопранче пробвам октавата на гласа ти просто  Grinning

# 17
  • Мнения: 2 907
Все се каня да питам G&J каква е аджеба тази сложна представа за моята скромна, средностатистическа същност Laughing

Те и другите са се изхвърлили, този мой ник е цяло проклятие. Не съм се нарекла мистик защото съм самовлюбена в уникланата ми мистичност, ок?  Laughing

# 18
  • Мнения: 1 393
mystic, внимавай какво си пожелаваш,  защото G&J е психолог ( в най- буквалния смисъл на думата при това).  Laughing
Аз направо се чувствам поласкана от това, че съм попаднала в групата на цитат: "мистериозните каки", разнищени от мистик.
Не съм много сигурна защо съм оприличена със слон- дали заради слонската памет (ако е така, ох, колко си права- скорпионска памет= слонска памет, поне при мен е така, де, а аз се оприличавам на един чистокръвен представител на зодията) или е заради закостенялост (дано не пораждам подобна представа  Wink). Още повече се надявам да не е намек за следродилните ми килограми, но не вярвам, защото знам, че и ти се бориш със същата напаст (като тук май пак опираме до слонската памет).  Laughing
Интерпретацията ти за Бубка и G&J намирам за не много сполучливи, но доста свежи.  За Кейси е един път в десятката обаче.  Laughing Също така за Лиска (картинката ми напомня за филма Краш, м/у другото).

Също така много ми хареса многоръката интерпретация на  G&J за Тандури и мацката Кейси Фланелкова също.  Simple Smile
Лиска и Лени през картинковата призма на Дивиана са много добри също.  Peace
Калида Паисиева е също много добро попадение.  Grinning

Въобще темата ме кефи много, но за съжаление и аз като Лиска се чувствам притисната от истинските снимки на повечето от вас, които съм виждала, някои познавам даже лично и заради това ми е трудно да бръкна в чувала с интерпретационни картинки.

Може би трябва някой път да я играем тази игра, но с думи (5 най- характерни думи, които описват форумката Х? ).

Така или иначе, МИНЕРВА, поздравления за готината тема!   bouquet

Последна редакция: ср, 06 юни 2007, 15:58 от MrsG

# 19
  • Мнения: 11 307
МиНеРвата, жестока си!
Пич и половина. Hug
Зеленоока съм, та дрънкам.
Хареса ми и интерпретацията на Дивиана! Peace
Ако знаете как се хиля като пача.
Нацелки са и на Мистичната, щото я познавам.

# 20
  • Мнения: 2 907
Ха сега, тръгвам да обяснявам.
Мср.Г, хич не очаквах да се включиш, това само може да ме радва! Защо ти и слон, а? Никакви килограми бе жена, за толкова проста ли ме имаш?  Laughing А и аз никога не съм те виждала, незнам дали има кила или грамове, или само слонска памет....Когато се скарахме в темата за децата, ти ми извади един аргумент срещу мен, който бях споделяла САМО в немската тема. Тогава те нарекох слон. Казах ти " ами ти помниш като слон". Затова слон, нищо мистично  Wink
За Бубка - нея много я тача. Ама и нея не съм виждала, нито много чела, знам, че е готина и странна.
Госпожа G&J реално не я познавам. Никога не сме имали вземане/даване. Ако е добър психолог ще разбере къде се намира тя. Не е тя нуждаещото се коте. Тя е този, който му подава ръка, или друго...
И нямам против ако ми обясни за сложното мнение за мен  Sunglasses

# 21
  • Мнения: 3 423
Мда. Под интересна перспектива
си ме погледнала, драга ми Мистик.
Хм.

# 22
  • Мнения: 2 253
Винаги ми е било странно,защо из теми от този род,Лиска все я виждат като жената-вамп,мистериозната секси мацка,с лек садо-мазо привкус ,етц.,етц. .....
    Аз я виждам така:
(слага маската,и започва да пише във форума).

  Ще се включвам с още...

# 23
  • Мнения: 7 091
Мале какви жестоки картинки сте сложили! Честна дума, ще взема и аз да потърся да сложа, наистина темата е супер!

А за това, че сте виждали снимки, на мен ми се струва, че целта е не да докараш външна прилика ( затова и реалната снимка няма отношение), а да покажеш " лицето" на "жертвата" във форума  Laughing Нали е така? Simple Smile

# 24
  • Мнения: 2 032
Как може да съм толкова проЗД, не мога да "мушна" картинка в постинга. Кажете набързо как, моля.

# 25
  • Мнения: 7 091
Как може да съм толкова проЗД, не мога да "мушна" картинка в постинга. Кажете набързо как, моля.

Картинката трябва да има линк ( да е качена на сървър), после кликаш на , изписва ти , като на мястото на точките трябва да сложиш линка с картинката.  Peace

# 26
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Мистик,
Разсмя ме! Такова ли впечатление създавам? Всъщност, като се замисля съм наистина бунтар ( за справедливи каузи   Wink), ама не съм крадла  Rolling Eyes . Rolling Eyes...

Тъй-като картинките са големи,пускам линкове:

Tandoori:
http://images.art.com/images/-/Lynda-Carter---Wonder-Woman--C10102422.jpeg

Калида:
http://www.saintsmaryandmarthaorthodoxmonastery.org/newsletter/m2006oct6.jpg

Вечерница:
http://www.gutenberg.org/files/16977/16977-h/images/26.jpg

Звездичка ( с най-добри чувства ):
http://www.cartoonstock.com/newscartoons/cartoonists/mba/lowres/mban1349l.jpg






# 27
  • Мнения: 2 257
Все се каня да питам G&J каква е аджеба тази сложна представа за моята скромна, средностатистическа същност Laughing
Те и другите са се изхвърлили, този мой ник е цяло проклятие. Не съм се нарекла мистик защото съм самовлюбена в уникланата ми мистичност, ок?  Laughing

Ето, почвам да се обяснявам, че си много настоятелна, ей! Laughing
Картинката не изразява твоята мистичност. Тя отразява твоите демони, според както ги усещам аз. Това не значи, че ти си демон или демонична, а че усещането ми за твоите демони е такова. Твоят демон е красив. Ранен. Добър демон. Ревящ от болка понякога. Демон, жадуващ топлина или пък излъчващ нихилизъм...Сложен демон. И не лош. Но демон.
Абе, що сега ме караш да ти се обясявам почти в любов, м? Embarassed Grinning
С две думи, от там, където съм те чела, съм останала с впечатлението, че си прекрасен, но много сложен и деликатен човек, към който трябва да се подходи с внимание и чисто човеколюбие.

# 28
  • Мнения: 3 098
Много забавна тема. Party
Дивиана:


Liska:


Tandoori:
-така си те представям все си във въртележката,но и образцова винаги.

Kalinka:


Keйси:


Хара:




mystic:

# 29
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Марица:


Дивиана ( това съм аз, ама не знам защо в мъжки вариант  Rolling Eyes )


Лиска:

Общи условия

Активация на акаунт