дали това означава , че съм бременна или просто е мираж?

  • 2 283
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 224
И според мен сте бременни. Добрите тестове могат да отчетат до ден-два след имплантация, което е 7-8 дни след оплождане. Аз с първата си бременност се тествах 4 дни по-рано и отчете втора чертичка. Сега пак се тествам от онзиден (пак 4 дена по-рано) и все ми показват блеееди блееди втори черти - различни марки, но все "хубави" .

Не съм срещала упътване, в което да пише че преди цикъл може да има фалшив положителен резултат? Откъде да се вземе тоя hCG че да го отчете? Не знам де...Пише само че нивата са все още ниски ако е много рано в бременността.Грешните положителни тестове са много по-малък процент - т.е. по-вероятно е да си бременна и да ти даде отрицателен отколкото да НЕ си бременна и да ти отчете положителен. И както мъжа ми каза тази сутрин - няма малко бременна!!!

Ха дано, молете се и моите бледи чертички да са бебе!

# 16
Вчера си направих още един тест Shure Chek и за съжаление, този път нищо не се показа, дори и бледнееща втора линия Cry!За инфото - утре по принцип трябва да ми дойде, ако не ми дойде и утре в петък пак ще правя тест! Аз така се интересувам защото искам да спра цигарите, пък сега си пуша по 10 циггари на ден! #2gunfire

# 17
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
kiki_riki   съжалямам много и продължавам да стискам палци Peace

Общи условия

Активация на акаунт