Един "умен" въпрос

  • 2 862
  • 58
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 164
кога трябва да се зачене, че бебето да се роди да речем през месец ноември  Crazy

# 1
  • Мнения: 3 010
ами върни 9 месеца на зад и ще рабереш  Crazy Може би е ве4е е късно

# 2
  • Мнения: 660
Shoni, тази година вече е късно. Сега се правят февруарските малчугани. Мисля, че март месец трява да се пада.  newsm78

# 3
  • Мнения: 1 765
Между фервуари и март......вече е късно....

# 4
  • София
  • Мнения: 7 097
Мисля, че февруари  newsm78

# 5
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
ами върни 9 месеца на зад и ще рабереш  Crazy Може би е ве4е е късно

Не може би, а направо си е късно.

# 6
  • Мнения: 3 164
Благодаря ви Hug аз за следващата година питам-искам Flutter Crazy
значи последно-февруари трябва да съм забременяла Rolling Eyes или март newsm78

# 7
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Февруари, защо пък точно ноември  newsm78

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Ако не стане февруари, до следващия февруари ли ще чакаш newsm78

# 9
  • Самоков
  • Мнения: 561
След средата на февруари, се зачеват ноемврийски бебета. От опит знам. Peace

# 10
  • Мнения: 27 524
Ако не стане февруари, до следващия февруари ли ще чакаш newsm78

Имам една позната, на 40 години е, няма деца все още, обаче иска да го роди април. Пропусна миналата година, сега пробва за следващата  Rolling Eyes

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
 #Crazy - мили боже, имало и такива явно ooooh!

# 12
  • София
  • Мнения: 1 524
На това му викам безумие - та добре де иска април да роди, ами ако бебо подрани  newsm78  какво няма да го ражда ли???? Ще си чака април и това си е.

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Меги, ще стиска краката явно Rolling Eyes И това жена на 40 години ooooh!

# 14
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
 rotfImbo rotfImbo rotfImbo

# 15
  • Мнения: 1 335
 doh .... еми ... късмет

# 16
  • Smallville
  • Мнения: 994
Абе и ние си правихме такива сметки,ама се оказаха без кръчмар  Tired
Всичко е божа работа,късмет на всички Praynig

# 17
  • Мнения: 6 992
Ама какво знаете вие, Ицо е изчислил ДАТАТА, на която трябва да се зачене, за да се роди бебето на НЕГОВИЯ рожден ден. Предполага се, че ще чакаме годината, в която моята овулация ще се случи на тази дата Joy Joy Joy

# 18
  • Мнения: 2 120
Малейййй. Какви неща стават по Земята. Ами ако таз 40 годишната е перне климакс, какво ще ражда...да не дава Господ де. Онемях направо. Shocked

# 19
  • Мнения: 1 792
ама много ти е УМЕН въпроса наистина.я помисли малко преди да пускаш следващия път тема че само се излагаш така.ако не можеш да смяташ запиши едно вечерно училище да те научат бе момиче.лелеееее ужас вече нямам думи.
май днес всички са решили да си покажат простотията

# 20
  • Мнения: 9 074
Ох, форумът продължава да ме изумява..все си мисля, че не мога да прочета нищо изненадващо, уви, грешала съм Confused

Шони, ако не ме лъже паметта, ти вече имаш едно детенце, или бъркам?

# 21
  • Мнения: 3 164
Февруари, защо пък точно ноември  newsm78
а защо пък не Thinking

Ако не стане февруари, до следващия февруари ли ще чакаш newsm78
ще чакам Sunglasses

# 22
  • Мнения: 160
E този път и аз останах без дъх от този УМЕН въпрос ooooh!
Немога да повярвам, че има и такива жени........
Мила Shoni, меко казано ми е жал за теб......

# 23
  • Мнения: 3 164
Ако не стане февруари, до следващия февруари ли ще чакаш newsm78

Имам една позната, на 40 години е, няма деца все още, обаче иска да го роди април. Пропусна миналата година, сега пробва за следващата  Rolling Eyes
Е, не съм на 40г(но и  да съм Wink) а и деца си имам Heart Eyes.Така че, мисля сравнението в случая ти е меко казано неуместно Confused

# 24
  • Мнения: 9 074
Шони, вече си била бременна, значи знаеш колко продължава една бременност, нали?

От тази гледна точка, е неуместен въпросът ти, но нищо, все пак форумът е за да се пита...и важното е всеки да получи отговор на въпроса си Simple Smile

# 25
  • Мнения: 1 792
Цитат
а и деца си имам
еми много хубаво.
еби ти кво искаш.гъбаркаш ли се с нас
явно госпожата е решила да се прави на велика самоче освен да си покажеш огромната простотия друго не постигна мила.имай си ги децата,гледай си ги и се образовай малко че да има на какво да ги научиш.лелееее нямам думи.
Февруари, защо пък точно ноември  newsm78
а защо пък не Thinking

Ако не стане февруари, до следващия февруари ли ще чакаш newsm78
ще чакам Sunglasses

тя просто се подиграва #2gunfire

# 26
  • Мнения: 3 164
ама много ти е УМЕН въпроса наистина.я помисли малко преди да пускаш следващия път тема че само се излагаш така.ако не можеш да смяташ запиши едно вечерно училище да те научат бе момиче.лелеееее ужас вече нямам думи.
май днес всички са решили да си покажат простотията

Както виждаш, има и други освен мен, които незнаят със сигурност дали е през  февруари или март LaughingЯвно и за тях важат твоите препоръки Wink
Следващият път като реша да пускам тема, първо ще се допитам до тебе-да знаеш Wink

# 27
  • Мнения: 1 792
умно решение и комисията ще прецени Wink

# 28
  • Мнения: 3 164
Шони, вече си била бременна, значи знаеш колко продължава една бременност, нали?

От тази гледна точка, е неуместен въпросът ти, но нищо, все пак форумът е за да се пита...и важното е всеки да получи отговор на въпроса си Simple Smile
е да де, но ако съм родила по-рано? Laughing

# 29
  • София
  • Мнения: 10 825
май днес всички са решили да си покажат простотията

Бреййй, ти пък нещо с гъза на горе ли си станала newsm78 или реши да си покажеш ПМС-то?

# 30
  • Мнения: 3 164
Ох, форумът продължава да ме изумява..все си мисля, че не мога да прочета нищо изненадващо, уви, грешала съм Confused

Шони, ако не ме лъже паметта, ти вече имаш едно детенце, или бъркам?
имам, да-2 са.но какво общо има това Thinking

# 31
  • Мнения: 9 074
Призовавам ви да престанете с грубостите - наред ли сте??? Най-много темата да се затрие от модератор. Грозно става...

Шони, аз по-горе писах защо те питам дали вече имаш дете - предполага се, че като си минала една бременност, а и от обща култура, знаеш, че 9 месеца е нормалната бременност, по учебник. Но никой не може да каже кога точно ще се роди бебето, в смисъл, че ако има проблем и се роди недоносено и по-рано - това не може отначало да се предвиди. термините също са ориентировъчни и никой не може да гарантира, че точно тогава ще се роди бебето.
Всичко е само ориентировъчно Simple Smile

# 32
  • Мнения: 1 792
ми че би следвало да си наясно как стоят нещата с бебетата,бременностите и т.н.и че темата е безмислена.ама тя Стеф е по-възпитана от мен и винаги отговаря културно пък аз нали съм си простак и си ги пляскам направо Mr. Greenайде пиши бриши,смятай струвай и го прайте тва бебе  Wink
п.п.Стеф се ядоса Joy

# 33
  • Мнения: 3 164
Цитат
а и деца си имам
еми много хубаво.
еби ти кво искаш.гъбаркаш ли се с нас
явно госпожата е решила да се прави на велика самоче освен да си покажеш огромната простотия друго не постигна мила.имай си ги децата,гледай си ги и се образовай малко че да има на какво да ги научиш.лелееее нямам думи.
Февруари, защо пък точно ноември  newsm78
а защо пък не Thinking

Ако не стане февруари, до следващия февруари ли ще чакаш newsm78
ще чакам Sunglasses

тя просто се подиграва #2gunfire
Rolling Eyesмного злоба има в теб Wink,
бъди по-смирена и не толкова категорична в определенията си за някой, който изобщо не познаваш Naughty
 

# 34
  • Мнения: 3 164
E този път и аз останах без дъх от този УМЕН въпрос ooooh!
Немога да повярвам, че има и такива жени........
Мила Shoni, меко казано ми е жал за теб......
айде и тая......
съжалението си го запази за себе си , мила....

# 35
  • Мнения: 780
Shoni айде мила престани с неадекватните си коментари и анализи на отговорите по темата
въпросът ти наистина е от високо естество и ние неуките не можем да го разберем
няма смисъл и тебе да те ядем
и после да се налага да ни се извиняваш че не сме те разбрали
айде нема нужда Whistling

# 36
  • Мнения: 1 792
 hahaha Joy
нямам какво да кажа на човек като тебе.а колкото до това дали съм злобна  hahaha

# 37
  • Мнения: 2 309
Шонка,в Мушморок няма злоба - как определи жената без да я познаваш,въпреки,че сама даваш такава препоръка Thinking
Въпроса ти е безкрайно неуместен,има достатъчно таблици за да засечеш,кога се прави бебе за дадена дата!!!
Изкарай един курс в Зачатие...смешна тема,наистина Peace

# 38
  • Мнения: 160
Shoni, А ТИ ПОЗНАВАШ  ЛИ МОМИЧЕТО, КОЕТО НАРИЧАШ  ЗЛОБНА?
Не е лошо преди да пускаш  подобни теми да помислиш  малко повечко, за реакциите които би провокирала
А въпроса ти е абсурден......проста аритметика все пак. Колкото и по-рано да си родила, предполага се че знаеш  колко време е бремнна жаната.
Оппа, Тая, както си ме нарекла се опита да бъде мила ( до колкото това е възможно), но явно не е било нужно Жалка ставаш!     

     

# 39
  • Мнения: 1 792
не ме защитавайте бре  може и да съм злобна знае ли се.ама айде оставям ви че некои хора и поработваме отвреме на време(колкото и да не ни се бачка)
я нали съм си МАКЕДОНСКО ЧЕДО ТО СИ НИ Е В КРЪВТА.
Франси Рожбе и Роши Hug

# 40
  • Мнения: 660
Вие съвсем изкукахте!!!

Муш, я си прибирай ПМС-то в чантичката,  явно при теб то почва на 12-тия ден от цикъла  newsm78 newsm78 newsm78, и се успокой.

Помогнахме й на жената - сметнахме сложната задача. Сега остава тя да си дочака догодина спокойно и кротко.

Франси,   bouquet

# 41
  • Мнения: 3 164
Shoni айде мила престани с неадекватните си коментари и анализи на отговорите по тематавъпросът ти наистина е от високо естество и ние неуките не можем да го разберем
няма смисъл и тебе да те ядем
и после да се налага да ни се извиняваш че не сме те разбрали
айде нема нужда Whistling
що бе, забавно ми е с вас Grinning

# 42
  • Мнения: 780
щом ти е забавно има чат по случая не е нужно да дразниш всички с тъпите си въпроси и отговори

# 43
  • София
  • Мнения: 1 524
Бременността продължава средно 266дни от деня на зачатието или 280 дни от последната менстурация (при редовна 28 дневна)

За ноемврийско бебе се работи по въпроса през месец февруари от средата до средата на март.

МУШИ НЕ Е ЗЛОБНА,
НИКОЙ НЕ ТИ СЕ ПОДИГРАВА
ИМАМЕ ПРАВО ДА СЕ СМЕЕМ

Като заключение да кажа че въпроса просто е страшно смешен, но те разбирам - обожавам месец ноември - тогава съм родена. Де да ставаше по поръчка тази работа нямаше изобщо да съществува  ИСКАМ БЕБЕ. Просто си го поръчваш и готово.

А на Муши овуто е по-късно, та за ПМС и е рано, но при нея никога не се знае, ама си я обичаме страшно много  Hug  Hug

# 44
  • Мнения: 2 120
Ако имаш по-кратък цикъл, а целта за забременяване в точно определена Зодия , вземи го под внимание.
Shoni , и още нещо - ти си на 36, не те плаша, но ако искаш бебче наистина започнете сега с опитването, пък когато стане. Предполагам, че знаеш за възрастта, яйцеклетките и бъра, бъра други подробности.

# 45
  • Мнения: 660
Ако имаш по-кратък цикъл, а целта за забременяване в точно определена Зодия , вземи го под внимание.
Shoni , и още нещо - ти си на 36, не те плаша, но ако искаш бебче наистина започнете сега с опитването, пък когато стане. Предполагам, че знаеш за възрастта, яйцеклетките и бъра, бъра други подробности.

За нея няма значение, че е на 36, остави я да се забавлява!!! А и нали има вече двечки. Да са й живи и здрави, разбира се!!!

Шони, а другите ти деца и те ли така са планирани за конкретен месец?  newsm78

П.П. И аз съм Ноември родена.  bowuu Ама пусто упущих този път и отидох чак за януари...

# 46
  • Мнения: 712
Леле, пак сте си заформили парти ... къде сте си паркирали метлите, бе мацки, че да оставя и мойта при ваш'те? afwitch
Не се връзвайте на тази Шони, милички, всеки си знае за себе си. Не и правете удоволствие... нали сте и сметнали, казали сте и... явно е от тези, на които всичко трябва да им се дава смляно и готово за консумация. Такава си е, и толкоз. Явно и 5 бременности да изкара, елементарните неща няма да ги научи - на такива хора трябва да се помага. Толкоз от мен  Peace, нищо лично, Шони!

П.С. Между другото, и аз съвсем в началото като поискахме бебе с милото (е-е-ех, скоро беше, но колко се промених аз от тогава) също исках Ноемврийче. Всъщност, исках скорпионче. Почетох малко, направих сметките за термина, изчислих предполагаемата овулация и казах на милото, че Св. Валентин е нашата нощ. Не беше. Ама ако беше станало, щеше да се роди през ноември...

# 47
  • Варна
  • Мнения: 1 023
Аз без коментар,защото ако почна няма спиране. newsm47

П.П.А може ли един тъп въпрос:Аз пък искам август да родя кога трябва да забременея????smile3532  smile3534

Последна редакция: вт, 05 юни 2007, 19:01 от жаси

# 48
  • Мнения: 660
...
П.П.А може ли един тъп въпрос:Аз пък искам август да родя кога трябва да забременея????smile3532  smile3534

Жаси, много искаш пък!  newsm08 newsm08 newsm08

# 49
  • Мнения: 2 309
Аз без коментар,защото ако почна няма спиране. newsm47

П.П.А може ли един тъп въпрос:Аз пък искам август да родя кога трябва да забременея????smile3532  smile3534

хм.... Thinking сложен казус Thinking

# 50
  • Мнения: 2 751
Имам една позната, на 40 години е, няма деца все още, обаче иска да го роди април. Пропусна миналата година, сега пробва за следващата  Rolling Eyes
#Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy

# 51
  • Мнения: 11 607
И темата още не е заключена?????

# 52
  • Мнения: 3 164
Ако имаш по-кратък цикъл, а целта за забременяване в точно определена Зодия , вземи го под внимание.
Shoni , и още нещо - ти си на 36, не те плаша, но ако искаш бебче наистина започнете сега с опитването, пък когато стане. Предполагам, че знаеш за възрастта, яйцеклетките и бъра, бъра други подробности.

За нея няма значение, че е на 36, остави я да се забавлява!!! А и нали има вече двечки. Да са й живи и здрави, разбира се!!!

Шони, а другите ти деца и те ли така са планирани за конкретен месец?  newsm78
П.П. И аз съм Ноември родена.  bowuu Ама пусто упущих този път и отидох чак за януари...

Писала съм където трябва, ако много те интересува -прочети Wink

Коментарите на повечето включили се са меко казано груби Confused
разбирам ви до някъде, но това не е начина  Naughty
Не се подигравам на никой!
Отвърнах на вашите нападки, защо сега негодувате!
За някои от вас няма да е в повече, ако се научат на повече такт и дипломатичност Peace
И темата още не е заключена?????

Това не го решаваш ти Peace

# 53
  • Мнения: 160
Ей, не се отказваш  Thinking
На всичкото отгоре искаш  да проявим такт и  дипломатичност, а ти самата се съмнявам, че знаеш значението на тези думи
Твърдиш, че ни разбираш, и че не се подиграваш  newsm78 Неискам и да си представям каква си, когато се подиграваш.
Вместо да ни обиждаш и поучаваш, отдели повече време на децата, които вече имаш. Пожелавам ти да имаш и още, ако това е желанието ти Peace И разбира се да ги родиш в месеца който си избрала.


# 54
  • Мнения: 11 607
И темата още не е заключена?????

Това не го решаваш ти Peace


Темите във форума са с една цел - да носят някаква допълнителна и полезна информация...Теми,които се превръщат в спорове и мерене на уменията по клавиатурата, утежняват работата на форума. Тази тема е изчерпана отдавна и моля ви, ако искате да продължите, има ЛС.....

# 55
  • Мнения: 1 792
абе МАМА ЦОЦОЛАНА кво и обесняваш на госпожата тя е толкоз велика че думи нямам.
дърви се тук а после реве за толерантност и разбиране Laughingда и се начуди човек в час ли е не е ли.ама айде със здаре и да забременяваш скоро

# 56
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Е, нали се позабавлявахме Laughing стига сте се заяждали, тук сме да си помагаме, не да се караме!

# 57
  • Мнения: 1 792
Е, нали се позабавлявахме Laughing стига сте се заяждали, тук сме да си помагаме, не да се караме!
и как точно да и помогна на госпожата че нещо не се сещам newsm78
а за забавляването верно забавлявам се Laughing

# 58
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
И темата още не е заключена?????
Защото нямах нет два дена  Crazy
Айде сега разправиите да минат на ЛС.

Общи условия

Активация на акаунт