Щеше ли да ви бива за партизанка?

  • 1 790
  • 59
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 733
Сега какво искате да кажете Thinking Че престрашилите се да станат партизанки моми не са били водени само от идеологията , а и от личностни подбуди ли  Shocked

# 16
  • Мнения: 3 423
Вълкът, заекът и хамстерът
решили да стават партизани.
Аз ще съм Вуйо, ревнал вълкът.
Аз ще съм Зуйо, подсмръкнал заекът.
Аз пък няма да играя с вас, врътнал се хамстерът.

# 17
  • Мнения: 3 521
Навитак съм, да, не ме плаши студ и миzерия, я колко време оживях в 34ти блок на Студ.град, zаради едната кауzа.

...А яташкото ви ви име?


Това не zнам zащо го прочетох яташкото ви виме Rolling Eyes
Бурна Сърфеева ще съм Mr. Green.

# 18
  • София
  • Мнения: 8 348
Ще да съм перфектна партизанка. Толкова ходения на палатка и по пещери имам, че съм си изживяла партизанството. Вие януари месец на палатка ходили ли сте? Аз съм.
Виж с каузата е по-трудничко. Трудно се вживявам в разни надъхани идеи.

Сега си пробвам да си измисля име.

# 19
  • Мнения: 4 733
Айде да се изкажа по темата преди да се е изчанчила  Laughing Щях да им готвя, да им пера, да им нося вода, ама да съм препасана с пищак, тц Naughty В този ред на мисли май по щях да ставам за селска мома, а не за партизанка Tired

# 20
  • Мнения: 656
Една жена и тооолкова много партизани. Заслужава си да се замисля.  Grinning
... изцапана с барут и кал, воняща на пот, (и мъжете също), тъкмо привършила с шефа идва заместника му, няма почивка за теб...

# 21
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Вероятно щях да бъда онзи мършав студент с очилца, който пише позиви и изнася сказки. В градски условия. Mr. Green

# 22
  • Мнения: 4 733
Въпреки, че като се замисля в землянките ще да е било интересно...Сланина, рак и сух ляб Thinking

# 23
  • Мнения: 68
Нямаше да ме бива. Мразя да ми е студено, да съм гладна, а и идеята, че всеки момент може да ми отхвърчи главата от раменете, хич не ми допада. Плюс това не бих споделяла идеализмът на мъжете, та и да се съглася,ще ме отлъчат като неблагонадеждна.  Laughing

# 24
  • Мнения: 6 155
... жена сред толкова мъже...:
Обичам да съм център на вниманието  Mr. Green
Но в такава компания повече от месец не бих изтраяла Thinking

# 25
  • София
  • Мнения: 8 348
И кашкавал освен сланината. Но за ятак не ставам - това да готвя и да ги пера - не. Ако всички ятаци са с моята недомакинствена нагласа - ще се провали партизанското движение.

# 26
  • Мнения: 7 474
Много мъже е добре, ама тез ще да са неизкъпани Mr. Green Не ги ща  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 4 733
Е, малко ще понамирисват ама и вие няма да лъхате на Chanel  Laughing Ще им лъскате пищовите, ще им пълните патроните с барут  Laughing
Тялото щеше да е във форма от ежедневното вървене, нямаше да има целулит, любовни дръжки...Само мъже и миризма на свобода

# 28
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Аз ще помагам на Василиса за позивите. Тя ще ги пише, аз ще ги печатам.

# 29
  • Мнения: 6 155
Ах да, бе Stop Ако ще съм партизанка, на мен ще ми лъскат пищова и натъпкват барута...все пак съм една там, а те много Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт