Ужасяващи стрии ! :(

  • 2 085
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 925
И аз се мазах с Мустела, с Мама Донна на Чико и с какво ли не, но ми се появиха и много ме дразнят. Според мен си е до кожа за съжаление.  Close Но определено почнаха да избледняват вече.

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
Купих си Elancyl на Galenic.
А маста се измива,като в съда с мас се налива вода и се бърка...и така няколко пъти.

# 17
  • Мнения: 244
Аз имам същия проблем.Корема не ми беше много голям,но имам страшни стрии по него и на кръста Cry.Направо се ужасявам
 #Crazy

# 18
  • София, Дружба 2
  • Мнения: 1 708
И аз се мазах с какво ли не, но няколко дни преди секциото ми се цепна корема от няколко стрийки. Не са били червени, а с една идея по-светли от цвета на кожата. Добре, че са ниско и не се забелязват много, но като че ли и избледняват. Измазах една тубичка Контрактубекс - може и от него да избледняха. Всичко е до типа кожа.

# 19
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Мен все едно ме е драл тигър - на кръста ми са дълги по 5 сантиметра, имам по корема и краката  #Crazy #Cussing out ... мазах се след раждането около месец и нещо с Контрктубекс - няма никакъв ефект !  #2gunfire

# 20
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Имам същите гадорийки, каквито описваш- на корема и на бедрата Tired! Тези на корема поизбледняха вече, но тези на бедрата още лилавеят! А вече минаха почти 11 месеца! Sad Но ще се свиква, няма начин Confused

# 21
  • Мнения: 91
Аз знам, че в началото са червени. Променяйки си цвета променят и стадия си. Т.е. докато са червени се лекуват, после само оперативно. Аз също съм се мазала със свинска мас и там където съм я употребявала стрии няма, ама не се бях сетила за бедрата и свивката зад коляното.

# 22
  • Мнения: 116
 Аз също се нацепих отвратително. След като отслабнах корема ми заприлича на престилка, особено като се наведа. Набръчква се ужасно грозно като на 90 годишна бабичка. Преди време чух, че се оправяли с лазер и отидох да проверя, но в салона ми обясниха, че е вече късно за мен. Стриите трябвало да бъдат пресни, за да има резултат. Така че провери тази възможност докато още не е късно и за теб!

# 23
  • Варна
  • Мнения: 535
А Елансил-а на Галеник не действа ли с/у вече образувани стрии?

# 24
  • Мнения: 2 910
Въпреки мазането и аз се нацепих ужасно много Confused Отначало стриите бяха лилави, а няколко месеца след раждането побеляха и се свиха малко.

# 25
  • Мнения: 664
В една друга тема за стриите писах за един нов лазер - Affirm. Поне тук една процедура е между 220 и 440 евро, нужни са между 3 и 5 процедури. Не е задължително стриите да са пресни, той се ползва и за белези, бръчки и т.н., като процедурата се извършва от лекар.

# 26
  • Pb
  • Мнения: 1 183
От мн. момичета съм чувала, че свинската мас помага. Също продуктите на Кокона майка са добри.
Да, най-вече е до кожа. Но дори и след като се появят, е добре да се мажат - в някои препатати има съставки именно за намаляване на червено-лилавия цвят на стриите.

# 27
  • Мнения: 485
И аз след бременността си съм като разораната целина. Мазах се през цялото време с какви ли не кремове, но явно си е до кожа. Сега мажа с контратубекс, но не виждам резултат

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
Цитат
А Елансил-а на Галеник не действа ли с/у вече образувани стрии?
 
 

На Елансила пише за профилактика и лечение-Нанасяйте веднага след появата на първите стрий.

# 29
a slu4aino na nikoi da mu se e poiavil celulit momi4eta i da znaete slu4aino s kakvo da se maja

Общи условия

Активация на акаунт