Някой ползва ли уреда за масаж на ТЕЛЕШОП ?

  • 29 039
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 3 415
майка ми си го взе вчера...не знам още дали има ефект. rorrr, може да не се слага на корема... Peaceсигурна съм, че тези вибрации ще разбият целулита много, много бързо...ще пиша след време дали и какъв е бил резултата, ако все още някой се интересува Peace а силата на вибрациите се регулира...

# 16
  • Мнения: 4 586
пиши повече има ли дистанциооно , приятно ли е да се ползва

# 17
  • Варна
  • Мнения: 3 415
има дистанционно да...може да се настройват вибрациите...можеш да отидеш в магазин на телешоп и да го пробваш... Peace
аз само за малко го сложих и мисля, че ще има ефект, но не убеждавам никой в нищо...просто споделям мнение   bouquet

# 18
  • Варна
  • Мнения: 535
На мен ми изглежда, че уредчето ще прави доста "усърден" така да го нарека масаж, което си е плюс за заглаждане на кожата, разнасяне на целулит, дори и при разни болежки...но това само ми изглежда и затова чакам мнение от ползване поне ден два...

# 19
  • Мнения: 1 207
Имам чувството,че този уред на Телешоп ти рабива бъбреците Shocked

# 20
  • В града на хумора...
  • Мнения: 605
И така ...получих си колана ....ползвах го, мисля че ще свърши добра работа !
Не е неприятно , на 3 тата минута след включването се получава лек сърбеж по третирания участък и след като го махнеш кожата е позачервена . След това под душа - ексфолираш леко  и тогава идва ред на стягащия крем / кой какъвто си ползва / Аз така процедирах . Какво друго да Ви кажа , все пак ползвала съм го само веднъж / вчера го получих / .  Надявам се .....искрено се надявам , че ще ми поразкара гадния целулит  Mr. Green
                  Hug

# 21
  • Мнения: 3 695
Има ли по-евтини, немаркови такива колани?

# 22
  • Мнения: 238
Това си е уред само за масаж.Може и да подпомогне премахването на целулита,но само ако е в сучетание с добър хранителен режим,малко тренировки и някое кремче.
Никое от тези неща не може да унищожи целулита самостоятелно.

Успех Simple Smile

# 23
  • Мнения: 23
И аз се чудя дали да го поръчам.Ползвах го три дни, но по няколко пъти дневно, защото го бях взела назаем.Може и да си внушавам,но се чувствах добре и като че ли корема ми се поприбра.Но като виждам негативните ви отзиви започвам да се чудя.Ще ми е от полза и чуждо мнение.
Иначе за продуктите на Телешоп мога да дам мнение само за рендето - Бьорнер - майка ми го използва вече пет години и е много доволна.

# 24
  • Мнения: 23
И така ...получих си колана ....ползвах го, мисля че ще свърши добра работа !
[quote ]

Виждам че си от Габрово, а аз съм от Търново, затова ако не те притеснявам може ли да ми кажеш колко плати за разходите по доставката, че даже в сайта на Телешоп не посочват дори ориентировъчни суми?Предварително благодаря![/size]

Последна редакция: сб, 30 юни 2007, 16:46 от karat

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 1 121
Момичета, какво става, доволни ли сте от уреда?

# 26
  • Мнения: 1 541
Аз имам такъв, както и майка ми, и смея да кажа, че съм доволна от него. Ползвам го само на краката и д...то и определено целулитът понамалява, защото е доста силен масажа, който прави. Слагам го по веднъж от вътрешната и от външна страна на бедрото на автоматичната програма и по веднъж на седалищните части. Разбира се, че не може да се очакват чудеса само с масаж и си трябва и диета и спорт, но пък локално за механично разбиване на целулита е супер. Вечер пред телевизора много отпускащо ми действа. Наистина в началото сърби доста след масажа, но после се свиква. Раздвижва кръвообращението на тези места  Peace

Трябва да мина да си взема хонорара от WS Teleshop  Twisted Evil

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 1 121
Една наша позната ми се похвали, че без диета е свалила 5 см от корема си за 1 месец, затова питам, а мъж ми го е пробвал при брат си , който го има от скоро и го хвали, а моят любим ми казва, че му вдъхва доверие и че е хубав масажора според него. Ще докладвам и аз скоро, защото се навихме да го вземем.
И аз след тази реклама, ще настоявам за отстъпка над 50%

# 28
  • Мнения: 3 695
Аз съм гледала 2 различни марки да рекламират, от коя сте доволни (възнамерявате да купувате)?
Дали да не си поръчам и аз на Дядо Коледа?  newsm78

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 1 121
Току-що пробвах масажора на Телешоп, фантастичен масаж прави, много интензивен, очарована съм и нямам търпение да видя резултатите, които според мен при такъв интензитет не може да няма. Ще гледам да бъда редовна в масажите и ще докладвам след време като стана ослепително красива- слаба и стегната Mr. Green
Това ни е Коледният подарък с мъжа ми, който обаче не се стърпяхме да си поръчаме още сега след добрите отзиви. Мисля, че е добра идея за подарък, а бях доста предубедена.

Общи условия

Активация на акаунт