Някой ползва ли уреда за масаж на ТЕЛЕШОП ?

  • 29 008
  • 45
  •   1
Отговори

Анкета

Да си купя ли уреда за масаж на Телешоп

Опции:

* Гласуването приключено: ср, 20 юни 2007, 12:36

  • Мнения: 72
Някой от вас ползвал ли е уреда за масаж, който го рекламират за 99.00 лв.
Ето и линк към него, защото не знам как да му сложа снимката, ако модераторите могат да го направят ще се радвам.

http://www.teleshop.bg/detail.php?item=140

Чудя се дали да си го взема. Има ли доволни или разочаровани, помага ли за целулит или не върши работа.

Споделете впечатления.  

# 1
  • Мнения: 1 540
Не съм го ползвала и не смятам да го пробвам въобще. На рекламата виждам, че така силно блъска корема, че надали ще е приятно, а пък за полезно да не говорим...

# 2
  • Мнения: 116
На тия не им вярвам въобще!!!!!!  newsm11
Продават пълни боклуци! Преди време се подмамих по пеперудката та си я взех Banghead
и познай - НИЩО! Нито работеше като хората, нито ми стягаше мускулите - НИЩО!

# 3
  • София
  • Мнения: 4 966
Ние ползваме този за шиацу масаж.
Много съм доволна.
Той е на свекър ми,но през ден го взимам да го ползвам и аз...

Даже мисля като събера пари,да купя същия и на нашите.
Много добър масаж прави.Като истински.

# 4
  • Мнения: 4 770
Не се подлъгвай по боклуци!  Laughing

# 5
# 6
  • Мнения: 1 424
Не, вижда ми се боклук  Mr. Green

# 7
  • Мнения: 120
Ей това е моят уред за масаж. Перфектен е ! Не е от Телешоп, там са боклуци!

# 8
  • Мнения: 453
Лично познавам тази, която е на снимката "Преди", тя е тази, която се мръщи на диетите и един голям колан и клати дупето!
Вервай ми Wink , същата си е и сега, да не кажа по- дебела! Не се подлъгвай, тази от снимката "след" е друго момиче със същия бански!

# 9
  • Мнения: 4 076
Ей това е моят уред за масаж. Перфектен е ! Не е от Телешоп, там са боклуци!
Моля те,дай малко информация за този уред-марка,приблизителна цена,използваш ли го за целулит,стягане на корема и изобщо каквото се сетиш.Така и не можах да се отпусна,когато ходя на масаж-направо ми е гадно,та ако това е приятно и полезно,може и аз да си купя!  bouquet

# 10
  • Мнения: 4 564
бутам темата че и аз се интерисувам от този на телешоп

# 11
  • В града на хумора...
  • Мнения: 605
Ами аз си го поръчах вчера   Thinking и сега видях темата !
Но мисля да не го отказвам.......може пък да ми помогне  Praynig
По-точно се надявам  baby_neutral

# 12
  • Мнения: 205
Преди имах от онези колани, незнам дали са на същия принцип като този уред, уж за стягане на корема. Голяма глупост, направо си удрят ток, а да не говорим, че нищо не стягат.

# 13
  • Варна
  • Мнения: 535
Ами аз си го поръчах вчера   Thinking и сега видях темата !
Но мисля да не го отказвам.......може пък да ми помогне  Praynig
По-точно се надявам  baby_neutral


Моля, те сподели впечатления като го получиш и пробваш. Аз също съм се навила за такъв уред, ако не друго поне ще си масажирам гърба с него, понеже с традиционните масажори не е много удобно.

# 14
  • Мнения: 120
Ей това е моят уред за масаж. Перфектен е ! Не е от Телешоп, там са боклуци!
Моля те,дай малко информация за този уред-марка,приблизителна цена,използваш ли го за целулит,стягане на корема и изобщо каквото се сетиш.Така и не можах да се отпусна,когато ходя на масаж-направо ми е гадно,та ако това е приятно и полезно,може и аз да си купя!  bouquet


Уредът е на фирмата "Casada". Купихме го от Технополис; там казаха, че фирмата се занимава от години само с уреди за масаж. Цената е 120лв.

Доста е силен масажа, не е колкото да ти гали кожата само...

За целулит би вършил страхотна работа. При мен целулитът намаля, но не мога да кажа от какво точно , защото го атакувам на няколко фронта - физ. упражнения, антицелулитен крем, масаж, въздържане от тесто и сладко, повече вода...

Надявам се да не звучи като реклама тази инфо, просто споделям опит, защото мисля, че е къде къде "по-" от Телешоп.

Общи условия

Активация на акаунт