Обилно изпотяване на дланите и ходилата.

  • 12 267
  • 13
  •   1
Отговори
  • в старата къща на село.(ехххххххххххх мечтииии)
  • Мнения: 425
Искам да попитам дали някой се е сблъсквал с подобен проблем?При мен се появи от скоро но е ужасно неприятно.Краката ми направо се пързалят в чехлите,и дори когато седя боса продължават да са целите мокри. ooooh! Положението с дланите е същото.На работа се чувствам ужасно.Каквото пипна залепва или хартията се набръчква от потта, размазвам мастилото по листите,абе направо кошмар.Просто не знам на какво може да се дължи.Вярно е ,че съм доста заоблена но така изведнъж да се появи това нещо  Tired.Моля ако някой е имал подобен проблем да сподели какво е предприел за да спре този ужас. Praynig

# 1
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Според мен иди на ендокринолог.

# 2
  • София
  • Мнения: 4 570
И при мен стана изведнъж, по изразено на ръцете. Откриха ми някои неща. Сега с лекарствата, вече го нямам този проблем.
Както е казала Мари-ета, иди на ендокринолог.

# 3
  • в старата къща на село.(ехххххххххххх мечтииии)
  • Мнения: 425

благодаря момичета.  bouquet
И при мен стана изведнъж, по изразено на ръцете. Откриха ми някои неща. Сега с лекарствата, вече го нямам този проблем.
Както е казала Мари-ета, иди на ендокринолог.
Ако е удобно би ли споделила какво точно ти откриха?Аз ходих преди половин година на ендокринолог,във връзка с доста бързото качване на килограми за кратко време,но тогава ми пуснаха изследване на един хормон и ми гледаха на ехограф щитовидната жлеза.Заключението на лекаря беше че съм в чудесно здраве.Пуснахме изследване и за кръвна захар,но и там всичко си беше в норма. А сега изведнъж това чудо.Направо ще се побъркам,не мога да вървя нормално все едно съм се качила на кънки ooooh!

# 4
  • DE
  • Мнения: 967
Аз цял живот съм така. Нарочно си купувам велурени обувки, да не се пързалям. Ходих на лекар - казаха, че било от хормоните Shocked Никакво лечение не ми изписаха. Обаче в интерес на истината, откакто взех да пия противозачатъчни, се потя мн. по-малко. Също така се пръска с Odorex. Много ми помага! Успех!

# 5
  • София
  • Мнения: 4 570
Аз съм с Базедова болест и Хашимото /недоказано/. Правих си няколко хормона и ехо на щит.жлеза. Един от симптомите ми беше изпотяване и тремор на ръцете, отделно ускорен пулс, безсъние нощем и парцал през деня.

# 6
  • в старата къща на село.(ехххххххххххх мечтииии)
  • Мнения: 425
Таня много  благодаря за отговора.  bouquetАз също правих ехо, но щитовидната си беше с нормален размер ,така че нямам никакви проблеми и лекарката ми казаха да си ходя по живо по здраво. Simple SmileЩе почакам да видим дали нещо ще се промени.Ако продължавам да съм така ще се наложи да ходя пак на ендокринолог . Tired

# 7
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Само ехография не е достатъчна. Пусни хормони - за начало TSH и  fT4. Дано всичко е наред Peace!

# 8
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
TAT и МАТ също са задължителни, понякога те първи реагират. И аз мисля че си за ендокринолог, потърси второ мнение. Аз съм по същия начин плюс симптомите на Таня плюс ниско кръвно и световъртеж.

# 9
  • София
  • Мнения: 4 570
TAT и МАТ също са задължителни, понякога те първи реагират. И аз мисля че си за ендокринолог, потърси второ мнение. Аз съм по същия начин плюс симптомите на Таня плюс ниско кръвно и световъртеж.
О,Да кръвното ми е 90/60, а пулсът 140 и нагоре. И аз съм за МАТ, при норма 0-16 при мен е 980. И TSH, FT3, FT4.И консулт с още един ендокринолог. Ако искаш тел на много добър, пиши ми.

# 10
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
TAT и МАТ също са задължителни, понякога те първи реагират. И аз мисля че си за ендокринолог, потърси второ мнение. Аз съм по същия начин плюс симптомите на Таня плюс ниско кръвно и световъртеж.
О,Да кръвното ми е 90/60, а пулсът 140 и нагоре. И аз съм за МАТ, при норма 0-16 при мен е 980. И TSH, FT3, FT4.И консулт с още един ендокринолог. Ако искаш тел на много добър, пиши ми.
Извинявам се много на авторката, но само да попитам Таня къде си прави хормоните, защото на мен ми предстои сега, а аз ги правех в Цибалаб. Сега обаче ми казаха че на тях не може да се разчита и съм се зачудила къде да си ги напрвя. Не ми се дават напразно 60 лв

# 11
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Гери, и аз съм чувала само отрицателни мнения за Цибалаб. Виждам, че си от София - там май са най-доволни от Кандиларов, но нека софиянки кажат...

# 12
  • Мнения: 103
Здравейте!Аз съм с този проблем от доста години.Помня че като бях малка майка ми ме води на лекар за да разбере каква е причината за това ми състояние-така й нищо не откриха.Сега съм на 30г.и положението ми не се е променило.Ръцете ми са постоянно изпотени,каквото и да пипна оставям мокри следи,притеснявам се да се ръкувам с някой...ужасна работа!Мислила съм си че изпотяването ми се дължи на бързия метаболизъм който имам защото съм супер слаба,но от известно време наблюдавам,че и ръцете на дъщеря ми са постоянно мокри. ooooh!Решила съм скоро да потърся помощта на хомеопат пък дано той помогне с нещо Rolling Eyes

# 13
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Прекалено бързия метаболизъм, съчетан с изпотяване и тремор на ръцете, ускорен пулс, нервност са индикации за тиреотоксикоза. Потърсете мнението на ендокринолог.

Общи условия

Активация на акаунт