Кога отслабнахте?

  • 2 668
  • 54
  •   1
Отговори
  • Мнения: 164
Кога отслабнахте след раждането или след кърменето?Аз кърмя и ми се струва че даже качих след като родих.Не се ограничавам от храна за да си кърмя бебето .Споделете дали е вярно че след като се спре кърменето на бебето се свалят и килограми. Hug Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 1 925
Аз съм вече 61кг., а когато забременях бях 60 кг., но разликата е огромна  Sad в сантиметрите. Нищо не ми става за съжаление от старите трехи. Според мен всичко зависи от организма, всеки е индивидуален. А от това, което съм чела, не се надебелява от кърменето.  Peace

# 2
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 457
Кърмех 11 месеца,не кърмя от един,но все още съм си дебела Mr. Green
Строго индивидуално е!

# 3
  • Мнения: 1 212
Да, много жени качват килограми докато кърмят...
По мое мнение връзката много храна - много кърма е остарял мит. Всичко е въпрос на жлеза. Самата аз не съм качвала килца, но дълго време - до съвсем скоро, страшно огладнявах след кърмене.
Синът ми вече е захранен, пие и адаптирано мляко...с други думи съм готова да го отбия.
Не го правя, защото кърма - дал господ, въпреки, че от известно време не хапвам хляб и ям страшно малко, както преди бременността.
Ако искаш да кърмиш / и имаш все пак тая възможност/, пък просто ти се яде - приеми мисълта, че ще си ходиш "неугледна"  Wink известно време и не се лишавай от основни храни. Тоест хапвай си , но не се тъпчи - това няма да помогне много на кърменето ти, а ще затрудни процеса по възстановяването ти после  Peace
Успех !  bouquet

# 4
  • Мнения: 1 733
Аз кърмех до 6 месеца. Свалих всички килограми от бременността за 3 месеца. Не съм пазила диети, но всичко е строго индивидуално.

# 5
  • Мнения: 2 208
Кърмех 11 месеца,не кърмя от един,но все още съм си дебела Mr. Green
Строго индивидуално е!

Лъже, лъже....
Не й вярвайте, че е дебела!!!!
Даже докато кърмеше си изглеждаше идеално Simple Smile
Но за себе си не мога да кажа същото. След като родих бях точно толкова колкото когато забременях, но след това започна едно ядене уж за да имам кърма и то какво стана.... срам ме е да кажа колко килограма съм!!!!

Последна редакция: вт, 05 юни 2007, 17:41 от tania_ark

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Зa 7 месеца свалих всичките килца.Първите 3 месеца качих 2-3 кг заради папкането.

# 7
  • Мнения: 244
В момента съм си на килограмите на които бян преди да забременея,но ми трябва да сваля още 5-6,защото бях понапълняла преди да забременея Mr. Green

# 8
  • Мнения: 76
и аз кърмя и още не съм достигнала килцата от преди бебка, но бавничко свалям....само дето коремчето стърчи, иначе се събирам в старите дрешки

# 9
  • София
  • Мнения: 1 476
Остават ми 5-6 килограма за сваляне от около 25. Вече всичко ми става, но ми стои ужасно  Crazy След месец-два се надявам да вляза във форма. Кърмя и не мисля, че това помага или пречи.

# 10
  • София
  • Мнения: 3 787
По време на кърменето.С разделно хранене.Стана начин на хранене на цялото семейство и вече година и половина се храним така Wink

# 11
  • Мнения: 3 423
Килограмите от бременността ги свалих
веднага, с кърменето остлабнах още няколко.
Ям като разпрана. Не пия алкохол. Много седя.
Не ми пука. Важното е умствено да не отслабвам.
С кърменето обаче май и умствено давам фира.
Но пак не ми пука. Щото и това е поправимо.

# 12
  • Мнения: 27 524
Аз не напълнях. Качих 6кг по време на бременността и веднага след раждането бях с 2кг по-малко отпреди да забременея  Party

# 13
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Качих 20 кг, после свалих 15 и сега пак съм напълняла - с 8 съм отгоре. Преди две седмици бях 6 дена на диета и свалих 4 кг, после пак си ги качих ....Не кърмя, обаче си хапвам здраво  Mr. Green

# 14
  • Мнения: 2 677
Не съм отслабнала и грам все още. Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт