Къде мога да си купя мебелно фолио?

  • 3 740
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 294
Момичета, вдъхновена от темата за "реставрация" на стари мебели бих искала да попитам дали знаете, къде мога да си закупя мебелно фолио? Искам да "освежа" някои мебели и реших, че мога да се пробвам с мебелно фолио... До колкото прочетох, някои от вас са пробвали и резултатите не са лоши Simple Smile. Помогнете със съвети, моля. Мерси Hug

# 1
  • Мнения: 2 591
ние сме купували от Практикер, но мисля, че има и на други места  Peace

# 2
  • Мнения: 3 356
Практикер,Бриколаж.Ние си взехме от Домко.

# 3
  • София
  • Мнения: 2 079
Богат избор на мебелно фолио има в магазините на Практикер, Бриколаж, Домко, магазини Тапети-я (единият е на ъгъла на Черковна и Мадрид, близо до гара Подуяне), в някои от магазините около Сточна гара. Peace

Успех в търсенето!  bouquet

# 4
  • Мнения: 56
v kv. Drujba, zad Kaufland, ne znaia kak se kazva tazi ulica. Firmata e Vaskony, samostoiatelna sgrada s dvor, vijda se. Mislia che nikogo ne sa vurnali. Te sa vnositeli ne samo na folia, a i na razlichni profili, obkov i materiali.
vij gi:   http://www.vascony.com/

# 5
  • Мнения: 294
Много ви благодаря за инфото  Hug. Може ли да ми кажете как "протича" залепването на филиата върху мебелите newsm78. Аз си го представям горе-долу, но малко инфо ще ми е от полза. Благодаря Hug

# 6
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Обикновено там от където купуваш обясняват. На добре почистена и гладка повърхност, леко навлажнена се залепя фолиото. Постепенно като разлепяш от единия край. Като преди това на сух опи нареждаш за да видиш дали съвпаднат шарките (ако ги има). Дано си ме разбрала.

# 7
  • Мнения: 294
мерси Simple Smile. Ще видиме какво ще направя #Crazy. Ще докладвам после Joy

# 8
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Да не забравиш, отгоре леко и постепенно търкаш с кърпичка по посока на незалепената ролка за да изкараш въздуха, ако все пак по късно забележиш балонче с въздух с 1 игличка направи малка дупка за да излезе, няма да се забелязва.

# 9
  • Мнения: 3 453
Бриколаж наистина имат страхотен избор Peace

Общи условия

Активация на акаунт