Търся си клоун за рожденият ден на Калоян...

  • 1 698
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 861
Момичета помагайте  Praynig

Много мислих и реших да направя рождения ден на Калоянката у дома, а не в клуб. Но за да е по разчупено и различно ми се иска да наема клоун, но не знам къде да търся нито имам представа колко струва това. Иска ми се за дечурлигата да има специална програма, да ги забавлява и да им е много весело...

приемам всякакви идеи, съвети, мнения и координати  Hug

# 1
  • софия
  • Мнения: 432
за втория рожден ден на дъщеря ми , тати ни изненада с клоун, който си има програма точно за детски рождени дни. фокуси, правеше от балони различни животни, цветя. беше много хубаво, но повечето деца бяха нейни връстници и голям рев  newsm45 падна

# 2
  • София
  • Мнения: 4 866
Имам у дома телефона на семейство клоуни - наемахме ги преди време за детски празник и забавляваха децата много добре. Мога да ти дам координати довечера.

# 3
  • Мнения: 376
И аз мога да ти дам телефон ако искаш пиши за подробности.

# 4
  • Мнения: 3 861
моля ви напишете телефните, или на лични ми ги пратете

# 5
  • София
  • Мнения: 4 022
От клуб Патета предлагат някаква такава услуга, но не знам точно.Ето сайта:http://pateta-bg.com/

# 6
  • Мнения: 2 722
Утре ще мога да ти напиша телефона на един клоун, че някъде съм затрила листчето - аз планирах да го поканя в детската за рождения ден на Милен, но не ми разрешиха за да не разплаква децата  newsm78
Препоръчах го на Isa, не съм питала как е минало. Цената е 70 лева за минимум 1, максимум 2 часа /времето е в зависимост от интереса на децата/
Програмата му включвала фокуси, жонглиране и балонна анимация.
Ел.Поща: silvyshow@abv.bg
  0888-408-507,  827-76-50.

Намерих го още днес - има и страница  http://www.silvyshow.com/

Последна редакция: ср, 06 юни 2007, 21:21 от Mama_Galia_66

# 7
  • Мнения: 376
820 17 75 Мики и Чарли  1 час 60лв.

# 8
  • софия
  • Мнения: 432
Утре ще мога да ти напиша телефона на един клоун, че някъде съм затрила листчето - аз планирах да го поканя в детската за рождения ден на Милен, но не ми разрешиха за да не разплаква децата  newsm78
Препоръчах го на Isa, не съм питала как е минало. Цената е 70 лева за минимум 1, максимум 2 часа /времето е в зависимост от интереса на децата/
Програмата му включвала фокуси, жонглиране и балонна анимация.
Ел.Поща: silvyshow@abv.bg
  0888-408-507,  827-76-50.

Намерих го още днес - има и страница  http://www.silvyshow.com/
този беше при нас, ако искаш мога да ти пратя снимки

# 9
  • Мнения: 3 861
искам, да. Прати ми ги на lilili@gbg.bg

сподели и личните си впечатления си моля те.

за децата ясно, че са се наревали, но те са били по-малки, сигурно затова.

Аз се надявам , че деца на 3-4-5 години в нашия случай ще се кефят, а няма да реват

Последна редакция: пт, 08 юни 2007, 08:15 от доня КОПРИВА

# 10
А защо си решила че точно клоун трябва да е. Според мен едни аниматори много добра работа ще ти свършат. Аз съм много доволна преди няколко дена празнувах рожден ден на сина ми ставаше на 4 години и си извиках двама аниматора в нас и те си забавляваха децата, а ние с гостите си бяхме в кухнята и нямаше проблеми. Най-интересното беше, че водещия беше едно младо момче, което имаше неветоятен усет към децата. мм сайта им е nindjaparty-bg.com ако не се лъжа. Успех!

Общи условия

Активация на акаунт