Отговори
# 30
  • Мнения: 21
Честит мальк мъж на Ивчето!
Аз пак съм вкъщи Cry
Утре пак на тонове, но казаха че в петък да ходя директно с багажа а пък да видим.
Докато ме преглеждаха ми падна и тапата. Както каза докторката - ами тия дни ще е!!!Само дано не е утре, че е в почивка.
Някакви новини от Лилибон?????Дано всичко е наред!
За болничните питах в болницата - значи ако преносиш, след като родиш бебо в консултацията ти издават болничен за разликата в дните.
Gery 80  - ти не раждаше ли в Шейново, че и аз съм за там.
Ами чакаме добрите новини и днес, че вчера беше слабичко откъм бебоци!!!

# 31
  • Мнения: 21
А забравих - Ивче виждам че си от кв. Хаджи Димитър - пиши на лични в кой блок си - да разкарваме живот и здраве бебоците заедно Laughing

# 32
  • Мнения: 2 022
Честити бебчета на всички мами, които вече си ги гушкат.
Леко раждане и здрави бебенца на мамите, на които предстои раждане.

Бъдете благословени момичета за това, че подкрепяте Лилибон.
   newsm51

# 33
  • Мнения: 245
Пролетна фейо,
кажи на Лилибон, че всеки ден мислим за нея и за малкото мишленце и силно вярваме, че нещата ще се оправят Praynig
Много-много положителна енергия й пращаме и много силна майчина любов  bouquet

# 34
  • Мнения: 54
Честит Максим на мама Ивче, да ти е жив и здрав, много радости да носи и да слушка.

# 35
  • Мнения: 352
Честит син, Ивче!   bouquet  Да ти е жив и здрав!  Hug
Кетка, добре дошла.  Hug 
Мами с бебчета, пишете повече за вашите слънчица, ние с коремчетата се радваме заедно с вас  Hug

При мен нищо ново, ще видим утре - на преглед съм. Дано се е появило някакво разкритийце  Mr. Green

Много мами нещо зачезнаха, съмнителни са ми  Wink  Хайде, да им върви по вода и скоро да се появят с добри новини  Grinning
А най-много ми се иска да прочета нещо обнадеждаващо за Крисчо...  Praynig

# 36
  • София, под Карлсон
  • Мнения: 638
Тони, мерси за телефоните на НОИ. На 15- ия опит ми вдигнаха #2gunfire
А това което ми обясниха ме вбеси още повече- въпреки, че болничният ми е подаден съвсем навреме (както се бяхме разбрали със счетоводството ни), се оказва, че има има грешни данни- болничният ми е от 30 април и заради този един ден са ми объркали данните. Освен това целия месец май ме водят на работа, сега трябва да се подаде корекция и да почакам още месец, за да си получа парите #Cussing out Направо не мога да повярвам ooooh!
Попитах ги ако аз сама не бях проверила какво става, щеше ли някой да види, че има проблем и да уведоми мен или работодателя по- скоро. Не, това не е тяхна работа. Когато има дадена грешка програмата им не може да изчисли автоматично сумата и въобще не подава информация. Т.е. седиш и чакаш, ако се забавят проверяваш сам... Нямам думи...
Спирам, че наистина ще  #2gunfire някой в тая държава

# 37
  • Мнения: 245
Ха, да взема и аз да звънна тогава, ще им се невидяло на бюрокрацията  #Cussing out #2gunfire
Точно когато човек има най-голяма нужда от пари - когато е БОЛЕН, понеже говорим за общия случай, не за нашите конкретни и държавата ти показва среден пръст за това, че си работил години наред и прилежно си си внасял осигуровки и какво ли не, плащал си данъци и т.н.
 #2gunfire #Cussing out #2gunfire
Няма оправия и това е.
Гледам оня ден една циганка рови из кофите пред блока, с малко дете, колкото сина ми, то седи там и бъркоти по боклуците, една смислена дума не може да каже, само се трепят и пребиват, а тя получава детски надбавки за детето си, а аз не получавам нищо, поради факта, че работя за малко повече пари, че всичко ми се води черно на бяло и понеже съм изряден гражданин на тази държава. #Cussing out

# 38
  • Мнения: 270
Честито на Ивчето желая ти малкият Максим винаги да те слуша и радва. stork-boy smile3525 Кети добре дошла отново при нас качи някоя снимчица на Мая да й се порадваме.Зойче много се радвам за нашата талисманка сигурно няма по-щастлив човек от теб. Hug Маслинка привет и на теб  Wink ,колкото до Лилибон не съм спирала да се моля  Praynig вярвам че бебчо ще се оправи.Сутринта бях на консултация и отново имам високо кръвно и ми казаха че сигурно ще съм секцио  ooooh! иначе бебето още е много високо нямам никакво разкритие и болки в петък съм пак и ще решим кое ще е най-доброто и какво ще правим.Надявам се всичко да мине добре.Айде чао и много   love001  на раждащите днес успех. Praynig

# 39
  • Мнения: 4 514
ЧЕСТИТИ ДЕЧИЦА НА DENI-K И ИВЧЕТО!!! ДА СА ВИ ЖИВИ И ЗДРАВИ!!!   bouquet   bouquet   bouquet
Ивчето, ако имам син, децата ни ще бъдат адаши - и аз съм си заплюла Максим! Wink
Шоши, снимките ти ме просълзиха, толкова сте сладки! А ти си толкова усмихната и красива, изобщо не ти личи, че си изпитвала болки!  Hug
Кетка, добре дошли у дома с Маичка!   bouquet За мъж си не се притеснявай - той гладен няма да остане, ти си гледай бебето.
Момичета, не се ядосвайте с тъпия НОИ. То си е за яд наистина, но точно сега не бива да се ядосваме - половината кърмите, другата половина чакаме бебета, не ни трябват ядове. На мен болничния още не са ми го занесли в НОИ (!!!), защото не са преведени осигуровките на другите служители, но "работели по въпроса", каквото и да значи това, така че реших да не се ядосвам. Ако нещо много я закъсам за пари, тогава ще им вдигам гири.
Хайде лек ден, аз отивам да си почина малко, докато и Стефан спи. До скоро!
ПП. Чакаме новини за Крис!  Praynig

# 40
  • Варна
  • Мнения: 558
Ивче, честит ви син Максим! Да ви е жив и здрав, голям, силен и умен мъж да порастне.   bouquet

# 41
  • Мнения: 52
Момичета виждам че се вълнувате за парите от НОИ при мен имам в предвид в Ямбол болничния ми беше от 20.04,предаден в НОИ на 2.05 и ми преведоха парите още на 17.05 и аз не се надявах,но само за 10-те дни на април иначе сега чакам разликата за май .Някой беше споменал че в четвъртък превеждат пари от НОИ и май наистина е така/17.05 беше четвъртък/.Аз проверявам сметката си в нета.Иначе да ви кажа че довечера ме викат в родилното вече т.к днес имах 2-3 см разкритие и скоро ще да е.Чао и стискайте ми палци.  bouquet  bouquet  bouquet

# 42
  • София
  • Мнения: 1 235
Gery 80  - ти не раждаше ли в Шейново, че и аз съм за там.
Ще раждам в Св. София!  Simple Smile
Иначе да ви кажа че довечера ме викат в родилното вече т.к днес имах 2-3 см разкритие и скоро ще да е.Чао и стискайте ми палци.
Пожелавам ти леко и бързо раждане и ти и бебчо да сте добре.

# 43
  • Мнения: 245
Танита, с теб сме. Въпркеи че разкритието явно нищо не значи - аз съм с 3 см от миналата седмица и нищо Simple Smile
Но успех и стиснати палци при всички положения  bouquet

# 44
  • Между Пирин, Рила и Родопите
  • Мнения: 373
Честито на новите мами!   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

и Добре дошли на завърналите се в къщи! Hug Hug Hug

Много прегръдки и вяра за Крис и Лилибон!  Hug Praynig Peace



Момичета, почти нямам време - още не мога да вляза в крак с режима на сина ми.
 Sick
Нещо все се разминаваме  Joy hahaha bowuu

За разлика от Кетката, Зоя и Маслинка аз не се цедя преди, а след кърмене, но повярвайте, моя Ники така суче, че като ме захаме - звезди виждам - имам чувството, че ще ми отлепи и гърба  #Crazy #Crazy #Crazy
Малко се пооправиха зърната ми, че бяха станали на божури направо и имаше няколко дни, в които аз плачех от болка, а той от глад ...
Иначе имахме конюнктивит, който още лекуваме или по-скоро запушване на слъзните каналчета.
Страдаме много и от коликите вече - като се свие малкото човече и така почервенява, а аз съм безпомощна от страни да му помогна ...

Пъпчето падна, но се оказа, че пъпната връв е била дебела, та се наложи да се тушира и сега има и някаква лепенка, за да не се образува херния.

И така - всеки ден по нещо ново научавам и вървя напред, а иначе Ники е наддал 400 гр.  Hug Peace

До скоро - стискам палци на бременелките!

М-мм, Ники е роден на 21.05, не на 22.05. /явно тати тогава е влязъл да се похвали/ и е висок 50см

Общи условия

Активация на акаунт