Втори път не бих ....

  • 71 597
  • 533
  •   2
Отговори
# 525
  • Мнения: 343
Втори път не бих си сложила душ-корито под душ-кабината. Както и други споделиха не може да пасне идеално със стената и се налага уплътняване със силикон, който след година-две се свива и става много грозно, да не говорим как се почиства. След това коритото се пукна от тежестта на по-тежък наш гост, явно е било боклук, въпреки че беше испанско и не евтино. Сега си направихме дъното на кабината с плочки и ръба е с плочки залепени с пилен ръб. Струваше ни цяло състояние, но пък гледката е много красива. Даже майстора си го сложи на сайта и води и други клиенти да им го показва. Почиства се изключително бързо и е много хигиенично. Имам и много други патила, но човек от опита се учи.

Можеш ли да качиш снимка  Praynig?

# 526
  • Мнения: 343
Втори път не бих си сложила душ-корито под душ-кабината. Както и други споделиха не може да пасне идеално със стената и се налага уплътняване със силикон, който след година-две се свива и става много грозно, да не говорим как се почиства. След това коритото се пукна от тежестта на по-тежък наш гост, явно е било боклук, въпреки че беше испанско и не евтино. Сега си направихме дъното на кабината с плочки и ръба е с плочки залепени с пилен ръб. Струваше ни цяло състояние, но пък гледката е много красива. Даже майстора си го сложи на сайта и води и други клиенти да им го показва. Почиства се изключително бързо и е много хигиенично. Имам и много други патила, но човек от опита се учи.

Можеш ли да качиш снимка  Praynig?

Их, че съм и аз, що не чета по-нататък.Благодаря за линка gal94

# 527
  • Лондон
  • Мнения: 403
Как да поискам от строителя  да ни направи мозайка?Това само за банята ли важи?Какво значи НС?

# 528
  • Мнения: 289
След като изчетох всичко дотук, направо се отчаях.  Всеки се оплаква от мебелите-венге, а ние вече ги поръчахме. Не помислих за това, че ще им робувам и за праха, който събират. Нищо, вече няма връщане назад. Само като се сетя, че 2 месеца се колебаех какъв фурнир за мебели да избера и че първо харесах светъл, направо полудявам.

# 529
  • Мнения: 5 178
Как да поискам от строителя  да ни направи мозайка?Това само за банята ли важи?Какво значи НС?
НС= ново строителство
мозайка на пода в банята, ако е заложена в договора си я искайте
но да не я шлайфат, защото иначе ще е трудно да сложат плочките..
Ако няма мозайка всякакви щети пт течове от вашата баня покривате вие на съседа..А иначе строителя носи отговорност..
Доста често поставянето на фаянса е некачествено и просмуква влага, която става чудно петно на тавана на съседа под вас и се почват едни разправии

# 530
  • Варна
  • Мнения: 912
не бих извикала майстор от обява във вестник  ooooh!  smile3555

# 531
  • Мнения: 282
Много ме е яд на чисто новата ми баня. Сложих на пода тъмносини плочки и сега колкото да ги търкам вечно има бели петна. #Cussing out

# 532
  • Мнения: 7 091
Момичета, време е за нова тема, тази ще я заключа след като си пуснете линк към новата.  Peace

# 533

Общи условия

Активация на акаунт