Някой ползва ли Nivea - good bye cellulite?

  • 987
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 352
Толкова много се хвали и прехвали Дева слим ефект, че направо ме е срам да пускам подобна тема.
Но... преди седмица си купих гела против целулит на Нивеа с L-carnitine и ми се иска да чуя някакви мнения от хора, които са  го ползвали. На листовката пише, че се постига видим ефект след месец, доколкото си спомням newsm78.
А лепенките за по-дълготраен ефект ползвате ли? И колко струва в България този гел на Нивеа, ми е интересно?

# 1
  • Мнения: 1 906
Теми за Нивея има няколко. Във всички съм писала, че НЕ съм доволна! При мен гела нямаше никакъв ефект. За лепенките нищо не мога да кажа, защото не съм ги ползвала, но и не бих.
В България гела е около 15 лв (поне аз за толкова си го взех).

# 2
  • Pb
  • Мнения: 1 183
Ползвах го миналото лято. При мен ефект имаше, дори приятелят ми забеляза. Е, не беше чудодеен ефекта, не успях да кажа "Bye, bye", но и не съм очаквала, че ще стане с 1 гел. Ако трябва сега да си пак да си взема, ще пробвам нещо друго.

# 3
# 4
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Ползвала съм - ефект никакъв. Други по-евтини продукти са къде къде по хубави.

# 5
  • Мнения: 3 537
Не съм доволна, нямаше ефект и при мен!

# 6
  • Мнения: 1 352
Благодаря за линка и за отговорите Peace.

# 7
  • София
  • Мнения: 5 915
И аз не забелязах ефект миналата година, вярно, че не бях особено упорита, но поне една опаковка измазах...

# 8
  • Мнения: 59
Теми за Нивея има няколко. Във всички съм писала, че НЕ съм доволна! При мен гела нямаше никакъв ефект. За лепенките нищо не мога да кажа, защото не съм ги ползвала, но и не бих.
В България гела е около 15 лв (поне аз за толкова си го взех).

Хм.. Странно е че е толкова евтин в Германия струва десет евро

# 9
  • sofia
  • Мнения: 4 296
При мен ефекта беше изглаждащ,кожата ми стана абсолютно неграпава и гладичка,но и целулита ми беше малко

# 10
  • Плевен
  • Мнения: 239
Аз не съм доволна. Нямаше ефект при мен. Naughty

# 11
  • Мнения: 447
При мен също  нямаше ефект  Sad

# 12
  • Мнения: 1 352
Хм.. Странно е че е толкова евтин в Германия струва десет евро



И в Холандия е 10 евро Thinking.

# 13
  • Варна
  • Мнения: 535
Никъф ефект smile3516

Общи условия

Активация на акаунт