Давате ли децата си на сборна група?

  • 1 603
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 722
И аз съм противник на сборните групи - не зная дали ще му е приятно и не искам да експериментирам - дори за седмица не го дадох на сборна група, когато правиха "чиста група" заради варицелата в яслата. Мисля че дете на яслена възраст по-трудно ще се адаптира към нови приятелчета и нови лелки.
Но пък и имам възможност да си ги гледам юли и август и двамата на чист въздух на село, та може би и това определя мнението ми. Ако ножа опре до кокал, сигурно ще запея друга песен.  newsm78

# 31
сега   за прьв пьт  ще  го  пусна  на  сборна  група  ясла    и   не  знам    как  ще  бьде      дано  се  адаптира   идано  им  обрьщат  внимание че  като  чета   постингите  ви  много  се  замислям

# 32
  • Мнения: 268
От понеделник е в сборна група и нещата са трагични. Имаме баба и дядо - пенсионери, но не желаят да я гледат 1 месец /тогава се завръщат нашите госпожи/, че щяло да му се увреди психиката на детето. А сега в какво състояние е - направо ми се плаче... Cry

# 33
  • Мнения: 318
Категорично-не,само в краен слyчай и то ако нямам дрyг вариант.От личен опит знам,че не смяната не се отразява добре в/y състоянието на децата,a и вниманието не е същото както в нормалните грyпи.

# 34
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Тази година - не, понеже ще му е за първи път. По принцип не съм привърженик на сборните групи!

# 35
  • София
  • Мнения: 981
Криси беше в сборна група като беше 2-ра група.От тогава само като чуеше,че няма да са в тяхната стая и ще са с други госпожи започваше да пищи.Никога след това не я оставих дори и за 2 дена в сборна група.

# 36
  • Варна
  • Мнения: 2 388
Категорично-не,само в краен слyчай и то ако нямам дрyг вариант.От личен опит знам,че не смяната не се отразява добре в/y състоянието на децата,a и вниманието не е същото както в нормалните грyпи.
Peace освен това и госпожите не са титулярките, а заместнички и това още повече влошава нещата (поне за моето дете)

# 37
  • Мнения: 214
Да - от 01.06. направиха сборна група в неговата - демек дойдоха по-големи от филиалите при тях. Веднага по-големите са започнали да ги наричат "бебета",  "вие сте малки", да им взимат играчките и т.н. Иван се засяга на "малък", защитава си приятелите и групата. Прибра се одран един ден, явно е имало пряк сблъсък с някое от новодошлите. Това не ме притеснява. Човек изпада в най-различни ситуации през живота си. И от всяка се учи на нещо.
През юли затварят - тогава го пращам на бабина градина в провинцията, август отново ще са сборна група и той ще я посещава, само живи и здрави да сме.

Общи условия

Активация на акаунт