болки в колената?

  • 24 211
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
Едва ли ще е реактивен арнтрит,защото при него не само болят ставите,но и се потдуват.На мен все ми се струва ,че всичките ти проблеми идват от болните ти сливици.Отиди пак при същия ревматолог и си искай да ти даде направление за изследванията,за който ти писах.Аз те предупредих,че никога не им се дават направления,но те са длъжни да го направят.Не може да се поставят диагнози на сляпо,камо ли пък да се лекуваш за гонартроза,защото не се знае дали изобщо си болна от точно това.Нужни са изследвания,които са скъпи и ще ти излязат около 100 лв без направление.Върни се при него и настоявай-досаждай му,докато не ти даде.

Пак съм аз, значи аз ходих при друг ортопед, той ми каза че нямам никаква гон артроза, ревматизъм или каквото и да е било сериозно заболяване, имам проблем с хрущала в колената, някакво износване, изриса ми Диклак хапчета и крем  и ги пих 5 дена и вече не би болят! В същото време настоявах и за изследванията, за които ти ми каза, направиха ми ги всичко изглежда нормално, само антинуклеарните тела засега не са ми излезли ставало за около 7 дена, но AST - 10, a SRP-високочуствителен тест - 4 - , кръвата картина е добра! категорично се отхвърля артрит и ревматизам!
Сега чакам антинуклеарните антиела да видим дали ще се отхвърли и възможноста за някакво автоимунно заболяване!
А относно ставите, лекаря каза да си пазя колената и да не  ги натоварвам- просто това ми е слаботао място, да се храня здравословно и да хапвам - джолани Sick, това е за хрущялите в човешкото тяло. А аз както, много много не обичам месо! Уф незнам, сега ще чаком и последните резултати!

# 16
  • Мнения: 1 428
Радвам се ,че си добре.Изследванията наистина ти са супер,но това рушене на ставния хрущял трябва да се спре с някакви препарати като Артростоп,Картилазин и др.,за да не напредва .Диклака не е решение,защото той само спира временно болката,защото действа върху чувствителността на ставата.Според мен ти трябва препарат,който да способства за възстановяването на синовиалната течност в ставите.

# 17
Радвам се ,че си добре.Изследванията наистина ти са супер,но това рушене на ставния хрущял трябва да се спре с някакви препарати като Артростоп,Картилазин и др.,за да не напредва .Диклака не е решение,защото той само спира временно болката,защото действа върху чувствителността на ставата.Според мен ти трябва препарат,който да способства за възстановяването на синовиалната течност в ставите.

Благодаря ти много, страшно много ми беше от полза  bouquet
Само да излязат и последните резултаати и ако всичко е ок- ми казаха да пия хрущял от акула, и да се храня здравословно!! Naughty

# 18
  • Мнения: 329
Преди няколко месеца се събудих една нощ с болки в коленете.Ревах от болка. cry На сутринта си взех NeOx и се оправих.При застудяване също ги усещам. Аз съм на 21 години. Говорих с позната аптекарка и тя ми сподели,че много болести,характерни за възрастни хора,започват да се наблюдават при по-младото поколение.Заминах преди 1месец за Испания на топличко  smile3502   newsm03

# 19
Аз съм на 16 години и вече почти година колената ме болят,но не  го забелязвах!Преди три месеца обаче болките доста се увеличиха.Странното е,че едното коляно ме боли повече от другото и никога двете колена не са ме боляли едновременно.Не спортувам нищо,не се натоварвам.Не съм карала никакви ангини и се чудя какво става.Ако някои може да ми помогне,ще му бъда мн благодарна Simple Smile

# 20
  • Мнения: 1 817
И аз боледувах от ангина и след това започнаха да ме болят и да ми се подуват колената, а при лошо време някой път не мога дори да клекна  Sick !
Силве, би ли ми дала координатите на докторката на мъжа ти? Благодаря ти!  bouquet

# 21
  • Мнения: 11
FLEXART-preparat s vsichko neohodimo za stavite
v aptekite go ima

# 22
  • София
  • Мнения: 2 430
FLEXART-preparat s vsichko neohodimo za stavite
v aptekite go ima
Ти да не си рекламно лице,че навсякъде пишеш за този FLEXART,има лекари,които поставят диагноза и назначават съответното лечение Peace

# 23
хора днес на мъжът ми му поставиха диагноза" субхондрална остеосклероза"някой чувал ли е какво е това.Болят го ставите най-вече колената и лактите и се подуват разчекнаха го от снимки и изследвания и всеки казва "Защо куцаш като ти няма нищо"Януари му правиха операция на скъсан минискус на Горнобанско шосе-ортопедията от тогава е на Пиаскледин и Трфлекс възстановява се чудесно но болката е постоянна.Последно ревматолога днес каза" субхондрална остеосклероза"какво е това даите ни съвет.Благодаря

# 24
  • Мнения: 11
Ne sum reklamno litse,no sum lekar i se draznia
zashtoto vseki gleda kakvo se raklamira po tv i ticha i kupuva,a sled tova ne mu pomagalo-ami kak shte mu pomogne kato niama nishto  v tezi tabletki pochti.
FLEXART-preparat s vsichko neohodimo za stavite
v aptekite go ima
Ти да не си рекламно лице,че навсякъде пишеш за този FLEXART,има лекари,които поставят диагноза и назначават съответното лечение Peace
FLEXART-preparat s vsichko neohodimo za stavite
v aptekite go ima
Ти да не си рекламно лице,че навсякъде пишеш за този FLEXART,има лекари,които поставят диагноза и назначават съответното лечение Peace

# 25
Аз съм на 16 години и вече почти година колената ме болят,но не  го забелязвах!Преди три месеца обаче болките доста се увеличиха.Странното е,че едното коляно ме боли повече от другото и никога двете колена не са ме боляли едновременно.Не спортувам нищо,не се натоварвам.Не съм карала никакви ангини и се чудя какво става.Ако някои може да ми помогне,ще му бъда мн благодарна Simple Smile
Аз съм на 16 години и вече почти година колената ме болят,но не  го забелязвах!Преди три месеца обаче болките доста се увеличиха.Странното е,че едното коляно ме боли повече от другото и никога двете колена не са ме боляли едновременно.Не спортувам нищо,не се натоварвам.Не съм карала никакви ангини и се чудя какво става.Ако някои може да ми помогне,ще му бъда мн благодарна Simple Smile

И аз имах сащите проблеми и ги получих когато бях на 16 а сега съм на 23 и ме приеха в болница заради това и ми казаха че имам сакроилиит или поне това показа ренгена, още нямам окончателна диагноза.Моят съвет е отиди на лекар- болките няма да минат.Аз ходих много пъти и винаги ми казваха че нищо ми няма правиха ми снимки на колената правиаха ми изследвания и нищо не излизаше докато не влязох в болница и не ми направиха снимка на гръбначния стълб и така забелязаха измененията.

Общи условия

Активация на акаунт