бебе и компютър

  • 976
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 265
майчета,искам да ви попитам дали компютъра вреди на детето,както го приспивам на 1-1,5 метра от монитора?моля ви пишете,много се чудя.поне ,ако  евредно да сменя обикновения ни монитор с плазмен-знам,че поне те не облъчват така.благодаря ви.

# 1
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 459
Темата не е за тук Naughty
Не се притеснявай нищо няма да му стане на бебето от монитора Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 5 079
Спокойно, синът ми си отспа на цица 9 месеца пред компа и му няма нищо! Laughing

# 3
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
винаги сме имали поне 2 компютъра вкъщи... по едно време и 3. Старая се да го предпазвам ама това означава и да не работя ли? А и телевизора е вреден... и мобилните телефони... и микровълновата... мисля че това са неща с които живеем и не съм се притеснявала от това ще му навреди.

# 4
  • Мнения: 1 924
Пфу...и моят син виси с мен пред компютъра доста време...

# 5
  • Мнения: 22 343
По принцип не е добре да стои бебето пред компютър. Каквито и защити да има екрана все пак излъчва вредни емисии, да не говорим че и шумът от вентилаторите е отвратителен. Дори мен ме заболява главата след продължително стоене в стая с включен комп.-

# 6
  • Мнения: 1 230
За информация - лъченията ПРЕД монитора са намалени и се регулират от защитата, която има екрана (така е от години). НО защита от лъченията ЗАД монитора НЯМА (при обикновен такъв). Така, че по-добре премести екрана така, че бебето да не е зад монитора.

# 7
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Моята дъщеря също прекарва доста време с мен на компютъра и нищо й няма.....

# 8
  • Мнения: 1 924
За информация - лъченията ПРЕД монитора са намалени и се регулират от защитата, която има екрана (така е от години). НО защита от лъченията ЗАД монитора НЯМА (при обикновен такъв). Така, че по-добре премести екрана така, че бебето да не е зад монитора.

Това е любопитно.

# 9
  • Мнения: 54
Моята дъщеря също прекарва доста време с мен на компютъра и нищо й няма.....

И ние сме така

# 10
  • Мнения: 100
За информация - лъченията ПРЕД монитора са намалени и се регулират от защитата, която има екрана (така е от години). НО защита от лъченията ЗАД монитора НЯМА (при обикновен такъв). Така, че по-добре премести екрана така, че бебето да не е зад монитора.
  Peace Абсолютно взирането в екрана е по-вредно за мама отколкото за бебо не се притеснявай:)

# 11
  • Мнения: 2 677
Ох, до болка ми е втръснало да пиша по такива и подобни теми...
Няма нищо вредно в днешните технологии.

# 12
  • Мнения: 209
моето бебе също спи в една стя с компа, какво да се прави имаме две налични- малка всекидневна с кухненска ниша и друга!така че ние като я приспим си полягаме и си пускаме по някое филмче без звук!сигурно не е много полезно, ама да свиква, едва ли в парка е подложена на по-малко вредности, имайки предвид колко е замърсена околната ни среда! family Wear Umbrella alert

# 13
  • Мнения: 5 362
Няма проблем.Няма какво да му стане на детето.

# 14
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Нищо няма да му стане на бебето ти.Почти всички от този форум са така.

Общи условия

Активация на акаунт