Нутрилон 1 нутриция или Нутрилон Омнео 1?

  • 4 312
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 402
 Здравейте отново. Този път въпросът ми е специално към майките, който хранята с Нутрилон. В един каталог видях че има 2 вида, единият Нутрилон 1 а другият Омнео. Освен в цената, каква друга е разликата Wink и кое да предпочета?
 Благодаря!

# 1
  • Мнения: 27 524
Нутрилон е обикновеното мляко. Хубаво е.
Омнео е по-хубаво, няма запек, по-малко колики, но е и по-скъпо. Ако детето ти няма проблеми, Нутрилон е ок. Ако е по-нежно и проблемно и парите не са проблем - Омнео!

# 2
  • Мнения: 402
Все още не могада разбера дали вси1ки прояви при лени са нормални и дали са показател че е по нежна и капризна. Може би ще почна с по скъпото. Не казвам че тъна в пачки но все пак имам едно детенце Simple Smile. Пък ще видим.

# 3
  • Мнения: 27 524
Разбира се  Hug

# 4
  • северно море
  • Мнения: 321
Здравей Лора,аз давам на моето детенце Нутрилон-Омнео ве4е 2 месеца и половина.Много сам доволна.Заслужава си парите Peace

# 5
  • Мнения: 174
Прочетох въпросите ти.
 Относно захарта в млякото- пълен абсурд- лекарят ти не знае какво е Адаптитано мляко!!!
Относно запека- чела съм, че е често явление при бебетата в 1-вия, 2-ия месец- преминава.
Относно смяната на АМ- не смятам, че трябва да се сменя, защото си мислиш ,че предизвиква запек- следващото също може да предизвика запек, повръщане... а всъщност това са нормални неща при кърмачетата. Не знам дали е добра смяната на АМ- просто така, да е по- доброто.

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 343
И аз не тъна в пачки,но за храната на бебо съм безкомпромисна,давам ОМНЕО.Но все пак ако нямате проблеми с повръщане,запек или колики можеш да пробваш и с обикновеното.

# 7
  • Мнения: 100
Бебка имаше запек и честичко повръщаше след хранене давам и Омнео , доволна съм , а и тя както изглежда. Пробвах и с обикновения Нутрилон , но тя не го искаше .

# 8
  • Мнения: 402
Аз вече се насочих към обикновеното, та да видим. За сега реших така,защото като се опитвам да я кърмя все още, след като и додам от АМ, тя почти винаги не го дояжда. Може би не сам правя, иначе щях да взема от Омнео.
Абе и аз не искахда сменям млякото но много ми се мъчи детенцето, и скам да видя дали ще има промяна. А ако си хареса нутрилона какво значение има че е яла до скоро Фризото. Знам че са нормални доста от проявите, но ще бъда по спокойна ако пробвам Wink. мерси все пак за съветите и мненията. Много ми помагате всички наистина Simple Smile.

# 9
  • София
  • Мнения: 9 107
Ние бяхме на NAN HA, но от 2 дни сме на Nutrilon Omneo. Разликата между него и обикновеното според моите проучвания е, че Омнеото е за деца предразположени към алергии, които повръщат по-често или имат запек. Аз го взех заради прдразположеността към алергии. Иначе щах да купя обикновеното.

# 10
  • Мнения: 402
Аз реших да мина на Нутрилона оснвно заради затрудненото изхождане и коликите. дано да го хареса и да да има промяна Wink. Първоначално мислях да взема направо Омнео но както вече споделих все още се занимавам с кърмене и обикновено риготвената доза остава. Като приключа с този ад,наречен смесено хранене, може и да ни9на на по скъпата версия Simple Smile. Ако не съм права да казвайте.
По пинцип имам разни питания относно проблема кърмене с дохранване но явно ще пусна нова тема Wink

# 11
  • северно море
  • Мнения: 321
Аз не съм съгласна 4е Омнео е за деца предразположени към алергии.Има специално хипер алерген се казва и пак е на Нутрилон. Peace

# 12
  • София
  • Мнения: 9 107
Къде го има това?

# 13
  • Мнения: 27 524
Аз не съм съгласна 4е Омнео е за деца предразположени към алергии.

Така е, не е такова.

# 14
  • северно море
  • Мнения: 321
Ами тук в Холандия,аз си мисля 4е и в БГ го продават newsm78 В лилава опаковка е и е предназна4ен за деца склонни към алергии.

Общи условия

Активация на акаунт