Най - хрупкавите тиквички!

  • 55 945
  • 94
  •   1
Отговори
# 15
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Ще се пробва в най-скоро време. Ама, Буболина, тамън бях се разтърсила за рецептата за картофките ти, сега пък тиквички... Мммммммммммммм  bouquet

# 16
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Ако нямате време да ги чакате  може да направите като мен - отупвам парченцата в брашно, потапям ги в купичка със студена вода и пускам в горещото олио . След изпържване ги подреждам в чиния с няколко салфетки - чудно хрупкави и не много мазни.

# 17
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Буболина, ама те супер бе!   bouquet

# 18
  • Мнения: 465
Страхотни са!!!!

# 19
  • Мнения: 431
Днес ще ги пробвам и аз  Wink

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Аз ще пробвам утре,ама вече нямам търпение.

# 21
  • Мнения: 3 268
Още довечера ще ги пробваме.Изглеждат страхотно!Към тях ще поднеса следния сос:Счуквам 3 скилидки чесън,наситнявам половин връзка копър и смесвам с 1 кафена чашка зехтин или олио.Слагам и малко сол.С това заливам тиквичките.

# 22
  • София
  • Мнения: 256
аз не ги топя предварително във вода. Овалвам ги в брашното и ги редя върху хартия да поседят малко.

# 23
  • дълбоко,дълбоко в прованса
  • Мнения: 190
Буболина, благодаря!Тази вечер ги направих и станаха страхотни.

# 24
  • София
  • Мнения: 4 423
Е, браво, радвам се  bouquet

# 25
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Ако нямате време да ги чакате  може да направите като мен - отупвам парченцата в брашно, потапям ги в купичка със студена вода и пускам в горещото олио . След изпържване ги подреждам в чиния с няколко салфетки - чудно хрупкави и не много мазни.
Точно!Задължително в чинията в която ги вадите сложете салфетки.
А аз като ги вадя подреждам тиквичките прави една до друга(по стената на съда),така тиквичките от най-долния ред не поемат мазнината на тези които вадите в последствие.

# 26
  • София
  • Мнения: 4 423
 Peace, много добра идея, не съм се сетила - благодаря Hug

# 27
  • Мнения: 2 381
Буболина, Буболина ставам ти фен на кухнята.  Особено след картофките и тази рецепта  Laughing

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 260
Ммм обожавам тиквички.Нямам търпение да ги направя! Simple Smile

# 29
  • Мнения: 483
ще пробвам веднага, пържените тиквички са ми едно от най любимите неща за ядене, с кисело мляко, чесън и копър Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт