тапата

  • 1 159
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 546
какво представлява?

# 1
  • Мнения: 3 092
Няма да я сбъркаш , спокойно. WinkЩе ти я опишат по няколко различни начина .
В моя случай си приличаше на тапа , цвета и бе кървав - не се и усъмних че е тя . Sick

# 2
  • Мнения: 469
Така и не я видях след две раждания. Simple Smile

# 3
  • вкъщи
  • Мнения: 2 453
ами хери мойта тапа беше розова слуз и после едно розово течение.най вероятно си спукала някой кръвоносен съд,щом е било еднократно.

# 4
  • Мнения: 296
Не всеки вижда "тапата", явно при някой пада преди самото раждане. При мен започна да пада по-малко в продължение на 5-6 дена. Нещо подобно като по-гъсто течение е, слузесто едно такова, даже някой беше ми го описал като сапол. На цвят все си беше червеникаво от тъмно червено до розово може да е.

# 5
  • Мнения: 2 631
Най-точното описание, на което съм попадала във форума - прилича на парче памук, натопено във розова вода - като консистенция и цвят.
Определено ще я различиш - не е като обичайно течение напр.

# 6
  • Мнения: 1 243
Moита тапа представляваше нещо бяло с розови нишки  Peace

# 7
  • Мнения: 1 081
Изобщо не я видях, но тя изхвръкна докато спях и като шурнаха водите иди че гледай за тапи.

# 8
  • Мнения: 393
  При първото раждане не я видях,но сега при второто я видях върху превръзката,която си бях сложила за да не се подмокря цялата докато стигна до болницата,че водите ми леко изтичаха.При мен беше наистина като сопол,леко розов.

# 9
  • Мнения: 617
Подобна на слуз - розова течност. Наистина няма как да я сбъркаш

# 10
  • Мнения: 209
не съм видяла никаква тапа в общата суматоха, но ако започнеш да раждаш, няма да се объркаш за какво става въпрос! Simple Smile

# 11
  • Мнения: 5 362
Тапата ми падна един ден преди да родя.И я видях.Розово-червеникава,гъста слуз.

# 12
  • Мнения: 27 524
Така и не я видях след две раждания. Simple Smile

И аз.  Simple Smile

# 13
  • Мнения: 215
При мен падна един ден преди да родя. Ходих да пишкам и я видях на хартията - като слуз, наистина, но при мен не беше розова, а беличка си, леко белезникава. И така се развълнувах, че моментът наближава...  Hug

# 14
  • Мнения: 689
Няма начин да я сбъркаш, не е като обикновено течение, както вече са ти казали момичетата. При мен пада по малко в продължение на 1 седмица. Представляваше слузесто образувание (даже не бих го нарекла течение, защото беше доста гъсто), белезникаво-прозрачно, на моменти червеникаво-кафяво.

Общи условия

Активация на акаунт