На плаж Бургаски се печем и на бира форума четем

  • 12 025
  • 281
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 917
Момичета, за утре ще ми трябва кожен лекар! Препоръчайте ми някой от който сте доволни от опит! Нямам време да пиша сега друго- за срещата все още незнам - може да съм с малкия!

отиди в кожното, зад трета поликлиника по едни стълбички надолу се слиза - там са добри лекарите, но ако е за бебче не мога да ти препоръчам. Ние с малката имахме проблем преди и къде ли не съм я мъкнала, накрая педиатър Калудова ми свърши най-добра работа

# 16
  • Мнения: 742
запис и от мен  Party

Момичета много се извинявам но ме отпишете от списъка  Cry много лошо съм се подсякла от вътрешната страна на бедрата не ме мога да си сложа панталон и ходя много разкрачена от болка  Cry
миличка, купи си бебе тан/Baby Tan, 1.20 lv/, после и за бебчо можеш да го ползваш, мажи се, ще ти облекчи за нула време.

Протриването е заради потенето в жегите. Когато зарастне, пробвай да се мажеш с рол-он против изпотяване там. На мен ми помагаше.

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 145
Привет,
и аз в новата тема да се включа.
Хубав ден

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 6 303
За колко човека да запазя ?

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 6 303
Момичета, за утре ще ми трябва кожен лекар! Препоръчайте ми някой от който сте доволни от опит! Нямам време да пиша сега друго- за срещата все още незнам - може да съм с малкия!


Зависи от проблема какъв е ,там където ти е казала Бубичко е диспансер и има винаги лекар,ходила съм там при Орешкова ,също и на 3 етаж д-р Пейчева в 3та поликлиника ,ходила съм и при Капкова в Св.София .

# 20
  • Мнения: 5 713
За колко човека да запазя ?

Чакай да видим още колко ще отпаднат.

Амелия
Галхен
Бубичко
Солеада
Тити
Снежи
Люсил
Тадела
Карим
Тедка
Яна
Цачи
Синара
аз

Засега 14.

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 6 303
Запазих на Мърфи маси до пързалките,за 18 часа петък 08,06 ,засега 2 маси -12 места са ,казвайте ако се увеличим много докато е време да запазя още 1 маса  Wink


Ще почвам работата,обадиха ми се  Crazy

# 22
  • Мнения: 917
Запазих на Мърфи маси до пързалките,за 18 часа петък 08,06 ,засега 2 маси -12 места са ,казвайте ако се увеличим много докато е време да запазя още 1 маса  Wink


Ще почвам работата,обадиха ми се  Crazy
ХАЙДЕ ЧЕСТИТО ЗА НОВАТА РАБОТА
МНОГО ПАРИ ДА ВАДИШ И ДА ИМАШ ВРЕМЕ ДА ГИ ХАРЧИШ
аз в 18ч съм там с малката

# 23
  • Мнения: 5 713
Ееееее супер, Галхен, браво. Честито!

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 6 303
Мерси  Heart Eyes ,отивам да пием кафе и да почерпя едно момиче ,което работи под нас,че ми даде много кураж !

# 25
  • Бургас / Славейков
  • Мнения: 743
Хоп и аз в новата тема.От 4 дни Мими ходи на ясла.Плаче като я оставям ,ама няма как.От утре ще стои цял ден та да видим.Първия ден се шмугнала през вратата и избягала в коридора Mr. GreenДано я опазят, че на тях разчитам да я гледат.Живот и здраве и аз ще почвам работа на 18 , малко сме в пререкания с мъжо, за работата ама да видим какво ще стане.Връщам се на старата си работа ,защото ми е удобно работното време и ми е до вкъщи.

# 26
  • Мнения: 451
 МЕКИТА И АЗ ТАКА СЕ ПОДСИЧАМ КАТО ХОДЯ С ПОЛА - ОТ КИЛОГРАМИТЕ! СЛОЖИ СИ БЕБЕШКА ПУДРА - АЗ ПОЛЗВАМ НА НИВЕЯ! МНОГО МИ ПОМАГА! КАТО БЯХ БРЕМЕННА Я ПОЛЗВАХ! И СЕГА ПАК МИ СЕ НАЛОЖЕ - И ПАК ПОМОГНА

# 27
  • Мнения: 5 713
Абе всички се върнахте на работа, само аз мързелувам. Като си представя, че по това време не трябваше да съм тук... Confused

# 28
  • България
  • Мнения: 3 620
Здравейте , мами  Laughing
Нещо не се намерих в списъка на пишещите мами  Sad
А часа и мястото за срещата са удобни. Отвън ли ще запазвате маса? Ако дребната е спокойна може да наминем  за малко  Laughing

# 29
  • Мнения: 5 713
Да, отвън.
Идвай, идвай. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт