Бременна ли съм?

  • 1 887
  • 49
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 919
Честито лека и безпроблемна бременност ти желая  bouquet

# 46
  • Мнения: 200
Лили, честито! Лека бременност и скоро едно красиво и здраво бебче.

# 47
  • Мнения: 9 973
аз ще влизам в 8-я и по-широчка блузка няма как да видиш,че съм бременна,така че има време Peace

# 48
Здравейте. Аз също имам съмнения за бременност, само че при мен е нежелана... не още. Знам, че не можете да кажете "да, бременна си" или "не, не си бременна", но моля да споделите мнения...
Цикълът ми обикновено е не повече от 24-25 дни. Последно дойде на 14 май. След края на кървенето последва период от около седмица с доста активен полов живот. Самите контакти винаги бяха с презерватив, но по време на "играта" преди това (преди поставянето на презерватива) забелязах капки бяла слуз от пениса (май на всички е ясно какво е това)...
Преди около 2 седмици се събудих със силни болки в гърдите (най-вече зърната). Освен това напоследък имам ужасно силен апетит и се чувствам много отпаднала. От два дни усещам тъпа болка в корема ниско долу.
Днес вече е 29-ят ден и все още не ми идва... Знам (а и имам точно такива наблюдения върху себе си), че при активен полов живот цикълът се стабилизира на 28-дневен... и може би е нормално, че още не ми идва... Но всички останали симптоми много силно ме притесняват.
Знам също, че с паниката си мога да предизвикам закъснение на цикъла. Освен това, доколкото съм на ясно, още е рано за тест, а и лекарят още не може да определи... Аз обаче се побърквам от неизвестността.
Не знам какъв е шансът от тези капки, които неизбежно са попаднали по кожата ми (включително в близост до влагалището) в мен впоследствие да са попаднали сперматозоиди и да е станала ГОЛЯМАТА беля...
Моля споделете опит и мнения!

# 49
  • София
  • Мнения: 1 877
Според мен, ако ти идва обикновено на 24-25 дни - 29 дни сега, означава, че има около 4-5 дни закъснение, следователно можеш да пробваш да си направиш тест (попитай в аптеките за едни двойни тестове, с две контролни лентички, та да можеш да повториш теста след седмица). Но ако "белите капчици" са били само "в близост до влагалището" вероятността е много много малка нещо да е станало.

Но за да си сигурна - тест Peace!

Общи условия

Активация на акаунт