Крем за мазна/смесена кожа за лятото

  • 4 437
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 220
Karmen , кажи от къде си ги закупила, до сега не съм срещала никъде тази козметика.

# 16
  • Мнения: 238
с смесена коjа съм. Nivea Aqua Beauty,Hаскоро го купих и съм много доволна,но май е без защита

# 17
  • Мнения: 5 362
Karmen , кажи от къде си ги закупила, до сега не съм срещала никъде тази козметика.
В по-големите хранителни вериги магазини ги има продуктите на Евелин.
В козметичните магазини също.

# 18
  • Мнения: 4 358
Аз ползвам на Юсерин хидра мат СП 15, мисля че беше и съм много доволна.
Още един глас за Eucerin  Peace (кожата ми лятото е смесена)

Цената е висока, но кремчето е икономично - на мен ми стига за поне 2 месеца.

# 19
Karmen , кажи от къде си ги закупила, до сега не съм срещала никъде тази козметика.
Aми аз съм от Айтос,тука го има по магазините за козметика и в аптеките също.

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Neutrogena  Peace Миналото лято бях много доволна от него, сега пак ще си го взема. Изключително леко кремче, по-скоро емулсия овлажняваща.

Би ли казала как точно се казва това кремче, че се заинтригувах!
 Hug

# 21
  • Мнения: 5 362
На AVON,от серията Clearskin имам едно кремче за мазна/смесена кожа,с SPF 15.Много съм доволна от него.То е и с лек тониращ ефект и матира мазните участъци.

# 22
  • Countryside
  • Мнения: 11 626
Единсвеният крем от който съм доволна е Супердефенс на Клиник за 3/4 тип кожа. Е нема такъв крем, един път е просто Peace Много доволна - хем хидратира, хем матира, хем има фактор 25, хем и антиоксиданти  Mr. Green  Препоръчвам, само че цената му е малко височка - 85лв за 50мл, обаче ми стига за 3 месеца  Mr. Green

# 23
  • Мнения: 1 724
Единсвеният крем от който съм доволна е Супердефенс на Клиник за 3/4 тип кожа.

Същият крем ползвам от скоро води се за "combination oily/oily skin" и съм много доволна, като се има предвид че моята кожа освен мазна е и проблемна. Заслужава си парите  thumbsup В ягодката цената му е около 50 $.

# 24
  • Мнения: 3 157
колко висок фактор искаш?Много ли ти е светла кожата-юсерин вече ти го казаха,има и на виши 15фактор кремче за склонна към омазняване-леко матира за да не ти лъщи кожата.Предполагам,че и на всички останали мед.козметики има кремчета за теб:)))

# 25
  • Мнения: 220
Мерси за инфото, мисля като свърша сегашния /между другото изобщо не съм доволна от него  - garnier/, да си го закупя.

# 26
  • Мнения: 2 926
Виши - Нормадерм

# 27
  • Под тепетата
  • Мнения: 336
на Орифлейм Optimals-дневен и нощен.Те даже се водят гел с фактор 8,препоръчвам.

# 28
  • Мнения: 65
Крема на Виши е супер - Нормадерм. Друг хубав, лек, хидратиращ и матиращ е на Мерк- Ексфолиак жълта кутия, слънцезащитен-за смесена кожа с матиращ ефект-около 21-22 лв.
На Рок- Хидра плюс мат SPF 25. Рок имат и слънцезащитни с фактор 30 и 50 за мазна кожа- антибрийанс (против лъщене ) - 25/28 лв. За мазна кожа по-добре ползвай медицинска козметика, защото през лятото порите най-лесно се запушват и кожата се затлачва. После- бум на пъпки есента. 

# 29
  • София
  • Мнения: 1 057
Karmen , кажи от къде си ги закупила, до сега не съм срещала никъде тази козметика.
Не съм Кармен  Wink , но продуктите на EVELINE се продават в МОЛ София в "Пикадили". Виждала съм ги и в няколко малки магазинчета на пазара в Младост 1-А

Общи условия

Активация на акаунт