Действието на Регулон

  • 2 045
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 255
Привет, момичета ! Hug Аз съм в подготовка за ин витро по дълъг протокол. В продължение на 21 ден изпих опаковка Регулон. Прегледът установи, че единият ми яйчникик не е подтиснат, все едно не съм пила противозачатъчно и има два големи фолекула. Ще пия втора опаковка. Ако знаете нещо по темата, моля ви пишете.

# 1
  • Мнения: 3 376
Калианна, каква е идеята на пиенето на Регулона преди ин витро? Защо трябва той да блокира яйчниците, няма ли преди процедурата да ги блокират с Диферелин?

# 2
  • Мнения: 1 950
А някакъв депо препарат няма ли да ти бият? Как така само с противозачатъчни ще подтиснете хипофизата?

# 3
  • София
  • Мнения: 727
Предполагам, че регулонът е за подтискане дейността на яйчниците, не на хипофизата.
Аз също пих един месец регулон преди иксито, към 16 ден от приема на регулона /след преглед/ започнах успоредно и диферелин за подтискане на хипофизата.
При мен не се наложи втора опаковка противозачатъчни, но имаше момичета, които пиха по два месеца, така че не се притеснявай. Явно понякога се случва.
Успех на процедурата!

# 4
  • Мнения: 255
Да, точно така. Това е по дълъг протокол. Противозачатъчното е за подтискане на яйчниците, а след това ще пия Декапептил за подтискане на хипофизата. Значи и на други се е случвало да пият втора опаковка противозачатъчно. Благодаря Ви, успокоихте ме. Hug

Общи условия

Активация на акаунт