Какво да подаря на мъжа ми за годишнината ни ?

  • 7 723
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
подари му СПА процедури или някакъв по-интересен масаж.

# 16
  • Мнения: 4 668
Момичета  Hug страхотни идеи  Peace
Сега поне имам над какво да помисля ! Чак ме хваща срам , колко съм скучна  Embarassed
Наталия  Hug много еднакво мислим ! Това , което си изброила съм му го набавила  Flutter

За екскурзия няма време вече да се организираме , а и няма кой да гледа Мартин . Отделно , че ние доста скитаме насам - натам  Laughing

Решението ще е  нещо риболовно/ то все около това си се въртят моите идеи / + нещо интересно , като някакъв масаж  !

Тази лодка с дистанционното е супер ! Ама никъде не съм виждала  Rolling Eyes

Все пак , ако има още идеи ...



# 17
  • Мнения: 364
Тази лодка с дистанционното е супер ! Ама никъде не съм виждала  Rolling Eyes


В големите детски магазини ги има. Но май ще е по-добре първо да го попиташ за такова нещо.  newsm78
Така пък няма да е изненада!  ooooh!

# 18
  • Мнения: 4 451
Още една идея от мен, изпробвана! Поръчай торта от някоя сладкарница с еротичен мотив. Аз бях поръчала женско дупе с прашки (имаше и цици с и без сутиен и т.н.). Трябва да ти кажа, че голям смях падна, когато мъжът ми я видя. Веднага захапа шоколадовото дупе hahaha.
Други идеи от мои приятелки - серенада под прозореца (ако живеете в къща, разбира се Laughing) с любима ваша песен. Можеш да поръчаш на музиканта (музикантите) така да ви събудят. Или портрет от момента на подписването (за това нямаш време, че рисунките стават бавно).
И моят е запален рибар и ти казвам от опит, че нищо не го радва толкова, колкото нещо рибарско, каквото и да е то.

# 19
  • Мнения: 236
щом е риболовец му подари някаква готина палатка+малко котлонче на газ да може да си прави чайче,кафенце като е на риба.

# 20
  • Мнения: 4 668
И моят е запален рибар и ти казвам от опит, че нищо не го радва толкова, колкото нещо рибарско, каквото и да е то.
Струва ми се , че и при моят ще е така  Peace
Колкото до тортата - няма да му направя никакво впечатление  Thinking

# 21
  • Мнения: 369
Колкото до тортата - няма да му направя никакво впечатление  Thinking

Хехе, значи не само ние двете мислим доста еднакво, ами и мъжете ни си приличат.  Hug И на моя не би му направило никакво впечатление, ако му подаря нещо перверзно или с голи мацки, дори би ми се скарал и би му било противно да яде такава торта (не, че изобщо обича торти).  Heart Eyes

Обаче това ме подсети за подаръка, който му направих за 18-тия рожден ден. Преди това той много се беше запалил по БМВ-тата и ми разправяше, че иска БМВ и на никого няма да дава да припари дори до колата.  hahaha Та аз му подарих БМВ, ама торта във формата на БМВ 5-ица! Подарих му я заедно с газов пистолет (с халостни патрони), за да си брани "колата". Стана голям бъзик и той много се зарадва и изненада! И беше добричък, даже ни позволи да се приближим дооооста до БМВ-то му. (та дори да го изядем) Joy

Общи условия

Активация на акаунт