ХАЙДЕ НА ЛУНАТА- 08.06. / петък / от 14.42 ч.

  • 3 986
  • 138
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 099
ЛУННА ДИЕТА

Това е най-лекият и лесен начин да удържиш апетита си в юздите, а теглото - в благопристойните рамки. Само веднъж месечно - по пълнолуние - използвай диетата (течност минус сол и захар) и 2 килограма от излишното ти тегло ще изчезнат като с вълшебна пръчица! И ако в останалите дни имаш късмета и силата на волята да обуздаеш апетита си, то сама можеш да сметнеш: за една година имаш реалния шанс да свалиш 24 килограма ненужно тегло.


По пълнолуние

Енергията на Луната предизвиква не само отливи и приливи на океанските води, но и на течностите в нашето тяло. Тялото на човек почти на 80 % се състои от вода, така че то се подчинява на законите на природата ? и Луната. И затова в пълнолуние водата от организма се "отлива", ако не я задържаш, хранейки се със "суха храна" и не пиеш сладки, солени и алкохолни напитки. Не се напълнява,ако преди пълнолуние и в самия негов ден не се яде много. След пълнолуние апетитът се усилва сам по себе си - това е неизбежно, но тъй като Луната в тези дни се смалява, то и теглото ти няма да се увеличи.


От новолуние до пълнолуние

Времето на растящата Луна е отличен период за провеждане на общоукрепващи процедури, витаминна и лекарствена терапия. Организмът по-лесно усвоява лекарства и препарати, билкови отвари и чайове. В тези дни по-слабо се усеща болката, така че препоръчват именно в този период да се провержат всички хирургически действия.


От пълнолуние до новолуние

Когато Луната се смалява, настъпват естествените процеси по прочистване на организма. Това е най-доброто време за подмладяващи и укрепващи процедури. По-лесно се премахват шлаките от организма, вредните субстанции и елементи, които са попаднали в организма заедно с храната и напитките. А тъй като най-много "мръсотия" се натрупва в мастната тъкан, то организмът се освобождава от нея заедно с мазнината.


В деня на новолуние

Гладуването през този ден е много полезно за здравето. То предпазва от много болести. Може без ограничение да се пият различни напитки - мляко, билкови чайове, минерална вода - единственото важно условие е да не съдържат захар или сол. Течната диета ускорява и допълнително подобрява обмяната на веществата, помага за задържането на теглото, постигнато в пълнолуние. Енергията на пълнолунието и новолунието благотворно влияе на действията ти като цяло.

  

Тридневната течна диета е съобразена с лунните фази. Позволява да се свалят 3-4 килограма. Диетата е предназначена за отслабване след спиране на кърменето.

ПЪРВИ ДЕН
При събуждане изпийте чаша вода и сок от половин портокал,
Закуска – чаша кисело мляко и смачкана на пюре ябълка,
10 часа – сок от един портокал и един лимон,
Обяд – чаша зеленчуков сок,
Следобедна закуска 16.00 часа – чаша очистителен чай с лъжичка мед,
Вечеря – чаша цитрусов сок по избор,
преди лягане – чаша очистителен чай с лъжичка мед.

ВТОРИ ДЕН
При събуждане изпийте чаша вода и сок от половин портокал,
Закуска – чаша очистителен чай с лъжичка мед,
10 часа – сок от един портокал и един лимон,
Обяд – чаша зеленчуков сок,
Следобедна закуска 16.00 часа – чаша диуретичен чай с лъжичка мед,
Вечеря – смачкана на пюре ябълка,
преди лягане – чаша диуретичен чай с лъжичка мед.

ТРЕТИ ДЕН
При събуждане изпийте чаша антивъзпалителен чай с лъжичка мед,
Закуска – чаша кисело мляко и разбит на пюре банан,
10 часа – чаша сок от грейпфрут,
Обяд – чаша зеленчуков сок и сок от два портокала,
Следобедна закуска 16.00 часа – чаша антивъзпалителен чай с лъжичка мед,
Вечеря – чаша диуретичен чай,
преди лягане – чаша антивъзпалителен чай с лъжичка мед.

ХРАНЕНЕТО СЛЕД ТОВА:
За да запазите свалените килограми, след като приложите лунната диета, добре е да направите захранването постепенно с леко меню.
Забранени храни: картофи, пушени и топени сирена, алкохол, колбаси, мазни меса. За препоръчване е да се готви на пара.
Препоръчителни храни: плодове и зеленчуци, като се набляга на моркови, зеле тиквички, целина, зелена салата, домати, краставици. За овкусяване на салатите се използва зехтин.
Храната трябва да се приготвя така, че да запази вкусовите си качества без добавяне на много подправки. Препоръчителна е минералната вода.

Не забравяйте през всичките тези три дни да пиете колкото се може повече вода - минерална или изворна и прясно изцедени сокове (фреш).



Успех на всички и много минуси.

Последна редакция: чт, 07 юни 2007, 19:32 от mimival

# 1
  • Мнения: 3 453
Ихаааааааа браво Мими  bouquet

Записвам се!Чудна е станала темата!

# 2
  • Мнения: 2 099
Мерси Крисси, надявам се да хареса на всички.
И аз се записвам.

# 3
  • София
  • Мнения: 10 858
И аз.
Миналият път не лунувах, но сега просто нямам търпение!

# 4
  • Мнения: 624
И аз съм тук Simple Smile

# 5
  • Мнения: 1 680
и аз съм тук, дано този път успея Hug

# 6
  • Мнения: 393
Така , дочакахме темичката ... не , че без тема не може да се гладува .
Днес съм на черешки ... утре зареждам минералната вода и много търпение !
И никакво влизане в готварския , защото до преди малко точих лиги там .
Трябваше да реша какво да е менюто за рождения ден на баща ми , но явно ще изчакам до самата дата и тогава ще зяпам рецепти ! Mr. Green

# 7
  • Мнения: 252
И аз в отбора на лунатичките. Успех на всички утре Peace
П.П. А в каква фаза е луната?

# 8
  • Мнения: 928
mimival, страхотна темичка  smile3501 smile3501 smile3501
Записвам се в отбора, ама аз май не съм за тук, защото мисля да хапна някой друг плод, ще се опитам да са възможно най-малко де   newsm78

# 9
  • Мнения: 1 449
Айде и аз с вас, отдавна не съм лунувала!

# 10
  • Варна
  • Мнения: 1 858
След дълго отсъствие и аз се записвам Peace
Успех на всички  bouquet

# 11
  • Мнения: 685
Хей тъкмо влезнах да правя темичката и гледам Мимито сътворила красота  Hug
Аз ще лунувам, че ми се събра бая последните две седмици, но обещавам да намеря 2 минутки да ви напиша какъв е резултата!

Успех на ВСИЧКИ! ! !    bouquet
[/i]

# 12
  • Мнения: 351
 И аз се записвам.
 Откакто открих лунната диета, преди около 2 месеца, само веднъж пропуснах Peace.

# 13
  • Мнения: 11 535
Включвам се и аз. Laughing Часът този път е идеален.  Wink Успех на всички !

# 14
  • Мнения: 6 892
Аз пак ще кажа, че можете да сложите тази картинка в първия пост:


И предния път го казах, но си остана между страниците.
Иначе и аз ще лунувам. Между другото се отказах да правя лунуванията, които са от сутрин до вечер. Не ми се отразяват добре, чувствам се зле, а и винаги на следващия ден се нахвърлям на храната. А и не мога да се похваля с кои знае какви впечатляващи резултати, че поне да знам, че има смисъл. Но това лунуване започва следобед и ме устройва, смятам, че ще издържа.

# 15
  • Мнения: 2 099
Бухтичка сложих картинката, наистина е хубаво да я има. Съжалявам, че не се бях сетила. Peace
Момичета, намерих най-накрая и подготовката за лунната и я прибавих, знам че е вече малко късно за нея.

# 16
  • София
  • Мнения: 10 858
Мимивал, интересни неща си допълнила, благодаря ти Hug Не ги знаех!

# 17
  • Мнения: 434
Поздравления за темата,mimival !
Записвам се и аз,че нещо съм в застой.Дано се раздвижат нещата.
Леко лунуване на всички! newsm10

# 18
  • Мнения: 778
Браво, mimival, супер е, че темичката е съвсем навреме да ме мобилизира... И аз ще се включа. Лунувах успешно последните четири пъти ... Но този път се изложих още преди лунуването - изкуши ме едно парченце тортичка. Дано да не е фатално. Едно мъъъъъъъъъъъъъъничко парченце хапнах Sad.
Днес съм на 2 литра вода, кафенце, 200гр таратор и едно парченце тортичка.
Дано утре да няма изкушения!!!
Успех на всички лунатички и много минуси пожелавам!

# 19
  • Мнения: 624
Браво, mimival, супер е, че темичката е съвсем навреме да ме мобилизира... И аз ще се включа. Лунувах успешно последните четири пъти ... Но този път се изложих още преди лунуването - изкуши ме едно парченце тортичка. Дано да не е фатално. Едно мъъъъъъъъъъъъъъничко парченце хапнах Sad.
Днес съм на 2 литра вода, кафенце, 200гр таратор и едно парченце тортичка.
Дано утре да няма изкушения!!!
Успех на всички лунатички и много минуси пожелавам!


*Rozichka*-недей така де,не си се изложила,аз до сега все провали търпя,тази вечер ще хапна Нестле Фитнес,днес тичах редовните 4км,а утре,малиии,утре да видим ooooh! ooooh! ooooh!
Искрено желая успех на всички!Дръжте се дами Peace

# 20
  • Мнения: 634
Аййййде, запис в новата тема Simple Smile
Миналият път се справих отлично, цяла седмица я карам диетично и сега да видим утреееее Heart Eyes
Зарибих даже още 2 колежки от офиса, с тях май ще ми е по-лесно да си споделяме мъката от глада hahaha
Хайде, успех пожелавам от сега на всички, които мислят да се включат  bouquet Hug  bouquet Hug
Забеавих- поздравления за оформлението на темата!  bouquet

# 21
Записвам се и този път!  Peace
Успeх на всички и много минуси! Two Hearts

# 22
  • Мнения: 296
Записвам се и аз при вас. До сега не съм правила такава диета, миналата седмица я пропуснах, но утре ще пробвам и дано има хубав резултат. Peace

# 23
  • New Zealand
  • Мнения: 871
и аз съм в кюпа Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 10 858
Добро утро!
Аз започвам лунуването от сега, вече си пия кафето и няма да пия нищо друго, освен кафе и вода. Може и някое чайче.
Успех на всички!

# 25
  • Мнения: 814
И аз с вас !
Успешно и леко лунуване, за мен това е най - удобното като дни и часове време за диета! 
А после на черешките...

# 26
  • Мнения: 406
Добро утро и от мен! И аз съм в отбода днес. Почвам сутринта с кафенце. Евнтуално се замислям да си направя 200-250мл кремсупичка, че снощи не вечерях и да не припадна съвсем от глад...  newsm78 И после - цял ден водичка.
Този път наистина смятам да съм сериозна! Ако реша да се изкушавам ще влизам тук при вас да ме убедите, че мога да изкарам цяло лунуване  Hug

# 27
  • Мнения: 1 130
Урааа, луна! \не вярвах, че ще ми се случи аз да го кажа  Mr. Green Mr. Green Crazy\ - но последния път свалих -700 гр и с ограничения и постоянство и стриктно следене на кантара всеки ден \въпреки че не било хубаво да се меря всеки ден\ +по 2 л вода всеки ден  Laughing успях да ги задържа - така че сега започвам от задържаните - ха дано да е пак надолу - ха дано да е налоду за всички  - да свалите повече от мен миналия път  Heart Eyes Heart Eyes

# 28
  • Мнения: 235
 Добро утро на компанията лунатички!
Записвам се в отбора. Скоро не съм лунувала, а преди малко хапнах една палачинка с чая. Но обещавам това да е последно!!!

# 29
  • Мнения: 6 892
Добро утро на всички Grinning
Аз започвам тази сутрин от 50,6 кг, ще се изтегля и утре сутринта и вдруги ден.

# 30
  • Мнения: 778
Аз много хубаво я подкарах този път лунната диетае - хапнах си 4-5-6 бонбона още с кафето Sad!
Хайде сега отбора лунатички - кажете - да си скубя ли косите или да продължавам с диетата?!

# 31
  • Мнения: 621
Хайде и аз този път, ще си върна зелечуците в къщи и ще пробвам само на вода, дано да издържа Praynig

# 32
  • Мнения: 406
Аз много хубаво я подкарах този път лунната диетае - хапнах си 4-5-6 бонбона още с кафето Sad!
Хайде сега отбора лунатички - кажете - да си скубя ли косите или да продължавам с диетата?!

Не ги скуби, а се въоръжавай с водичка и продължавай стриктно. Така или иначе фазата почва чак в 14:42ч. Аз почнах с половин купичка супа сутринта...  Rolling Eyes Така че не си скуби косите, че ще взема и аз да се закъхаря  hahaha Joy

# 33
  • Мнения: 814
Аз много хубаво я подкарах този път лунната диетае - хапнах си 4-5-6 бонбона още с кафето Sad!
Хайде сега отбора лунатички - кажете - да си скубя ли косите или да продължавам с диетата?!
* Rozichka, остави си косицата намира, а продължавай - началният час е 14.42 Peace! Успех не само на теб, а и на целия отбор Peace Peace Peace!

# 34
  • Мнения: 778
Напоследък излагациите станаха много - то не беше тортичка снощи, а сега от сутринта я подкарах с шоколадови бонбони Sad...
Аз стигнах 48те мечтани килограма и взех да се разпускам Sad....
А-а-а-а-а-а, само бой за мене ....
Благодаря, Усмивчице за подкрепата Simple Smile!

# 35
  • Мнения: 778
И понеже късно видях - Мерси и на теб, Арита!
И успех на всички лунатички!!!
И ... не вземайте пример от мен Simple Smile

# 36
  • София
  • Мнения: 10 858
Добро утро и от мен! И аз съм в отбода днес. Почвам сутринта с кафенце. Евнтуално се замислям да си направя 200-250мл кремсупичка, че снощи не вечерях и да не припадна съвсем от глад...  newsm78 И после - цял ден водичка.
Този път наистина смятам да съм сериозна! Ако реша да се изкушавам ще влизам тук при вас да ме убедите, че мога да изкарам цяло лунуване  Hug

Можеш разбира се Mr. Greenкак да не можеш!
Щом аз мога, значи всички могат. Аз съм най-безволевият човек на света.

Розичка, стягай се, не се глези!  Heart Eyes

Днес съм много строга hahaha

# 37
  • Мнения: 634
Добро утро и от мен!  bouquet
За закуска съм на една ябълка, а за обяд съм си приготвила един домат и мааалко сиренце Blush

Едно въпросче-тази тридневна диета кога се прави- трите дни преди новолунието ли? ooooh!

# 38
  • Мнения: 778
Добро утро и от мен!  bouquet
За закуска съм на една ябълка, а за обяд съм си приготвила един домат и мааалко сиренце Blush

Едно въпросче-тази тридневна диета кога се прави- трите дни преди новолунието ли? ooooh!


Невидимка, диетката е три дни - един ден преди луната, по време на луната , и един ден след нея Simple Smile

# 39
  • Мнения: 634
Добро утро и от мен!  bouquet
За закуска съм на една ябълка, а за обяд съм си приготвила един домат и мааалко сиренце Blush

Едно въпросче-тази тридневна диета кога се прави- трите дни преди новолунието ли? ooooh!


Невидимка, диетката е три дни - един ден преди луната, по време на луната , и един ден след нея Simple Smile

Мерси, значи е за следващия път Simple Smile

# 40
  • София
  • Мнения: 10 858


Аз също мислех да не ям нищо, ама се сетих, че не съм си яла днес лененото семе, та си го изядох.

# 41
  • Мнения: 2 099
И аз мисля да започна да лунувам след като хапна салатка за обяд, че последното ми хапване беше вчера към 2-3ч., въпреки че нещо не съм гладна, но ме е страх да не огладнея след 15ч.

# 42
  • Мнения: 6 892
Невидимка, диетката е три дни - един ден преди луната, по време на луната , и един ден след нея Simple Smile
Мерси, значи е за следващия път Simple Smile
Извинете ме, но така или иначе това с трите дена не смятам, че е разумно да се прави всяка седмица. Защото ще излезе, че 3 дена не ядеш, 4 дена ядеш и после пак 3 дена не се яде. А това нито е здравословно, нито е хубаво за организма. Та според мен веднъж в месеца примерно няма проблем да се прави 3 дена, но през останалите 3 фази и един ден е достатъчен.

# 43
  • Мнения: 330
Ето ме и мен при лунуващите  Hug ! Мисля и този път да се справя успешно!
Аз винаги лунувам само по един ден, но мисля следващия път да пробвам тридневното режимче. Звучи добре, а като имам съмишленици е по-лесно.   bouquet

Имам въпрос за описанието на лунната. Според "Аз Жената" в лунния период "трябва да се пият само прясно изцедени сокове от плодове и зеленчуци, чай с мед, минерална вода". А тук пише, че може всякакви течности без сол и захар, което би включило и мляко например. А това ми звучи малко нелогично (за мен млякото си е направо храна   Grinning ).
Къде се крие истината за лунната?  newsm78 Аз лично я карам на по-строгия вариант и ми действа по-добре (по-резултатно)... но по-опитните да кажат.

# 44
  • Мнения: 685
Хайде момичета готови ли сте?  Party
Много малко остана който ще хапва да побърза  Laughing
Аз мисля да не хапвам нищо  Crazy За сега съм на едно дълго 3в1 и 50 гр. сок портокал Simple Smile Приготвила съм си 2 л. вода за деня и ще се постарая да ги изпия  Blush

# 45
  • Мнения: 928
И аз да се впиша в пейзажа - закусих с половин грейпфрут и смятам да хапвам плодчета на половинки до обед,а после като заритам за храна да пия фрешчета.
УСПЕХ НА ВСИЧКИ И МНОГО СВАЛЕНИ КГ   bouquet  bouquet  bouquet

# 46
  • Мнения: 634
Ето ме и мен при лунуващите  Hug ! Мисля и този път да се справя успешно!
Аз винаги лунувам само по един ден, но мисля следващия път да пробвам тридневното режимче. Звучи добре, а като имам съмишленици е по-лесно.   bouquet

Имам въпрос за описанието на лунната. Според "Аз Жената" в лунния период "трябва да се пият само прясно изцедени сокове от плодове и зеленчуци, чай с мед, минерална вода". А тук пише, че може всякакви течности без сол и захар, което би включило и мляко например. А това ми звучи малко нелогично (за мен млякото си е направо храна   Grinning ).
Къде се крие истината за лунната?  newsm78 Аз лично я карам на по-строгия вариант и ми действа по-добре (по-резултатно)... но по-опитните да кажат.

Мляко недей да пиеш! Naughty
То е тежко и си е чиста храна, мамите могат по-добре да обяснят Blush
Остави го за другите дни и то чисто, не с мюсли, както по рекламите за отслабване! Peace
Лунната диета включва  само ВОДА, ЧАЙ, ФРЕШ!

# 47
  • Мнения: 917
И аз съм с вас  Grinning

Досега имам 1 кафе 3в1 и 3 чаши вода. Мисля да изпия още 2 кафета  Mr. Green  и след това само вода до утре вечерта . А утре ще съм на черешки  Mr. Green

Успех на всички лунатички  Peace

  bouquet

# 48
  • Мнения: 814
И аз не бих се решила  да правя тридневна диета на вода и фрешчета! Да огранича храната преди лунния ден - да! и го правя.
От сутринта съм на кафе без захар/ така го пия всеки ден/ и малко водичка. Смятам да не ям нищо до края на лунната, а пък утре вечер - една хуууубава салатка от зеленчуци! И после на череши!

# 49
  • Мнения: 778
Аз съм на драконовска диета от 7 май - хапвам зелено, растително, вода, всеки ден грейпфрут, лимони, спазвам строхо лунната диета. И за този 1 месец свали тия проклети 5 кг - от 53кг. станах 48кг.
И тъъъъъъъъъъъъкмо ги стигнах и ме свана глада за сладко.
А не съм помирисвала сладко тия 30тина дни ....
Ама че съм и аз - удавих се на края на Дунава...
Както и да е
Исках да кажа, че лунуването има резултат Simple Smile!

# 50
  • Мнения: 255
И аз съм с вас луни4ки. Миналата седмица не успях да лунувам, но тази няма да я пропусна. Успех на вси4ки и да се похвалите със свалени грамове и килограми  Mr. Green

# 51
  • Мнения: 330
Ето ме и мен при лунуващите  Hug ! Мисля и този път да се справя успешно!
Аз винаги лунувам само по един ден, но мисля следващия път да пробвам тридневното режимче. Звучи добре, а като имам съмишленици е по-лесно.   bouquet

Имам въпрос за описанието на лунната. Според "Аз Жената" в лунния период "трябва да се пият само прясно изцедени сокове от плодове и зеленчуци, чай с мед, минерална вода". А тук пише, че може всякакви течности без сол и захар, което би включило и мляко например. А това ми звучи малко нелогично (за мен млякото си е направо храна   Grinning ).
Къде се крие истината за лунната?  newsm78 Аз лично я карам на по-строгия вариант и ми действа по-добре (по-резултатно)... но по-опитните да кажат.

Мляко недей да пиеш! Naughty
То е тежко и си е чиста храна, мамите могат по-добре да обяснят Blush
Остави го за другите дни и то чисто, не с мюсли, както по рекламите за отслабване! Peace
Лунната диета включва  само ВОДА, ЧАЙ, ФРЕШ!

И аз така знам и така си и карам на лунната (чай и водичка; аз лично даже без фрешове) и точно затова питам дали няма неточност в описанието, защото течности без сол и захар не изключват мляко. А и в предишни лунни темички съм виждала, че някои мами пият айрянчета по време на лунна, което до колкото знам се води уж нарушение...  Rolling Eyes

# 52
  • Мнения: 634
Нарушение си е, киселото мляко също си е храна, макар и разредено, но който както си прецени, сега няма да се умира Confused

# 53
  • Мнения: 3 453
Аз сутринта бях гладна след тренировката,но пих вода и кафе и ми мина.До тук съм на 2 кафета и 3-4 чаши вода.Слеодобед продължавам да пия вода и още едно кафе.За обяд даже не съм се сетила.Не съм въобще гладна дано и слеобеда да е така.Успех на всички Peace

# 54
  • Мнения: 634
Аз обядвах вече с доматчето и сиренцето и се зареждам с вода и чайчета bowuu

# 55
  • Мнения: 3 537
Хайде и аз в отбора се записвам Grinning

# 56
  • София
  • Мнения: 10 858
Момичета, гледам, че ограничавате кафето, даже някой не пият и кафе. Защо? Нали може кафе без захар?

# 57
  • Мнения: 3 453
Момичета, гледам, че ограничавате кафето, даже някой не пият и кафе. Защо? Нали може кафе без захар?
Разбира се че може Peace

# 58
  • София
  • Мнения: 10 858
А, добре Mr. Green
щото аз основно кафета и вода льокам. Но аз съм си така и през другите дни от седмицата...

# 59
  • Варна
  • Мнения: 1 522
И аз съм с вас. Отивам да си спретна сега една лека салата от краставици и тиквички и след нея започвам. Успех на всички и много свалени сантиметърчета.

# 60
  • Мнения: 6 892
След като преди малко се нахвърлих на едни бисквитки мисля вече да започвам с лунуването Mr. Green

# 61
  • Мнения: 634
А, добре Mr. Green
щото аз основно кафета и вода льокам. Но аз съм си така и през другите дни от седмицата...
То може, но просто не е здравословно да се пие кафе на гладно.
И аз като лунувам не пия кафе! да не говорим за повече от едно Confused

# 62
  • София
  • Мнения: 10 858
А, добре Mr. Green
щото аз основно кафета и вода льокам. Но аз съм си така и през другите дни от седмицата...
То може, но просто не е здравословно да се пие кафе на гладно.
И аз като лунувам не пия кафе! да не говорим за повече от едно Confused

Е, айде, един нездравословен навик имам и си ми харесва. Аз си помислих, че не се пие кафе през лунната.

# 63
  • Варна
  • Мнения: 1 858
И аз си рупам салатка Mr. Green,и се мятам на водата после
Успех,успех,успех на всички Hug Peace Wink

# 64
  • София
  • Мнения: 10 858
Сега си направих 1 литър лимонов зелен чай, като го изпия ще си направя ягодов ройбос. Днес ще пия повече чайчета, вместо вода. Heart Eyes

# 65
  • Мнения: 1 092
Здравейте   bouquet аз от вчера започнах лунуването  #Crazy и този път съм решила да не се издънвам  Praynig Praynig

# 66
  • Мнения: 728
С вас съм! Peace

# 67
  • Мнения: 1 092
Успех на всички ! newsm10 утре дано всички да се хвалим !  bouquet

# 68
  • Мнения: 330
Аз реших да не ям нищо днес и направо прескочих обяда. То и без това по стечение на обстоятелствата днес съм без обедна почивка  Crossing Arms ... Така че лунната ми започна по-рано. Дано не озверея от глад до утре следобед, че много ми се иска поне този път деня след лунната да съм само на плодчета! Много воля и минуси на всички  Peace

# 69
  • Мнения: 1 130
Вивиан и аз много обичам кафе  Crazy но бях чела някъде, че кофеина май пречи на свалянето \не мога точно да си спомня с какво беше свързано\ - тогава ми направи впечатление, защото кафето по принцип е диуретик и би трябвало да спомага за изхвърлянето на водата от организма. Много ме е яд, че не съм запазила линка към статията - някъде из нета беше  smile3538
Ако ви кажа, че от сутрина до сега съм издумкала почти 2 литра вода и чай без да броим кафето  Mr. Green Mr. Green а луната още не е започнала - кво ми става днес не знам, че съм жаба жаба съм ама днес нямам думи - и то при положение че не съм яла нищо друго освен череши  Crazy Crazy Crazy

# 70
  • Мнения: 2 099
Здравейте отново и от мен,

Белинеа много се радвам, че се появи, че без теб ЛУнната не е същата. Peace

Аз да се отчета за обяд си хапнах малко, няма да казвам какво да не ви изкушавам, та сега съм се заредила с водичка до утре. Смятам да съм основно на вода и горчиво кафе, но съм си купила и 100% нат.порт.сок без добавена захар, ако огладнея да си пийна мъничко, че не можах да намеря хубави портокали, имаше само скапани на пазара.
Успех на всички, много минуси и дано този път всички издържим.

# 71
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Този път и аз съм с вас.
Дано да издържа Praynig

# 72
  • Мнения: 634
Кафето помага за изхвърлянето на водата от организма, но когато се втрива в кожата сурово, а не когато се пие, аз така знам.
Ако някой знае повече, нека сподели, моля Praynig Peace

# 73
  • Мнения: 1 130
Кафето помага за изхвърлянето на водата от организма, но когато се втрива в кожата сурово, а не когато се пие, аз така знам.
Ако някой знае повече, нека сподели, моля Praynig Peace
Абе за утайка от кафе и аз го знам и го ползвам - тъъъркам като луда  Mr. Green - това помага за премахване на целулит и прави кожата гладка - но имах предвид точно, кафето като напитка, че пречи нещо и затова по време на луна е по-добре да се пие безкофеиновото - то нямало такова задържащо действие - това помня - не държа непременно да съм права и наистина ако някой знае повече по въпроса - нека ни светне  Laughing

# 74
  • Мнения: 621
Аз освирепях опапах на обяд зелечуците и сега вместо вода пия доматен сок, че много съм гладнаааа, дано да издържа на сокчето и утре, че пак ще си е от полза Mr. Green

# 75
  • Мнения: 3 219
И аз съм тук, ама утре няма да гладувам до края, че малкия има рожден ден и партито е за обяд.

# 76
  • Мнения: 685
Мими тук съм мила аз ви чета, но време не ми остава да пиша   bouquet
За сега се справям  Flutter Почти на 1.5 водичка съм и едно кафенце 3в1 дългичко и 50тина гр. портокалов сок кутия 100% без добавена захар е и моя  Heart Eyes

# 77
  • Мнения: 1 354
Аххх много ме е яд,че чак сега виждам. #Cussing out
Преди няколко дни някоя мама ми беше дала списък с лунните и там беше чак на 15 май,а не днес.
Ихххх

А кога има пак?Кога е следващия път?
Някоя сигурна мама би ли ми казала? Peace
Благодаря предварително.  bouquet


Впрочем аз съм новата зарибена по лунуването.Казвам се Веси. Mr. Green
Обещавам,че ще бъда редовна и стриктна. Mr. Green

# 78
  • Мнения: 778
А аз понеже съгреших още в началото, реших да си поправя грешката - грейнах една опаковка Английска сол, нали и тя е течност .... И се надявам всичко що съм хапнала да не съм го усвоила все още...
И продължавам по план Simple Smile

# 79
  • Мнения: 2 099
Веси ето ги датите:
15.06. / петък / от 06.13 ч.
22.06. / петък / от 16.15 ч.
30.06. / събота / от 16.49ч.

Да се отчета и аз засега се справям много добре, сега си направих едно кафенце Витаголд и не съм гладна, иначе от обяд съм на водичка.

# 80
  • София
  • Мнения: 10 858
Оф, и аз не съм гладна, но ми е гладно на устата Money

# 81
  • Мнения: 589
И аз съм с вас! Peace
Лунувам от снощи и съм на 2кафета, 2л. вода, зелен чай, 2 айряна.
Успех на всички!

# 82
  • София
  • Мнения: 10 858
Всъщност като се замисля, аз не съм яла от вчера следобяд newsm78
Олеле, ми то бая ми се събира Rolling Eyes

# 83
  • Мнения: 634
Не знам, ама вече ме боли главата ужасно Confused Оооох, до утре на обяд, ужас Cry
До сега съм на 2 зелени чая и водичка..

# 84
  • Universe
  • Мнения: 1 556
От пълнолуние до новолуние - това е най-доброто време за подмладяващи и укрепващи процедури.


 newsm78 А аз се чудя защо днес съм на...27!!! А то, виновна била Луната Wink Hug Praynig

08.юни. - луната е в зодиакален знак риби и аз като представител на тази зодия, се самозадължих да Ви копна това:

Днес:

1. Фазата на Луната е подходяща за диети

2. Въглехидратите се усвояват лесно

3. Благориятен период за премахване на пъпки, брадавици, акне

4. Можете да направите основно почистване на кожата с парна баня

5. Най-доброто време за епилация е сега

6. Можете да правите лечебни и антицелулитни масажи

7. Добро време за поливане на цветята

8. Подходящ момент за торене на цветята

9. Сега може да засаждате или да пресаждате цветя

10. Може да направите трето прекопаване на градината

11. Подходящо време за засаждане на листни зеленчуци - спанак, пресен лук, маруля, салати, бяло и цветно зеле

12. Подходящо време за подрязване на дървета и храсти

13. Подходящо време за засаждане за напояване и торене

14. Oсобено подходящо време за закупуване на модни дрехи, произведения на изкуството, парфюмерия и козметика, музикални инструменти и аудиозаписи

15. Oсобено подходящо време за закупуване на обувки, дрехи

16. Много благоприятно време, за да почистите от прах

17. Отлично време за пране и химическо чистене

18. Подходящо време за измиване на прозорци

19. Удачен период за ремонти у дома

20. НЕ правете операции на стъпалата, ставите на пищяла, лимфна система

 

# 85
  • Мнения: 634
Как влияе луната върху
16. Много благоприятно време, за да почистите от прах

17. Отлично време за пране и химическо чистене
 ooooh! Blush

# 86
  • Мнения: 684
Мацки  Hugаз май изтървах лунната тоя път и си хапнах даже и два шоколадови бонбони newsm78 че и  ooooh! хлебец и кебапченца 2бр. ударих.....кога е другата дата за лунната?  bouquet  bouquet  bouquetНаправо съм бясна #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 87
  • София
  • Мнения: 10 858
15-та точка е върха Joy Joy Аз мисля, че е подходящо при всяка луна това нещо.

за 16,17 и 18 пък направо нямам коментар.
дали са се чудили какво да напишат?

# 88
  • Мнения: 684
Хей Виви смъкваш ли килцата?С Липозана имам напредък ама тия пици много ме изкушават ей на сега съм 72кг. сякаш почвам от начало пусти глад ме морииии какво да сторя да убия тоя апетит?  bouquet

# 89
  • София
  • Мнения: 10 858
Ами аз ги смъкнах килцата, сега остава да ги задържа.
Е още 1 кг имам за сваляне, но може и да не го сваля.

За апетита не знам душа кво да ти кажа - яж си салатки на воля, поне от тях няма да качваш.

# 90
  • Universe
  • Мнения: 1 556
 newsm34 Моля, моля, не се подигравайте за точките smile3533!
После ще се оправдаете, че не сте знаели кога да ....виж точки 10-13 и 16-19  doh doh doh

 txtloves txtloves txtloves

Р.S. - Аз днес си купих чанта #Shocked! Ами така е -. да бях видяла, че мога да купувам дрехи и обувки  bash....
        Дали да не направя ремонт у дома по инструкцията newsm78 ?!?

# 91
  • Мнения: 684
Ами аз ги смъкнах килцата, сега остава да ги задържа.
Е още 1 кг имам за сваляне, но може и да не го сваля.

За апетита не знам душа кво да ти кажа - яж си салатки на воля, поне от тях няма да качваш.
Hug Hug Hugпродължавам със салатки,тараторче и рибка защото това най-много обичам да хапвам newsm78 дали след месец ще имам отново резултати а?  bouquet

# 92
  • София
  • Мнения: 10 858
Би трябвало Rolling Eyes

# 93
  • Мнения: 684
Hug Hug Hugот твоите уста в божиите уши ooooh! ще действам и няма да се дъня повече Peace ОБЕЩАВАМ  bouquet  bouquet  bouquet

# 94
  • Мнения: 330
Готово, всички вкъщи вечеряха, а това е най-трудния момент за преодоляване при мен - да гледам другите как си похапват сладко сладко и то вечер, а аз на лунна  Crossing Arms ! Незнайно защо обедите не са ми проблем да ги устоя ама вечерите... тогава ми е най-мъчно!
И така - да се отчета, че днес съм без нарушения  bowuu и до момента към ... 1 литър вода и чай (ах, тези течности, мъчни са ми почти колкото глада). Дръжте се и вие, нали сме тук да се подкрепяме  Hug
А за падналите в битката с глада ... ами следващия път  Simple Smile

# 95
  • Мнения: 634
И аз все още нямам нарушения, само вода и чайчета, но се качих преди малко на кантара и бях повече от сутринта #Cussing out
Знам, че принципно сутрин сме по-леки, аз затова и тогава се меря Whistling, ама това на нищо не прилича, утре сутрин ще се отчета, ако не съм по-малко кила не знам #Cussing out

# 96
  • Мнения: 406
И аз все още нямам нарушения, само вода и чайчета, но се качих преди малко на кантара и бях повече от сутринта #Cussing out
Знам, че принципно сутрин сме по-леки, аз затова и тогава се меря Whistling, ама това на нищо не прилича, утре сутрин ще се отчета, ако не съм по-малко кила не знам #Cussing out

Най-малкото си изпила доста вода и чайчета... До утре ще си ги изхвърлила тези течности и всичко ще е ок!  Hug

# 97
  • Мнения: 255
Аз хапнах малко диня и мисля 4е не е толкова фатално. Вие какво 6те кажете?

# 98
  • Мнения: 778
Аз хапнах малко диня и мисля 4е не е толкова фатално. Вие какво 6те кажете?


СПОКО, Bonita, няма страшно - динята е на 90% вода Simple Smile, значи само 10% си съгрешила, което е ... нищо  Hug Hug Hug

# 99
  • Мнения: 6 892
И аз ядох диня, защото започнах много да огладнявам и не бях сигурна, че ще издържа. Сега ми е малко по-добре и не се чувствам гузна, защото динята наистина си е основно вода.

# 100
  • Мнения: 624
Момичета -HELP,кажете,ако бутна една краставица и домат в сокоизстисквачката и пия така получения сок-нарушавам ли диетата?Толкова съм гладна,че одеве като правех портокалов сок на детето ми се ревеше newsm45
Ох,боли ме глава smile3511
Пишете Praynig
Не съм вярвала какви идеи ще ми се въртят в главата от глад ooooh!

# 101
  • Мнения: 778
Пък аз да се оплача - лежа у дома със страхотни стомашни болки. Тоя път Английската сол нещо зле се отразява. В стомаха ми като че ли циклон бушува. Даже още по-цветущо ще го опиша - все едно да сипете Тубо-фло в канала - ей такъв звук се чува и даже бълбука и въобще .... Кошмарна работа!
Май ще пийна една топла супичка - да успокоя стомахчето?!

# 102
  • Мнения: 2 099
tanqkarapetrova по-добре си направи и ти един порт.сок, като на детенцето.

# 103
  • Мнения: 634
Пък аз да се оплача - лежа у дома със страхотни стомашни болки. Тоя път Английската сол нещо зле се отразява. В стомаха ми като че ли циклон бушува. Даже още по-цветущо ще го опиша - все едно да сипете Тубо-фло в канала - ей такъв звук се чува и даже бълбука и въобще .... Кошмарна работа!
Май ще пийна една топла супичка - да успокоя стомахчето?!
Confused Cry
Ужасно, наистина май е по-добре да пийнеш супичка, защото от диетите всички знаем, че се получава гастрит, но щом се чувстваш зле-хапни, не го изостряй, това вече не е здравословно гладуване!

# 104
  • Мнения: 928
 Аз от последното си прегрешение /преди обед хапнах малко багетка и малко сушен банан - въобще не пасва на лунната диета,ама....  smile3538 smile3538 smile3538/ до сега бях на вода и сега си направих едно фрешче,ама защо така като си направя фрешче и ми излизат киселини  newsm78 newsm78 newsm78 слаба ракия е, ама ги има  newsm78 newsm78 newsm78

Последна редакция: пт, 08 юни 2007, 21:52 от pepita730

# 105
  • Мнения: 2 199
Пак съм го изтървала  #Cussing out

# 106
  • Мнения: 3 537
Аз пък държа фронта успешно, до сега за днес съм само на две кафета, нищо друго.Не съм и гладна честно казано,преди обяд изядох една кофичка кисело мляко със малко сладко от чераши и това е, ще издържа Crazy

# 107
  • Мнения: 928
Готово, всички вкъщи вечеряха, а това е най-трудния момент за преодоляване при мен - да гледам другите как си похапват сладко сладко и то вечер, а аз на лунна  Crossing Arms ! Незнайно защо обедите не са ми проблем да ги устоя ама вечерите... тогава ми е най-мъчно!
Dream4e, при мен също апетита много се изостря вечер.Цял ден мога да изкарам на течност,ама вечер Whistling Whistling Whistling

*Rozichka*, успокои ли ти се стомахчето?

# 108
  • Мнения: 296
Мисля да си лягам вече, че много взех да огладнявам. Щом до сега издържах и утре трябва да се справя Grinning Днес до обяд бях на кафе и една ябълка, а след това на вода и два фреша от портокал. Успех на всички лунички Леко спане, че с тези празни кореми май ще е трудно Peace

# 109
  • Мнения: 684
Пак съм го изтървала  #Cussing out
Hug Hug HugСпоко и аз !  :  bouquet

# 110
  • Мнения: 11 535
Щом досега издържах,значи и утре съм успяла.Най-трудно ми е да пропускам вечерята и да си лягам гладна,затова отивам да спя вече.Успех на всички и много минуси. Laughing

# 111
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Аз за сега съм само на едно следобедно кафе. PartyДано утре не се издъня. Praynig
Вече ще лягам,ама като си затворя очите все едни вкусотийки ми се въртят из главата. ooooh!
Успех на всички лунуващи!

# 112
  • Мнения: 2 099
Добро утро,
Едно кафенце за събуждане и настроение.

Да се похваля вчера издържах геройски и след лекият обяд съм била само на вода и 1 кафе Витаголд за вечеря. За сега кантара ми нищо не отчита, но ще се притегля по-късно пак, че и без другото ми е ранко. Иначе за седмицата съм свалила и по някой друг см. Grinning
Успех на всички издържали досега и много минусчета.

# 113
  • Мнения: 6 892
Добро утро, момичета Grinning
Аз издържах вчера (само диня ядох) и тази сутрин съм - 600 гр Shocked Това е много за мен още повече, че сутринта си ядох, от обяд почнах лунната. Имам чувството, че съм в някакъв период на сваляне, не знам и аз, никога не съм сваляла толкова много и толкова бързо.
Сега ще гледам да издържа до обяд и да се освиня след това, пък ще видим утре дали ще имам пак минус.

# 114
  • New Zealand
  • Мнения: 871
тази сутрин съм -1кг Shocked

# 115
  • София
  • Мнения: 10 858
Бухтичка, имаш големи поздравлеия от мен! Браво мила! Hug

# 116
  • Мнения: 2 099
Бухтичка -супер, луната е намаляваща, може и това да ти влияе. Дано утре да отчетеш поне -1кг.
aventura честито.
Много, много минуси на всички.

# 117
  • Мнения: 778
Доброютро и от мен!
Стомахчето е наред .... вече, но един съвет от мен ПИЙТЕ АНГЛИЙСКА СОЛ САМО В КРАЕН СЛУЧАЙ иначе  Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick

Но пък за сметка на снощните мъки тази сутрин стомахчето е хлътнало, обиколката на бедрата е 49 см, а талията 63 см, т.е. тортата все още не се е отразила (и дано да не се отрази).

Преди да стигна в офиса ще се претегля и ще докладвам за тегло. Ще се радвам ако съм си на същите кг дори ....

# 118
  • Мнения: 296
Добро утро! Аз съм -1 кг. Grinning Много съм щастлива.

# 119
  • Мнения: 330
Добро утро и от мен!  Hug mimival, мерси за кафенцето  Wink
Аз да се похваля че тази сутрин съм -900  Party . Вчера започнах лунната още от сутринта и мисля днес да си я довърша до когато си е и вечерта на плодчета или салатка. Да видим дали лакомията ми ще е на друго мнение  Whistling

# 120
  • Варна
  • Мнения: 1 522
Добро утро момичета, аз този път се отчитам без нарушения. Още не съм се теглила, но ще го направя на обяд. До тук едно кафе и доста вода. Вчера обядвах слата и от тогава съм само на вода. Поздравления за минусите на всички, които вече са ги регистрирали, а на другите да се похвалят скоро.

# 121
  • Мнения: 928
Добро утро,
МИМИ, кафенцето е супер,благодаря  bouquet
Аз да се отчета -100гр.Моля, да не ми се смеете на огромния резултат,ама явно луната на мен не ми действа,а и аз преди фазата си хапнах.Ще изкарам до 15 часа на 2 фрешчета -то колко е.
УСПЕШЕН ДЕН НА ВСИЧКИ

# 122
  • Мнения: 3 537
Добро утро Grinning и аз съм без прегрешения, сутринта пийнах един зелен чай, след малко кафе и до 14 ч ще се наливам с водичка.

# 123
  • Мнения: 634
Ха добър ден и от мен!  bouquet
Сутринта се премерих -1.2кг, направо съм шокирана и щастлива  newsm44
Сега се връщам от народни танци  261uu, щях да припадна от изтощение Confused- на едно кафенце съм само от сутринта, но ще издържа до край!! Crossing Arms

mimival, това кафе Витаголд помага ли и как действа?

*Rozichka*, какво представлява тази английска сол? ooooh!

# 124
  • Мнения: 2 099
Кантара ме измери -1кг., направо цъфтя, дано пак нещо не се е объркал.
Невидимка Витаголда в началото ми действащо много добре с тоалетната, но вече премина действието му, а иначе мисля и че утолява глада ми.

# 125
  • Мнения: 778
Ха добър ден и от мен!  bouquet
Сутринта се премерих -1.2кг, направо съм шокирана и щастлива  newsm44
Сега се връщам от народни танци  261uu, щях да припадна от изтощение Confused- на едно кафенце съм само от сутринта, но ще издържа до край!! Crossing Arms

mimival, това кафе Витаголд помага ли и как действа?

*Rozichka*, какво представлява тази английска сол? ooooh!

Че ще ти обясня, ще ти обясня ... но те съветвам да не прибягваш до нея...
Още преди 10тина години, когато бях художествена гимнастичка и когато се налагаше да поддържаме едни килограми ни тъпчеха с Магнезиев сулфат, химическото наименование на Английската сол. Действа както Тубо-флото на канала - изчиства съдържанието на стомаха и червата за няма и 30 минути. Каквото и да си хапнал заминава по права линия в канала... Но е много вредно и много неприятно. Не се препоръчва да се прави често, да не кажа, че не е никак препоръчително, изстъргва стомаха и червата.
А какви колики причинява - просто нямате и идея.
От много време го бях забравила, но вчера много се ядосах на лакомията си и ... реших да поправя грешката така !

# 126
  • Пловдив
  • Мнения: 392
Привет! Нямам прегрешения - карам си на кафе и вода Simple Smile
иначе съм -1 кг bowuu

# 127
  • София
  • Мнения: 10 858
Розичка, а става ли за спешни ситуации, да кажем когато яко се усвиним примерно? Това означава ли, че изпивайки едно такова нещо няма да се усвои погълнатото?
Питам сериозно Praynig

# 128
  • Мнения: 778
Розичка, а става ли за спешни ситуации, да кажем когато яко се усвиним примерно? Това означава ли, че изпивайки едно такова нещо няма да се усвои погълнатото?
Питам сериозно Praynig



Ами.... по принцип ще изпразни съдържанието на стомаха.... Незнам до колко няма да се увои ....
Ако е почти веднага след хапването.... Ако не е минало много време и не е започнало преработвнето на храната в стомаха - предполагам, че ще свърши работа.

НО ПАК КАЗВАМ, ЧЕ Е МНОГО ВРЕДНО ЗА СТОМАХА И СТОМАШНО-ЧРЕВНИЯ ТРАКТ! Чувала съм чичо ми, който е лекар да казва, че Английската сол може да доведе до изтъняване на червата ! А и самото усещане е гадно след това.
ВНИМАВАЙТЕ С АНГЛИЙСКАТА

# 129
  • Мнения: 1 354
mimival благодаря за датите.Обещавам,че другия път съм с вас на лунното хоро. Mr. Green

# 130
  • Мнения: 624
Момичета,радвам се за тези,които издържаха,аз не успях,но ще съм с Вас следващия път Peace

# 131
  • Варна
  • Мнения: 1 522
Приключих успешно с -1кг. Следващия път съм отново на линия. Поздравления за всички издържали Peace

# 132
  • Мнения: 255
И аз съм -1кг.

# 133
  • Мнения: 235
 Благодаря на всички за компанията. Издържах- от вчера сутринта след една много грешна палачинка, че до сега съм на чай, кафе и вода. Не съм се теглила още , но съм много доволна от себе си. Сега мога ли да хапна едно тараторче?

# 134
  • Мнения: 2 099
Честито на всички минусчета.   bouquet
bonetty можеш, разбира се.

# 135
  • Мнения: 634
И аза да се похваля, 4е приклю4их успешно, сега гризвам една ябълка  и след малко риба тон ще похапна- от консерва, нали е добре, нама да се лепне веднага Flutter Simple Smile
Ако не-на салатка Blush

# 136
  • Мнения: 4 380
 Изобщо не вярвах, че това ще има ефект при мен. Отдавна каквото и да било е престанало да има ефект, т.к. съм с хормонален проблем. Мъките с килцата са жестоки.
Но колкото и невероятно да е, отчетох тази сутрин -1 кг. и не можех да повярвам на очите си. Shocked И друг път съм правила разтоварващи дни и без резултат в теглото.
При това наруших към 16 ч. гладуването с малко зеленчуци на фурна и си казах край- отиде "луната" на кино... newsm78

Аааа, записвам се редовно аз за тези лунни гладувания- явно действа. Mr. Green

# 137
  • Мнения: 11 535
Аз също успях да издържа без прегрешения.Вече нямам килограми за сваляне,но да си призная задържането им е по-трудно от свалянето-поне за мен.Затова съм решила да правя всяка седмица лунната диета,та ако съм сгафила нещо през седмицата да не му изтървам края.

# 138
  • Мнения: 2 099
xenia браво, дано всеки път така ти върви с лунната.

Общи условия

Активация на акаунт