Кога започнахте да пазарувате за бебето?

  • 5 554
  • 67
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 317
Здравейте, нова съм тук и не съм ровила из стари теми ...  Искам да ви попитам в кой месец бременна вече е нормално да почна да пазарувам дрешки.. количка, кошарка... най-необходимите неща. Аз съм вече 7ми месец.... ама тук от разни суеверни близки чувам - недей предварително поне неда влезнеш в 9 месец... а в 9ти ще съм доста едра... ще са големи жеги няма да ми се обикаля вероятно по магазини много.
Мили майки вие кога (и откъде - по-специално за количка и креватче) почнахте да пазарувате за бебето?? newsm78

# 1
  • Мнения: 603
Когато го почувстваш. Няма правила. когато нещо ти хареса просто го купи.
 

# 2
  • София
  • Мнения: 4 585
Когато го почувстваш. Няма правила. когато нещо ти хареса просто го купи.
 


 Peace
Аз започнах да пазарувам в осмия месец и почти всичко беше готово преди раждането.
Само количката купихме след това. Simple Smile

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 512
8м- разни бодита купувах. Кощ ползвам на брат ми, количка ми дадоха.

# 4
  • Мнения: 27 524
Едни чорапки даже преди да забременея  Hug
Не вярвам на сувеверия, всичко е Божа работа. След трети месец спокойно можеш лека-полека да се наслаждаваш на избиране, купуване, пране и подреждане на всички сладки нещица  Simple Smile

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 10 340
Kupih si vsichko v 8-mi mesec - kolichka koshara drehi i t.n. izprah izgladih drehi i peleni pribrah gi i veche bqh spokoina  i chakah bebo da izliza  Laughing
 Ako se pritesnqvash moje da haresash nqkoi neshta sega da gi kaparirash i da ki vzemat posle dokato ti si v bolnicata (bez drehite za bebeto razbira se chast ot tqh shte ti trqbva oshte v bolnicata).Leko rajdane i edno hubavo bebe newsm07

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
В края на 8 месец,но родих в началото на 9я и почти нищо не бях взела.Не беше проблем,татито се справи.

# 7
  • Мнения: 482
7-8 месец. А количката таткото я купи още 5 месец  Shocked

# 8
  • Мнения: 10 982
В началото на 4 месец Sunglasses

# 9
  • Мнения: 649
Аз нищо не бях купила преди да се родят, а и ненадейно те се появиха по-рано от очакваното. Така, че всичко необходимо набавиха майка ми и мъжа ми. Но не вярвам в суеверия - купи каквото и когато ти хареса!

# 10
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 374
Някъде към 6-месец на бременнота ми.
Бях в чужбина, а там има такова разнообразие от дрешки за новородени, дори малки сладки обувчици - как да се въздържа  Laughing
В Бг купихме кошарката и количката, когато бях в 7-ми месец.
И така постепенно копувах докато родя, не че после се спрях де  Rolling Eyes
Това е едно от най-големите удоволствия на бременната - да пазарува за бъдещото си бебе.

# 11
  • Мнения: 447
Към края на 5 месец от бременността,само количката купихме след раждането.

# 12
  • Мнения: 2 746
Ех, много ми се иска да започна да купувам от сега /5-ти мес./, но мисля да изчакам до 8-мия месец.Иначе се заглеждам постоянно по бебешките магазини. Party

# 13
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Към 6-7 месец.Всичко ми беше готово преди да родя само количката ни дадоха после.

# 14
  • София
  • Мнения: 1 524
Вече започнах  Mr. Green -шести месец съм, но не мисля да оставя други да ми взимат удоволствието.   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт