Само аз ли съм такъв луд фен на Ред Хот Чили Пепърс ?

  • 1 629
  • 34
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 766
"Blood, sugar, sex, magic" беше първата касета, която си купих след като на 14-15 осъзнах каква музика харесвам. Преди това слушах каквото слушаше големия ми брат.
Още съм фен, но се чувствам леко ограбена от тяхната популярност сред "новите" 14-15 годишни. Тъпо от моя страна Embarassed

# 31
  • Мнения: 2 386
Моля ви, помагайте, изръчках Гугъл...
Трябва ми закачлива идея, с голяма резолюция... плакат, чушки, лого....


 baby_neutral  bouquet

# 32
  • София
  • Мнения: 256
И аз като Лиляна съм вече по-умерена, но все още фенка, слушам си ги с удоволствие  Grinning
пишете ме и мен  Grinning

# 33
  • Мнения: 4 668
Още съм фен, но се чувствам леко ограбена от тяхната популярност сред "новите" 14-15 годишни.
Радвай се , че любимата ни група е толкова години на върха ! Самият факт , че ги слушат няколко поколения говори много  Hug.
А и ние , като сме на около 30г. да няма да се предаваме , я ?

# 34
  • Мнения: 799
Аз да ви подразня - на 26.06.2007г. ще осъществя една от мечтите си - отивам на концерта на Ред Хот в Indija, Сърбия  newsm44 newsm44 newsm44 newsm44
След като опищях света, че няма билети, че много късно съм разбрала и т.н. преди 2 дни един приятел ми пусна съобщение на кю-то с текст "целувай ръка, намерих 2 билета за RHCP, аз взимам единия, а ти си пъривя човек на който се обаждам с оферта"  Mr. Green Едвам ме нави. Mr. Green Сега си вадя паспорт (че за карък ми е изтекал срока на страия) и организирам транспорта  newsm53
Още не мога да повярвам...
А сега видях тема и за Бон Джови  Mr. Green
В такива моменти мога само да кажа: Животът е прекрасен!

Общи условия

Активация на акаунт